PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ویرایش نوشته های مستر

Mr.Sohrab
2012/08/19, 03:46
از دوستان عزیز ویرایشگر خواهش میکنم که نوشته های مستر عزیز را به صورت جداگانه ویرایش کنن و برای من خصوصی کنند تا به صورت پی دی اف و جداگانه بر روی نت قرار بگیره

خیلی بی انصافیه که ازش حمایت نکنیم . تخیل عالیی داره . شاید بتونیم کاری کنیم که شروع به نوشتن یک فانتزی بکنه .

Mr.Sohrab
2013/08/13, 23:55
ز دوستان عزیز ویرایشگر خواهش میکنم که نوشته های مستر عزیز را به صورت جداگانه ویرایش کنن و برای من خصوصی کنند تا به صورت پی دی اف و جداگانه بر روی نت قرار بگیره

خیلی بی انصافیه که ازش حمایت نکنیم . تخیل عالیی داره . شاید بتونیم کاری کنیم که شروع به نوشتن یک فانتزی بکنه .

بچه ها الان که سایت ویراستار و صفحه ارا زیاد داره حیفه که از این نویسنده حمایت نکنیم . خداییش نوشته های خیلی توپی میذاشت که به خاطر این که کسی نبود تو سایت کم کم از نوشتن دست کشید .

اگه بتونیم این نوشته ها و داستان های عالیش را که به صورت کوتاه تو قصهخ های راوی هست ویرایش و صفحه ارایی کنیم شاید بتونیم وادارش کنیم یه فانتزی خوب بنویسه . خداییش حیفه شاید بشه یکی مثل سینا

منتظر اعلام آمادگی شما عزیزان هستم .

لرد ولدمورت
2013/09/05, 12:15
سلام

من واسه ی ویراستاری هستم.

بدین.