PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : جلد یازدهم از مجموعه نایت ساید

smajids
2013/11/08, 18:50
نایت ساید یک مجموعه 12 جلدی است که 10 جلد آن تا حالا ترجمه شده و جلد یازدهم هم توسط سایت رهگذران در حال ترجمه است
www.rahgozaran.ir

این سایت جدیدشون است فعلا هم تا فصل سوم رو ترجمه کردن
من اجازه نداشتم فایلها رو بزارم اگه کسی از مدیران ارشد لطف کنه از سایت رهگذران اجازه بگیره و فصل ها رو بزاره

البته میشه زندگی پیشتاز هم خودش ترجمه کنه اما چون داستان های دیگه در دست ترجمه است فکرنکنم وقت کنن
میتونن با سایت رهگذران معامله کنن مثلا طلسم تقدیر در مقابل نایت ساید!!

سایت زندگی خوب هم داره جلد یازدهم رو ترجمه میکنه که باید بابتش پول بدی!!

خوب چیکار میکنین خود زندگی پیشتاز ترجمه میکنه جلد یازدهم رو؟

JuPiTeR
2013/11/08, 19:00
نایت ساید یک مجموعه 12 جلدی است که 10 جلد آن تا حالا ترجمه شده و جلد یازدهم هم توسط سایت رهگذران در حال ترجمه است
www.rahgozaran.ir (http://www.rahgozaran.ir)

این سایت جدیدشون است فعلا هم تا فصل سوم رو ترجمه کردن
من اجازه نداشتم فایلها رو بزارم اگه کسی از مدیران ارشد لطف کنه از سایت رهگذران اجازه بگیره و فصل ها رو بزاره

البته میشه زندگی پیشتاز هم خودش ترجمه کنه اما چون داستان های دیگه در دست ترجمه است فکرنکنم وقت کنن
میتونن با سایت رهگذران معامله کنن مثلا طلسم تقدیر در مقابل نایت ساید!!

سایت زندگی خوب هم داره جلد یازدهم رو ترجمه میکنه که باید بابتش پول بدی!!

خوب چیکار میکنین خود زندگی پیشتاز ترجمه میکنه جلد یازدهم رو؟
الآن چندین ماهه فصل جدید ندادن
گودلایف داره ترجمه میکنتش به صورت پولی:
فصل اول:
http://good-life.ir/store/index.php?route=product/product&product_id=50

smajids
2013/11/08, 19:18
مثل این که دو ماه سایتشون بسته بوده واسه همین فصل ندادن اگه از مترجمین سایت رهگذران میشناسین ازشون سوال کنین بهتره ممنون
((231))((231))((231))((231))

Saeed
2013/11/08, 20:22
کسی می تونه تا جلد 9 رو قرار بده؟

JuPiTeR
2013/11/08, 21:38
مثل این که دو ماه سایتشون بسته بوده واسه همین فصل ندادن اگه از مترجمین سایت رهگذران میشناسین ازشون سوال کنین بهتره ممنون
((231))((231))((231))((231))
رهگذران تابستون پارسال شروع کردن ربطی به تعطیلیش نداره
گودلایف داره ترجمه میکنه دیه!

کسی می تونه تا جلد 9 رو قرار بده؟
تو انجمن بگردی تا ده هست

Saeed
2013/11/09, 17:04
رهگذران تابستون پارسال شروع کردن ربطی به تعطیلیش نداره
گودلایف داره ترجمه میکنه دیه!

تو انجمن بگردی تا ده هست

تقریبا کجاس؟

smajids
2013/11/11, 13:10
درسته که گودلایف داره جلد 11 رو ترجمه میکنه اما پولیه!!!!((9))((9))((9))((9))((9))
ما هم بیایم جلد 11 رو ترجمه کنیم البته مجانی یا اگه پولی شد هرکی هرچی دوست داشت بپردازه((57))((57))((57))
تازه این جوری دیگه کسی از گودلایف فصل نمیگیره و هوادارای سایت خودمون بیشتر میشن اگه موافقی بزن لایکو((97))((97))((97))((97))((97))((97))

smhmma
2013/11/11, 18:23
ولی این طوری بین ما و اونا اختلاف پیش میاد
و اگر احیانا یکی هم همین کارو سر ما در اورد ما دیگه نمی تونیم اعتراض کنیم
ما باید به حق دیگرون هم احترام بزاریم
هرچند اگرمدت زیادی گذشت و با اجازه مدیرای اونجا دیگه فروشی نبود یا خودشون ازادش می کنن یا ما ترجمه می کنیم و ازادش می کنیم و به این صورت بعله
پخخخخخخخخخخخخخخ

smajids
2013/11/11, 20:11
ولی این طوری بین ما و اونا اختلاف پیش میاد
و اگر احیانا یکی هم همین کارو سر ما در اورد ما دیگه نمی تونیم اعتراض کنیم
ما باید به حق دیگرون هم احترام بزاریم
هرچند اگرمدت زیادی گذشت و با اجازه مدیرای اونجا دیگه فروشی نبود یا خودشون ازادش می کنن یا ما ترجمه می کنیم و ازادش می کنیم و به این صورت بعله
پخخخخخخخخخخخخخخ

بله منطقی است درست میگی رئیس

امیدوارم به این صورت بعله هرچه زودتر اتفاق بیفته((93))((93))((93))((93))

Cyrus-The-Great
2013/11/11, 21:29
فقط هم بحث اختلاف نیست.

این کار یه کار کاملا غیر اخلاقی ه. از زمانی که من یادم میادم میاد، سایت های بزرگ همیشه به حق و کار همدیگه احترام میزارن. حتی انتشار فایل های یکی تو دیگری با اجازه مدیران سایت اصلی انجام میشه. و از همون اولهم گروه ترجمه پایونیر از این قاعده مستثنی نبوده.

smhmma
2013/11/11, 21:39
بعله بعله من که گفتم که باید به حق دیگرون احترام بزاریم
و درست می گی علیرضا

mamali77
2015/01/17, 17:03
سلام کسی میتونه جلد11 رو برام پیدا میکنه البته رایگان و کامل :)
من خودم میگردم نیست

snap
2015/01/17, 18:18
سلام کسی میتونه جلد11 رو برام پیدا میکنه البته رایگان و کامل :)
من خودم میگردم نیست
سلام
برید از سایت گودلایف بخرید؛ قرار نمیشه که همه چیز رو مفتی بخواید. اگر شما ها همیشه به فکر استفاده مجانی از همه چیز باشید که نمیشه. هر از گاهی هم باید از سایت ها حمایت کرد.
ممنون

mamali77
2015/01/18, 01:22
سلام
برید از سایت گودلایف بخرید؛ قرار نمیشه که همه چیز رو مفتی بخواید. اگر شما ها همیشه به فکر استفاده مجانی از همه چیز باشید که نمیشه. هر از گاهی هم باید از سایت ها حمایت کرد.
ممنون

خسته نباشید ...

snap
2015/01/19, 01:20
خسته نباشید ...
شما هم خسته نباشید؛ با این رویه روزی می رسه که همین چند تا کتاب هم گیرتون نمیاد. در زمان درست، باید از سایت ها حمایت کرد. همینطور اینجا، تا یه زمانی مدیران می تونند از جیب شخصیشون پول خرج کنند. اینجا هم باید یواش یواش استارت این کار رو بزنند، از الان باید به فکر باشند. یه زمانی بود که ترجمه ها زیاد بود، مترجم زیاد بود و نویسنده هم زیاد بود. الان همه مصرف کننده هستند؛ مثل شما که می گید خسته نباشید.
بازم خسته نباشید.

H.A.M.I.D
2015/01/19, 16:09
بهترین راه یادگیری خود انگلیسیه.نمی شه که بخوایم همه ی کتابارو برامون ترجمه کنن

melody
2015/02/01, 15:07
کتاب نایت ساید واقعا داستان فوق العاده ای داره ..متنشم به خاطر اصطلاحات خاصی که داره باید با دقت ترجمه بشه .. هرچند با همه اینا واقعا بیشتر از 6 ماه منتظر یه کتاب موندن خعلی رو اعصابه .. کاش زودتر جلد دوازدهم نایت ساید رو ترجمه کنن ..((74))

mamali77
2015/02/11, 17:22
شما هم خسته نباشید؛ با این رویه روزی می رسه که همین چند تا کتاب هم گیرتون نمیاد. در زمان درست، باید از سایت ها حمایت کرد. همینطور اینجا، تا یه زمانی مدیران می تونند از جیب شخصیشون پول خرج کنند. اینجا هم باید یواش یواش استارت این کار رو بزنند، از الان باید به فکر باشند. یه زمانی بود که ترجمه ها زیاد بود، مترجم زیاد بود و نویسنده هم زیاد بود. الان همه مصرف کننده هستند؛ مثل شما که می گید خسته نباشید.
بازم خسته نباشید.

بد برداشت کردید :|
من همون موقع کتابو گرفتم ازشون