PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظر شما درباره قوانین هفتگانه؟

smajids
2013/12/09, 01:00
خب دوستان این تایپیک برای شماست که دموکراسی رو رعایت کرده باشیم اول همه هم از ژوپی اجازه گرفتم واسه زدن این تایپیک.
دوستان میتونن هر نظری درباره قوانین سایت یا پیشنهاد قوانین جدید دارن بگید

Fateme
2013/12/09, 04:15
من که با همش موافقم خو....

پ.ن: دوستان از من به شما نصیحت، تا به صورت رسمی ژوپیتر جونتون رو تضمین نکرده چیزی نگید...((99))((72))

smajids
2013/12/09, 11:25

پ.ن: دوستان از من به شما نصیحت، تا به صورت رسمی ژوپیتر جونتون رو تضمین نکرده چیزی نگید...((99))((72))

بابا جونتون تضمین شده اگه چیزی شد پای من
ژوپی که ترس نداره ، پسر به این گلی ، فقط یک کمی شیطون است. به نظرم باید می شد شیطون ترین کاربر سایت.
از بحث خارج نشیم به نظر من یه قانون بذاریم هرکی که 1 ماه به سایت سر نزنه اگه پستی داره ازش بگیرن یعنی اگه مدیر انجمن است اگه 1 ماه نیومد سایت بشه کاربر عادی

JuPiTeR
2013/12/09, 12:34

خودم اجازه دادم بزنن

بابا جونتون تضمین شده اگه چیزی شد پای من
ژوپی که ترس نداره ، پسر به این گلی ، فقط یک کمی شیطون است. به نظرم باید می شد شیطون ترین کاربر سایت.
از بحث خارج نشیم به نظر من یه قانون بذاریم هرکی که 1 ماه به سایت سر نزنه اگه پستی داره ازش بگیرن یعنی اگه مدیر انجمن است اگه 1 ماه نیومد سایت بشه کاربر عادی
جون تضمینه
دور اول من بودم
همچین قانونی هست ولی نانوشته

ThundeR
2013/12/09, 17:34
به نظر من قوانینی باید جوری باشه که هم باعث نظم باشه و چهار چوب کلی رو هم برای سایت تعریف کنه. مثلاً جوری باشه که یه کاربر مهمان میاد تو از دیدن سایت حال کنه، نه اینکه دمشو بزاره رو کولش و فرار کنه. البته نباید اونقدر محدود کننده باشه که کاربر بدبخت که می خواد یه پست بزنه، با ترس و لرز این کارو بکنه. من با این قوانینی که گذاشتی موافقم، فقط یه کوچولو ساده بگیر.(حداقل قسمت چت باکسو.)

smajids
2013/12/09, 17:44
[/quote]همچین قانونی هست ولی نانوشته[/quote]

اگه نوشته شه بهتر نیست اونوقت کسی هم بهانه نمیاره که هم چین قانونی نیست

- - - - - - - - - به دلیل ارسال پشت سر هم پست ها ادغام شدند - - - - - - - - -

همچین قانونی هست ولی نانوشته[/quote]

اگه نوشته شه بهتر نیست اونوقت کسی هم بهانه نمیاره که هم چین قانونی نیست[/QUOTE]

DaReN
2013/12/09, 17:56
منم با همشون موافقم ولی چکنم که ذاتاً اسپمر تشریف دارم و مثلاً در بعضی تاپیکا تنها کار ممکن تشکر کلامیه که فکر کنم اونم اسپمه!(5)

Cyrus-The-Great
2013/12/09, 19:04
اون قانون نا نوشته جزو بدیهیات هر فرومیه. فکر نکنم نیازی به نوشتنش باشه.

JuPiTeR
2013/12/09, 19:06
توجه:تبصره3 به قانون اول از قوانین هفتگانه افزوده شد

Alaveh
2013/12/09, 19:29
درود

قوانین حرف نداره...

اما به نظر من باید یکم آسون گرفته بشه...

به امید موفقیت های بیشتر

smajids
2013/12/09, 19:31
توجه:تبصره3 به قانون اول از قوانین هفتگانه افزوده شد

یه اشکال حقوقی داره این تبصره
چون در تبصره 2 گفتی تایپیک هایی که مدیران مشخص می کنند و میتونستی برای مثال جام و مسابقات رو در ذیل این تبصره میاوردی

JuPiTeR
2013/12/09, 19:36
یه اشکال حقوقی داره این تبصره
چون در تبصره 2 گفتی تایپیک هایی که مدیران مشخص می کنند و میتونستی برای مثال جام و مسابقات رو در ذیل این تبصره میاوردی
متوجه نشدم!
کل جام و مسابقات اسپم آزاد شد چون هرچی پست بدی شمارش نمیشه برات

smajids
2013/12/09, 19:39
متوجه نشدم!
کل جام و مسابقات اسپم آزاد شد چون هرچی پست بدی شمارش نمیشه برات

منظورم این بود که جام ها و مسابقات هم مشمول تبصره 2 می شن چون مدیران سایت تعیین می کنند یعنی می تونی اونهایی که شامل تبصره 2 میشن رو نام ببری مثل مسابقات و جام ها

Percy Jackson
2013/12/09, 21:14
ببخشید میشه قوانین نانوشته رو محض محکم کاری بنویسید؟

shery
2013/12/10, 02:26
به نظر من که قوانین عالین نه تنهاا موافقم بلکه خیلی خوشالم اینطوری یه نظم خاص میده به پستاا وا کل انجمن و هم انجمن و پروژه هااش جدی تررر میشه ..
والبته اینکه بچه اهاا میگن اسون بگیرین به نظر من که این تازه خیلی اسون گرفته شده (تازه میخواستم بگممم بابا یه کم بیشتر کنین خخخخ )
باید بگم خیلی از بازدید کننده ها مثلا همین ارایه فصل نشنا اتناهر وو ببیننی هرکی میودمد توو کاملاا گیج میشد اینا چیه چه ربطی دارن مثلا به ارایه فصل این چیزااا گیج میشد میرفت ....
ولی الان یه سری تایپیتاااا اهمیت خودشونونوو با نظمو تمیزی نشون میدن ویه سری که جهت تفریحااا ازادانه کارشونو انجام میدن ....
خیلی ممنون امیر جان والبته همه شما بچه هااا که کلی زحمت میکشین

feel
2013/12/10, 04:48
نمی دونم این طور که به نظر میاد انگار من تنها کسی هستم که با قوانین مخالفم. نه اینکه با همش مخالف باشم خوبن که باشن اما یه کم آسون تر گرفته بشه این طوری آدم تا بخواد یه کاری انجام بده می ترسه که امتیاز منفی بگیره یا خلاف قوانین باشه و باعث اخراجی بشه و این خوب نیست
با بعضی هاش صد در صد موافقم و به نظرم خوبه که هست
اما به طور کل ناراحتم :( و قوانین هفتگانه رو دوست ندارم

آرمیتا37
2013/12/10, 12:43
مثل دستور العمل هفتگانه پسران نوح هستش چه میشه گفت هی برای خودتون محدودیت بگذارید .......
انگار کسیکه عضو سایت میشه نمیدونه کلاس کارش چیه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Mr.Amir
2013/12/10, 22:10
مجازاتش سنگینه
اصلا فکر میکنم نیازی به مجازات نیست
کسی که کتاب خوانه شعورش انقدری هست که با یه اخطار مشکل حل بشه
واقعا شبیه 7 قانون پسران نوح هستش.یه جا خواندم یهودیا هر کسی رو که رعایت نمیکرده به کمترین شکل یعنی قطع سر مجازات میکردن

smhmma
2013/12/10, 22:30
مقامات ارشد نظر ندن لطفا
هرچند خوشبختانه نظرخاصی ندادن
ممنون از توجهتون

smajids
2013/12/10, 22:31
سلام بر دوستان من یه پیشنهاد دارم

کاش قبل از اخطار یا کسر امتیاز یا اخراج یه دادگاه مجازی تشکیل بدیم که اونی که میخواد مجازات بشه از خودش دفاع کنه((221))

nafise
2013/12/10, 22:33
با پیشنهاد مجید موافقم
اینجوری حداقل خود فرد هم میدونه که به خاطر کدوم پست و با توجه به کدوم قانون و تبصره داره ازش امتیاز کسر میشه یا اخطار میگیره((221))

aftab
2013/12/12, 22:01
من مخالفم.همه صمیمیت سایت ب گپ و گفتاشه.اگ قرار باشه بیایم بخونیم و بریم خب میریم سایتای اخبار!ب جاش بهتره واسه تاپیکا قانون بذارین ک کاملا بی ربط با سایت کتابخونین بعضیاشون.

M.Mahdi
2013/12/23, 20:31
قوانین خوبه اما جای بهتر شدن داره ((70))
و با پیشنهاد مجید هم موافقم برای دادگاه مجازی .