PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دور دوم کاربر برتر ماه

JuPiTeR
2013/12/14, 17:03
هرماه یکی با نظر سنجی انتخاب میشه و اسم و آواتارش بالای انجمن درج میشه!
این سری هفت کاربری که بیشترین امتیاز رو داشتن میزارم(منهای تیم مدیریت زندگی پیشتاز و برنده قبلی)
مدت نظر سنجی تا آخر آذر!
و اسمش تا آخر دی نمایش داده میشه

smajids
2013/12/14, 17:15
سلام ژوپی ممنون که منو بین اسامی قرار دادی
دوستان گل به من رای بدین((58)) اگه هم دوست نداشتین به من رای بدید به youra رای بدین((200))

- - - - - - - - - به دلیل ارسال پشت سر هم پست ها ادغام شدند - - - - - - - - -

سلام ژوپی ممنون که منو بین اسامی قرار دادی
دوستان گل به من رای بدین((58)) اگه هم دوست نداشتین به من رای بدید به youra رای بدین((200))

Paneer
2013/12/14, 17:16
جناب مدیر با تشکرفقط می خواستم بدانم دی اذر رو درست نوشتید؟((79))

shiny
2013/12/14, 17:31
اووووووووووووووووه....
بالاخره رای دادم((217))((86))((217))((114))((114))

بازی خور
2013/12/14, 18:15
هر کی به من رای بده یک شارج 5 هزاری براش می خرم
و کسانی که به اشخاص دیگر رای بدهند مودم اینترنتشان توست خودم هک می شود

Cyrus-The-Great
2013/12/14, 18:15
باعث افتخاره که تو لیست هستم. ممنون.

rlstine
2013/12/14, 18:32
دور سوم اسم منم بزارید((104))

بازی خور
2013/12/14, 18:37
به هر حال که من انتخاب می شدم
پس بودن یا نبودن تو توی نظرسنجی تقییری ایجاد نمی کنه

Paneer
2013/12/14, 20:16
بازی خور غرور زیادی نداشته باش خیلی بده مغرور بودن

Hermion
2013/12/14, 21:12
باعث افتخاره که تو لیست هستم. ممنون.

حقته داداشی
من به تو رای دادم.

بازی خور
2013/12/14, 21:49
اقا به من رای بدین من کلی پست مفید در باریه تاریخ و تانک گزاشتم
اینا چی کار کردن ؟

Cyrus-The-Great
2013/12/14, 22:39
حقته داداشی
من به تو رای دادم.

ممنونم آبجی.

و از تمامی دوستانی که تا اینجا من رو قابل دونستن نهایت سپاسگزاری رو دارا میباشم.

بازی خور
2013/12/15, 08:54
نظرم عوض شد هیچ کس حق نداره به من رای بده
من فقط کار بر برتر سال می شم
ارزش خودم رو برای کار بر برتر ماه کم نمی کنم

Mr.Amir
2013/12/15, 17:13
وقتی دیدم سینا هم جزشه تعجب کردم
اصلا خودش خبر داره؟؟؟

snap
2013/12/16, 02:59
اول سلام
بعدش: عــــــــجب!!!!!/:)
لطفا کسی به من رای نده، چون هیچ کاری نکردم. ولی اسمم رفته اون بالا/:)
در هر صورت ممنون به فکر ما هستید، ولی دیگه این چیزا از من گذشته. قبلا هم امیر بهت گفتم که اون دسترسی تا کی هست. ممنون
بای

DaReN
2013/12/16, 13:44
چه جالب
دوباره منم هستم((97))

واقعاً لطف دارید که به منم رای دادین!
((72))((72))((72))
((70))((70))((70))
هر کی رای داده دستش درد نکنه هرکیم به من نداده بازم ممنون حداقل از اینکه شرکت کرده تو نظر سنجی!

کلاً یه زمانی تو همین تابستون بود یه نظر سنجی30 تا رای دهنده داشت
امیدوارم این جامم همونقدر مشارکت شما رو جلب کنه((122))((122))((122))((122))((122))

khas
2013/12/16, 14:46
علیرضا بهت رای دادم

smajids
2013/12/16, 15:29
فکر کنم علیرضا کاربر برتر ماه بشه از همین حالا بهت تبریک میگم البته همه چیز ممکن است یه دفعه دیدی من برنده شدم خلاصه دلم واسه شروین و youra می سوزه چرا یه دونه هم رای ندارن؟!!!!!!!!((64))

Cyrus-The-Great
2013/12/16, 17:08
ممنون داداش.

اول اینکه نه محید جان هنوز مشخص نیست.
دوم همه برندن و ما بازنده نداریم. کاربر برتر معنی نداره. همه کاربران فعال تو فروم برترن!!
سوم تیم مدیریت زندگی پیشتاز یه قدم جلوتر از همه ما و باید تلاش کنیم زحمت هاشون بی جواب نمونه.
چهارم. یه گلگی از کسانی که رای ندادن یا حتی دادن. من فلسفه اینکه شروین و youra عزیز هیچ رای ندارن رو درک نمیکنم. یعنی من باید باور کنم زحمات این عزیزان رو هیچ کس ندیده. من اول فکر نمیکردم اینجوری بشه. وگر نه رایم رو به یکی از این عزیزان میدادم... ((92))((92))

بازی خور
2013/12/16, 19:06
وقتی کسی کاری نکرده و رای گرفته چی ؟

Hermion
2013/12/16, 23:28
چهارم. یه گلگی از کسانی که رای ندادن یا حتی دادن. من فلسفه اینکه شروین و youra عزیز هیچ رای ندارن رو درک نمیکنم. یعنی من باید باور کنم زحمات این عزیزان رو هیچ کس ندیده. من اول فکر نمیکردم اینجوری بشه. وگر نه رایم رو به یکی از این عزیزان میدادم... ((92))((92))

ببین شاید اونها زحمات زیادی کشیده باشن ولی زیاد تو دید نبودن.
منظورم رو می فهمی؟
انسان ها ذاتن موجوداتی هستند که عقلشون به چشمشونه به قول دبیر علومم
من هر وقت صفحه ی انجمن رو باز کردم اسم تو رو تو آخرین ارسال ها دیدم
و این که تو در همه ی جنبه های سایت همکاری می کنی
پس به نظرم تو فعال تری و به تو رای می دم
امیدوارم بی عدالتی نشده باشه

snap
2013/12/17, 01:42
امیر جان بیا تحویل بگیر، وقتی میگم اسمم حذف شه برای اینجاهاست.
خب دوست عزیر کارها رو مگه باید همه ببینند، هر چند باز هم میگم که قرار نبوده که نام کاربری من بالا باشه، این عناوینی هم که دارم زورکیه، درسته کارایی ممکنه انجام بدیم، منتهی فکر نمی کنم نیازی باشه همه بدونن. فکر می کنم برای عده ای از کاربرا شبیه من دیگه تو دید بودن و نمی دونم عنوان و اینکه بخوان کاربر برتر بشن مهم باشه.
ممنون.

JuPiTeR
2013/12/17, 03:29
سوالتون زشت بود
بعضی از حرفاتون تندن و بعضی هاشون طلبکارانه خیلی سعی کردم چیزی نگم ولی اینجا ناراحت شدم
چندین نفر هم بخاطر حرفاتون شکایت کردن
میدونین این افراد چقدر برا انجمن زحمت میکشن و کشیدن؟
شاید شما نبینی مثلا سینا چه میکنه ولی برای اینکه سوء تفاهمی پیش نیاد اینجا (http://forum.pioneer-life.ir/thread1366.html#post24968)رو ببینید
این تازه یک سوم کاراش هم نمیشه نزاشته من به بقیه اش امتیاز بدم
تمام رنکایی که داره بزور بهش دادیم ما

youra برید ببینید بیشتر تاپیکای قدیمی به اسمشه و کلی برای انجمن زحمت کشیده الآن سربازیه
ShErViN هم همینطور هم جزو بیشترین پستاست هم امتیازا

درست که شما هم توی این مدت کوتاه زیاد فعالیت داشتین اما دلیل نمیشه که کاربران دیگه رو که پشت صحنه یا در گذشته فعالیت زیادی داشتن و تو سایت حق آب و گل دارن رو زیر سوال ببرید
به خاطر این رفتاراتون باعث شدید توی تاییدتون به مدیر انجمن دچار شبه بشم
البته تصمیم نهایی رو بهده ی معاون و مدیر ارشد میزارم
همین طور اسمتون از نظرسنجی حذف میشود
تکرار نشه در صورت تکرار اخطار دریافت خواهید کرد

امیر جان بیا تحویل بگیر، وقتی میگم اسمم حذف شه برای اینجاهاست.
خب دوست عزیر کارها رو مگه باید همه ببینند، هر چند باز هم میگم که قرار نبوده که نام کاربری من بالا باشه، این عناوینی هم که دارم زورکیه، درسته کارایی ممکنه انجام بدیم، منتهی فکر نمی کنم نیازی باشه همه بدونن. فکر می کنم برای عده ای از کاربرا شبیه من دیگه تو دید بودن و نمی دونم عنوان و اینکه بخوان کاربر برتر بشن مهم باشه.
ممنون.
سینا من شرمندتم فک نمیکردم کسی همچین حرفی بزنه
خودم ناراحت شدم به شدت و خیلی خودم رو کنترل کردم
ببخشید

Galexy
2013/12/17, 06:55
عاقا سلام

راستش من در جریان همه ی قضایا نیستم ولی مستر Snap
رو ما توی گروه پایونییر هم بسیار رویت میکردیم

درسته توی بحثا نبود ولی مشخص بود که در پشت صحنه زیاد زحمت می کشه.

دوستان خیلیای دیگم همینطورین
خیلیا هستن که ممکنه روی هم پنجاه تا پستم نداده باشن ولی همه ی کاربرای قدیمی بشناسنشون
اینکه الآن توی دید نیستن دلیل به بی فعالیتیشون نمیشه
البته من به شخص خاصی نمیگما چون کسی رو زیاد نمیشناسم
ولی بیشتر اعضای تازه وارد اولش به قول معروف میترکونن ولی بعد سه چهار ماه دیگه
انگار حوصلشون سر میره.
به خاطر هیجانات تازه واردا نباید فعالیت چندین ماهه ی قدیمیا رو زیر سوال برد

حالا نگین این یکی دیگه از کجا پیداش شد!

من بازم معذرت میخوام که یهویی اومدم توی بحث،
خواستم نظر داده باشم

بازی خور
2013/12/17, 14:54
سوالتون زشت بود
بعضی از حرفاتون تندن و بعضی هاشون طلبکارانه خیلی سعی کردم چیزی نگم ولی اینجا ناراحت شدم
چندین نفر هم بخاطر حرفاتون شکایت کردن
میدونین این افراد چقدر برا انجمن زحمت میکشن و کشیدن؟
شاید شما نبینی مثلا سینا چه میکنه ولی برای اینکه سوء تفاهمی پیش نیاد اینجا (http://forum.pioneer-life.ir/thread1366.html#post24968)رو ببینید
این تازه یک سوم کاراش هم نمیشه نزاشته من به بقیه اش امتیاز بدم
تمام رنکایی که داره بزور بهش دادیم ما

youra برید ببینید بیشتر تاپیکای قدیمی به اسمشه و کلی برای انجمن زحمت کشیده الآن سربازیه
ShErViN هم همینطور هم جزو بیشترین پستاست هم امتیازا

درست که شما هم توی این مدت کوتاه زیاد فعالیت داشتین اما دلیل نمیشه که کاربران دیگه رو که پشت صحنه یا در گذشته فعالیت زیادی داشتن و تو سایت حق آب و گل دارن رو زیر سوال ببرید
به خاطر این رفتاراتون باعث شدید توی تاییدتون به مدیر انجمن دچار شبه بشم
البته تصمیم نهایی رو بهده ی معاون و مدیر ارشد میزارم
همین طور اسمتون از نظرسنجی حذف میشود
تکرار نشه در صورت تکرار اخطار دریافت خواهید کرد

سینا من شرمندتم فک نمیکردم کسی همچین حرفی بزنه
خودم ناراحت شدم به شدت و خیلی خودم رو کنترل کردم
ببخشید

کار برتر ماه نه کار بر برتر
همین حرف کافی هستش

Cyrus-The-Great
2013/12/17, 16:00

بازی خور این چه طرز حرف زدنه. هر کس هر کاری که انجام میده رو که نباید قابل رویت توسط تو باشه. خیلیا از بچه های قدیمی تر این سایتن. خیلی بیشتر از کل فعالیت من و تو رو هم اینجا فعال فعال بودن و حق بیشتری نسبت به من یا تو حتی براى این عنوان دارن.

من با مهسان عزیز کاملا موافقم. کسانی بودن که در گذشته خیلی فعالیت داشتن. و یا الان دل مشغولی های دیگه ای دارن یا در پشت پرده در حال فعالیتن. من خیلی قبل از تو گروه پایونیر ررومیشناسم. از زمان پرسی3 من این گروه رو دنبال میکردم. خیلیا بودن که حالا حتی ممکنه حضور نداشته باشن.

حالا مگه این عنوان چیه که به خاطرش این همه اعصاب من و دیگرون رو خورد میکنی. این عنوان فعال ترین کاربر 3-4 هفته گذشته رو که قرار نیست معرفی کنه. نه پولی میدن. نه مقامی. فقط یه افتخاره که به نظر من نسیب این پنج نفر انتخاب شده، شده. چون همین که از بین 400 کاربری که هر روز این انجمن رو چک میکنن همین که ماها انتخاب شدیم خیلیه.
حالا من امیدوارم منظور حرفت من بوده باشم نه کس دیگه.

به خدا من که دیروز این پستت رو دیدم، زبونم اومد و هیچی نتونستم بنویسم. فقط بعد از پست سینا و امیرحسین دیگه نتونستم تحمل کنم.

راستی. سینا جان تو چرا به خودت میگیری؟ شما خیلی خیلی ارزشت بیشتر از اینه که بخوای به خودت بگیری. اگه من بازی خور رو میشناسم منظورش منم.

DaReN
2013/12/17, 16:32
کلاً آدم باید صبور باشه چه سینا چه بازی خور...
سینا جان تو یه مسیر همیشه از این حرفا میشنوی پس صبر کن و ناراحت نشو آخرش حقیقت خودش به جای تو حرف میزنه

بازی خور عزیز شماهم به عنوان یه فرد که تازه به جمع وارد شدی نمیتونی رو افراد قضاوت کنی و هنوز زوده بگی کی فعالیت داره کی نه
ثانیاً این امتیازی که ما اینجا براساس اون انتخاب شدیم و داریم رای میگیریم رو به خاطر فعالیتمون گرفتیم پس نمیشه گفت کسی که تاپیکاش و پستاش خ تو چشم نیست کم فعالیت کرده
و ثالثاً همونطور که میدونی یه مدیر باید تو سایت فعالیت داشته باشه وگرنه عزل میشه و این کمترین نشونه فعالیت کسایی هسش که تونظرسنجی شرکت کردن به خصوص سینا((64))

امیدوارم که دیگه اینقدر زودقضاوت نکنیم و اینقرم زود ناراحت نشیم((64))((64))((64))

Hermion
2013/12/17, 18:51
بازی خور بی خیال!!!
این عنوان این قدر برات مهمه که این حرفا رو بزنی؟
در مورد youra و shervin حق با ژوپیتره.
اونا حتی قبل از اغدام دوتا سایت خیلی بیشتر از ماها فعالیت داشتن.

بازی خور
2013/12/17, 19:49
بازی خور این چه طرز حرف زدنه. هر کس هر کاری که انجام میده رو که نباید قابل رویت توسط تو باشه. خیلیا از بچه های قدیمی تر این سایتن. خیلی بیشتر از کل فعالیت من و تو رو هم اینجا فعال فعال بودن و حق بیشتری نسبت به من یا تو حتی براى این عنوان دارن.

من با مهسان عزیز کاملا موافقم. کسانی بودن که در گذشته خیلی فعالیت داشتن. و یا الان دل مشغولی های دیگه ای دارن یا در پشت پرده در حال فعالیتن. من خیلی قبل از تو گروه پایونیر ررومیشناسم. از زمان پرسی3 من این گروه رو دنبال میکردم. خیلیا بودن که حالا حتی ممکنه حضور نداشته باشن.

حالا مگه این عنوان چیه که به خاطرش این همه اعصاب من و دیگرون رو خورد میکنی. این عنوان فعال ترین کاربر 3-4 هفته گذشته رو که قرار نیست معرفی کنه. نه پولی میدن. نه مقامی. فقط یه افتخاره که به نظر من نسیب این پنج نفر انتخاب شده، شده. چون همین که از بین 400 کاربری که هر روز این انجمن رو چک میکنن همین که ماها انتخاب شدیم خیلیه.
حالا من امیدوارم منظور حرفت من بوده باشم نه کس دیگه.

به خدا من که دیروز این پستت رو دیدم، زبونم اومد و هیچی نتونستم بنویسم. فقط بعد از پست سینا و امیرحسین دیگه نتونستم تحمل کنم.

راستی. سینا جان تو چرا به خودت میگیری؟ شما خیلی خیلی ارزشت بیشتر از اینه که بخوای به خودت بگیری. اگه من بازی خور رو میشناسم منظورش منم.
منگفتم هرکی که کاری نکرده و
حالا اگر شما فکر می کنی کاری نکردی به خودت مربوطه
من هم لنگ کار بر ببرتر بودن این جا نیستم
من یک حقیقتی رو گفتم و چون همتون با هم با حرفم موافق بودین و نمی خواستین ضایع بشین با من مخالفت می کنید

JuPiTeR
2013/12/17, 21:21
هرکی بحث رو ادامه داد اخطار دریافت میکنه

Cyrus-The-Great
2013/12/17, 21:24
ویرایش شد!

عذر میخوام ژوپی پستت رو ندیدم.

smajids
2013/12/18, 01:20
خب میریم سراغ گزارش بازی ها : البته شوخی هم داره امیدوارم دوستان ناراحت نشن و باهم بخندن و اگه ناراحت شدین اشکالی نداره هرچی خواستین بگین.
youra نگاه کنین داره اوج میگیره البته مثل اینکه بعضی ها دوست نداشتن اوج بگیره.((64))
shervin داره سبک سنگین میکنه رای ها رو ، داره تصمیم میگره ببینه به خودش رای بده یا نه((64))
daren یه رقابت حساس با خودم داره و کلا نمیذارم بشی سوم سکه ها رو ببری((64))
snap بله از منم جلو زد داره علیرضا رو میگیره الان تو فکر تو هستم اگه اول یا دوم بشی مهم نیست مهم اینه که سوم نشی((217))
smajids خوب نمیدونم سوم میشم یا نه اما سعی میکنم جز سه نفر اول باشم . حداقل رو سکو برم میگن به نفرات اول تا سوم سکه میدن((42))
و علیرضا الان میگین چرا خارجکی ننوشتم آخه طولانی بود خب همینجا جاداره علیرضا یه ناهار مهمونی بده واسه کاربر برتر شدن فقط فلافل نباشه ((215))

این هایی که گفته شد اکثرا شوخی بود و گر نه ما مخلص کل بر و بچ هسیم

snap
2013/12/18, 02:59
سلام نمی خواستم اینجا نظر بذارم، ولی مجبورم دیگه.
اسم این تایپک کاربر ماه هست!نه کاربر فسیل((200))
بعد اینکه منظور من از اون پست هیچکی جز امیر نبود، من به خودم نگرفتما ناراحتم نشدم، تنها یه گوش زد کوچولو کردم که فکر کنم یه دفعه ای بزرگش کردن.من تنها به امیر یاد آوری کردم که قبلا چی بهش گفته بودم. در هر صورت من مثلا خواسته بودم به من رای ندید((66))ممنونم که هوای منو دارید، ولی منصف باشید.
در هر صورت من قبل از رای گیری می دونم کی اول بود، کی دوم. کلا من تسلیمم((61))
اینجا سیستم امتیاز داره دیگه؟ منظورم هدیه، در هر صورتم نباشه مجبور می کنیم بالایی ها رو از امتیاز من به دیگران بدن.
نفر اول من 1000 امتیاز، نفر دوم 800 و سوم هم 500 امتیاز به خاطر زحماتشون بهشون هدیه میدم. خودم هر چقدرم رای بدید، حساب نمی کنم.
در هر صورت این تنها کاریه که از دستم بر میاد برای تشکر بود. اگر گودلایف بودم، حداقل سه برابر این رو بهتون هدیه می دادم. البته این دور اینطوریه دیگه، به نفع بچه ها شد، این رفیقمون بازی خور سبب خیر شد((221))به ایشون هم برای اینکه از دلشون در بیاد 300 میدیم(گناه دارم آتیش زدم به امتیازهام:دی)
در کل ممنون از همتون.
بای

smajids
2013/12/18, 14:17
چقدر این سینا پسر گلی است من اگه میدونستم از اول رای به ایشون میدادم ((97))((122))

بازی خور
2013/12/18, 15:44
سلام نمی خواستم اینجا نظر بذارم، ولی مجبورم دیگه.
اسم این تایپک کاربر ماه هست!نه کاربر فسیل((200))
بعد اینکه منظور من از اون پست هیچکی جز امیر نبود، من به خودم نگرفتما ناراحتم نشدم، تنها یه گوش زد کوچولو کردم که فکر کنم یه دفعه ای بزرگش کردن.من تنها به امیر یاد آوری کردم که قبلا چی بهش گفته بودم. در هر صورت من مثلا خواسته بودم به من رای ندید((66))ممنونم که هوای منو دارید، ولی منصف باشید.
در هر صورت من قبل از رای گیری می دونم کی اول بود، کی دوم. کلا من تسلیمم((61))
اینجا سیستم امتیاز داره دیگه؟ منظورم هدیه، در هر صورتم نباشه مجبور می کنیم بالایی ها رو از امتیاز من به دیگران بدن.
نفر اول من 1000 امتیاز، نفر دوم 800 و سوم هم 500 امتیاز به خاطر زحماتشون بهشون هدیه میدم. خودم هر چقدرم رای بدید، حساب نمی کنم.
در هر صورت این تنها کاریه که از دستم بر میاد برای تشکر بود. اگر گودلایف بودم، حداقل سه برابر این رو بهتون هدیه می دادم. البته این دور اینطوریه دیگه، به نفع بچه ها شد، این رفیقمون بازی خور سبب خیر شد((221))به ایشون هم برای اینکه از دلشون در بیاد 300 میدیم(گناه دارم آتیش زدم به امتیازهام:دی)
در کل ممنون از همتون.
بای
کلی فوهش تو دهنمه
حیف

Galexy
2013/12/18, 15:52
بابا آروم

قرار نیست اینجا همدیگه رو بکشیم که
کینه ای نباشیم

Cyrus-The-Great
2013/12/18, 16:51
smajids
بابا عجب مسابقه ای. به به. رقابتی تنگاتنگ خخخخ((17))((6))
((215))((226))((215))((226))
میگم از این به بعد بیا گزارش کن.
باشه اگه بردم ناهارم میدم. اما باید تهران باشی... نترس فلافلم نمیدم. سمبوسه خوبه؟!((110))

ملاقاتی با عزرائیل :troll:
snap
سینا جان. شما همین حضورت مهم بود. بیشترین امتیازی که میتونست گیر ما بیاد همراهی شما بود. امتیاز تو انجمن که مهم نیست. بدون اگه اینکار رو بکنی چه اول و چه دوم یا سوم. هرچقدر باشه (با بهرش!) بهت بر میگردونم. چون جایزه ای که باید رو گرفتم. و اون پیدا کردن دوست خوبی مثل شما بود.

واقعا باعث افتخار بوده و هست که تو این جمع چند نفره بوده و هستم. و البته دست امیر هم درد نکنه که به ماها بهانه ای داد که یه مدت تو یه جا جمع شیم و همدیگه رو بهتر بشناسیم. برای من شد یه جورایی مثل ناوارگ ( البته زمانایی که ملت سرم غر نمیزدن.)

بازی خور به جای تشکرته؟!

ThundeR
2013/12/18, 19:38
مجید جون فکر کنم فقط مجیدا بهت رای دادن، یکیشون خودم.

smajids
2013/12/19, 00:08
مجید جون فکر کنم فقط مجیدا بهت رای دادن، یکیشون خودم.

خدایا تعداد مجید هارو زیاد کن
اگه مجید ها به مجید رای ندن میخوای به ممد رای بدن ؟!!!!!!!
مخلص هرچی مجید هستیم ممنون((72))((216))

خب چون علیرضا گفت بیا گزارش کن اومدم اما متاسفانه بازی نه گلی داره نه حاشیه ای که بریم 90 نشون بدیم
خب هیچ تغییری تا این لحظه نشده
بله الان دیگه از اون موقع هاست که به داور مسابقه گیر داد « یه دفعه کارت قرمز ندی ژوپی » خلاصه ما هروقت این داور رو می بینیم یاد کلینا داور ایتالیایی می افتیم
اینقدر جذبه داشت حیف که بازنشست شد. خب ادامه مسابقه رو پیگیری میکنیم
همه چی آرومه من چقدر خوشحالم پیشم هستی حالا به خودم میبالم ، فکربد نکنید عشقم پیشم نیست رفتم یه عروسک خریدم خیلی باحاله همه پسرها عاشقش شدن چه برسه به دخمل ها.

Alaveh
2013/12/19, 10:12
چه قدر کاربرای سایت باجنبن..

باعث افتخارمه که عضو این سایتم...

به نظر من هر کسی که اسمش هست حقشه

majidking
2013/12/19, 12:11
اینجا چ خبره؟ ((200))
علیرضا میبینم که بی چون و چرا اولی ((200))

Cyrus-The-Great
2013/12/19, 14:04
اینجا چ خبره؟ ((200))
علیرضا میبینم که بی چون و چرا اولی ((200))

ما اینیم دیگه! ((92))((92))

چطوری داداش؟ یه مدت نبودی..

smajids
2013/12/19, 15:49
گزارش بازی:
Youra و shervin هیچ تغییری نکردن
و بین daren و snap و خودم یک رقابت حساس پیگیری میشه. الان علیرضا خیالش راحته.بله
خدا فقط من سوم بشم اولی نمیخوام .وای چقدر حساس شده(5) شما با یک رای میتونید سرنوشت مسابقات رو عوض کنید ((97))
ای کسانی که هنوز رای ندادین شما میتونید کاربر برتر رو مشخص کنید ببینم چه کار می کنید؟!!!!((215))

Mr.Amir
2013/12/19, 22:22
این چیزا که ارزش نداره
مثلا خود من
انقدر واسم بی ارزش بود هم نمی خواستم ریا شه گفتم اسممو تو لیست نذارن
والله
مهم دل ادمه

JuPiTeR
2013/12/21, 19:50
علیرضا با10 رای برنده این دوره
و نام و آواتارش تا پایان دی نمایش داده خواهد شد

Hermion
2013/12/21, 19:56
تبريك داداش

shiny
2013/12/21, 20:12
حالا کی دوم میشه ؟

Cyrus-The-Great
2013/12/21, 20:24
واقعا از همه کسانی که قابل دونستن ممنونم. قبلا هم گفتم. همه برندن.

پس همه خوش باشید.

شب یلداتون هم مبارک!!

Galexy
2013/12/22, 14:34
تبریک اعلام میکنم!

DaReN
2013/12/22, 15:38
تبریک کاکو((215))((215))((215))((226))((226))((226)) ((226))
نوش جون
گوشت شه به تنت!!!!!!!!!!

majidking
2013/12/22, 15:58
تبریک علیرضا .... این مقام رو مدیون پدر و مادر هستی که توانستند تورا به این مرحله از زندگی برسانند و بتوانند طعم خوش پیروزی اول شدن کاربر ماه را به تو بچشانند.
احسنت .

Alaveh
2013/12/22, 17:59
تبریک...تبریک...تبریک...

ThundeR
2013/12/22, 18:35
مبارکه.
اولیت مبارک علیرضا!
ایشالله همیشه اول باشی داش گلم.

khas
2013/12/22, 21:31
تبریک میگم داداش