PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : معرفی کتاب خدایان یونانی دنیای پرسی جکسون

fire boy
2013/11/25, 17:46
کی بهتر از یه نیمه خدای مدر می تونه داستان اصلی خدایان المپ رو بگه؟
پرسی جکسون یک نگاه از درون به همران تصاویر از اون داستان ها را ارائه می کند؟
یک انتشاراتی از من خواست که هرچی درباره خدایان یونان می دونم رو بنویسم منم گفتم میشه به صورت ناشناس بنویسم نمی خوام که بیشتر از این خدایان یونان رو از خودم ناراحت کنم ولی اگر بتون کمک می کنه که خدای یونانیتون رو بشناسید و بتون کمک کنه که از رویارویتون باشون جون سالم بدر ببرید اگر یه وقت یکیشون جلوی صورتتون سبز شد پس من احتمالا با نوشتن این کتاب بهترین کار هفتم رو انجام دادم
پس این چنین پرسی پسر خدایای دریا پوسایدن این چنین حکایتش رو شروع می کنه با کمی اضافه کردن جادوی خودش به داستان کلاسیک اصلی او توضیح میدهد که چه طوری دنیا خلق شد و به خواننده ها نظر شخصیش رو دربارهی کی از کی قدیمی تره می گه از اپولو تا زئوس پرسی کوتاه نمیاد
:اگر از برنامه های ترسناک خوشتون میاد حمام خون دروع گویی دزدی چاقو از پشت زدنو.... پس خواندن را ارائه بدن چون به طور قطع دوران طلایی برای همه آنها بود.
برای دیدن تصویر اصلی در صفحه جدید کلیک کنید.
کتاب داراماتیک و پر از تصاویر رنگی به تصویر کشیده شده توسط Caldecott Honoree John Roccoاین کتاب را یک قطعه مهمی برای کتابخانه خانگی و کلاس درس می کند همچنین این کتاب پر از هیجان و تفریح هست
این کتاب 450 صفحه ای قرار است در اگوست 2014 رونمایی شود.

Saeed
2013/11/28, 13:47
یه پسند طلبت واسه پسند که میزنم ویزنه حق ندارید چرا؟

خیلی ممنون با بت اطلاع رسانیت

spook
2013/11/28, 16:08
کتابش فوق العدست...مرسی از اطلاعاتت:دی