PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مرگ پاول واکر بازیگر محبوب مجموعه فیلم های سریع و خشن

Nicolas Brown
2013/12/02, 16:19
در حدود ساعت ۳:۳۰ بعد از ظهر واکر به همراه دوستش راجر روداس از مراسم خیریه مرتبط با قربانیان طوفان هایان خارج می*شود. اندکی پس از ترک محل با پورشه کاررا جی*تی قرمز رنگ روداس، راننده کنترل خودرو را از دست می*دهد و پس از برخورد با تیر چراغ برق و درخت در والنسیا سانتا کلاریتا، کالیفرنیا خودرو منفجر شده و در آتش می*سوزد. در پی آن کلانتری بخش لس آنجلس خبر مرگ دو تن را گزارش می*دهد. پس از آن ایمی ون ایدن مدیر تبلیغات واکر خبر فوت او را تایید می*کند. کلانتری بخش لس آنجلس سرعت را دلیل اصلی حادثه اعلام کرده است.

سریع و خشن بدون پاول واکر ارزش دیدن نداره

من که خیلی ناراحت شدم

صفحه ویکی پدیا فارسی:http://fa.wikipedia.org/wiki/%D9%BE%D9%84_%D9%88%D8%A7%DA%A9%D8%B1

argotlam
2013/12/02, 20:12
آره منم این خبر رو شنیده بودم، خونده بودم که سریع و خشن 7 رو می سازن ولی کسی می دونه می خوان چی کار کنن؟

Nicolas Brown
2013/12/03, 12:41
اره فیلمنامه رو تغییر دادن ولی قسمت هایی که اون بازی کرده رو هنوز دارن یه جوری سر و تهشو در میارن ولی ارزش دیدن نداره من واقعا ناراحت شدم

youra
2014/02/02, 12:39
خب دوستان:
خب اخرین اطلاعات قسمت هفتم رو کامل می کنند و در اون پل وارکر بازنشسته می شه و از قسمت هشت به بعد برادرش جای اون رو می گیره.
پ.ن: این سری 10 قسمتی شده.