PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : هندی ها گوشی 8 هسته ای ساختن

ДɱÏR
2013/11/20, 10:43
عجبز هنـــــــــــــــــــــــ دی ها گوشی 8 هسته ای ساختن...کی باورش میشد
البته اینم باید گف مردان غیور ایرانی یه گوشی ساختن از تو جیب راحت در میاد:|:|:| ما بی نظیریم

4472

شرکت هندی اینتکس نخستین گوشی هوشمند مبتنی بر پردازنده هشت هسته*ای خود را معرفی می*کند.

به گزارش اخبار خارجی موبنا، تاکنون شرکت* سامسونگ نخستین گوشی هشت هسته*ای دنیا را تولید کرده بود که امکان استفاده از هر هشت هسته در یک زمان وجود نداشت، اما به تازگی بسیاری از شرکت*ها از جمله هوآوی و بلک*بری اقدام به ساخت گوشی*های هشت هسته*ای واقعی کرده*اند.
بر این اساس کاربران به دستگاه*های پرقدرت*تر و پرسرعت*تری دسترسی خواهند داشت.
این پردازنده*ها توسط شرکت*های مدیاتک، کوآلکام، NVidia و BroadCom ساخته می*شوند.
بر این اساس گوشی هشت هسته*ای اینتکس قرار اس ت اوایل سال 2014 به بازار عرضه شود.
این دستگاه دارای صفحه نمایش شش اینچی خواهد بود و از دوسیمکارت پشتیبانی می*کند.
گفته می*شود محصول این شرکت هندی در رده باریک*ترین گوشی*های دنیا با ضخامت هفت میلی*متری قرار می*گیرد.
اطلاعات بیشتر راجع به این دستگاه منتشر نشده است.

ThundeR
2013/11/20, 15:33
این دیگه گوشی نیست، اناره...((105))((105))((105))

majidking
2013/11/20, 16:04
عالیه. ولی هیچ چیز جی ال ایکس نمیشه که راحت از جیب درمیاد:troll:

amer
2013/11/20, 21:21
گل گفتی گوشی های ایرانی یه چیز دیگه هستند راحت تو جیب جا میشه واز جیب میاد بیرون خخخخخخخخخخ.

Paneer
2013/11/21, 10:55
خخخخخخخخخخخخخ جی ال ایککس از همه چیز بهتره من پنج اینچش رو خریدم رفتم خونه باز کردم شاید به زور سه اینچ می شد ((227))((227))

خخخخخخخخخخخ اما خدایی ما چرا نتونیم واسه جی ال ایکسامون پردازنده سی هسته ای بندازیم؟((54))((54))