PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درحال حاضر 900 نفر در حال کار بر روی assassins creed 4 هستند

ShErViN
2013/10/18, 20:57
قرار است شما را به بزرگترین ماجراجویی در دنیای Assassin’s Creed و در اعماق جزایر مختلف ببرد.اما آیا ممکن است با تعداد نفرات کم این تجربه را در این جهان بزرگ برای علاقه مندان رقم زد؟خیر.به تازگی کمپانی یوبیسافت اعلام کرده است که در حال حاضر ۹۰۰ نفر(بله ۹۰۰ نفر) در حال کار بر روی Assassin’s Creed 4 Black Flag می باشند. در مصاحبه ی اختصاصی ای که با آقای Ashraf Ismail کارگردان این نسخه انجام شده است از ایشان پرسیده شده است که چند نفر در حال کار بر روی این پروژه هستند که ایشان اینگونه پاسخ داده اند:
برای ساخت یک محصول عالی،کار ما بسیار بسیار سخت می باشد.برای این بازی،۹۰۰ نفر در حال کار بر روی آن هستند.به عنوان کارگردان و نقطه ی اصلیAssassin’s Creed حتی من نیز برخی اوقات متعجب می شوم.تعداد ۹۰۰ نفر افراد برای ساخت این جهان و کاراکترهای به یاد ماندنی امری لازم می باشد.

این صحبت ها واقعیت می باشد.مخصوصا زمانی که ما باید مطمئن بشویم که بازی را به صورت صحیح پولیش خواهیم کرد و همه چیز با کیفیت بالا به دست طرفداران برسد.ما در این رابطه بسیار بسیار سخت گیر بودیم.
صحنه های سینمایی بازی ۲ ساعت به طول خواهد انجامید.۲ ساعت زمان بسیار زیادی می باشد.این صحنه ها به مانند یک فیلم سینمایی کامل به طول خواهد انجامید.این انیمیشن ها صحنه های بسیار عالی ای می باشند و شما را نیز شگفت زده خواهند کرد .همه ی آنها فوق العاده به نظر می رسد و عکس العمل صورت ها و موشن کپچر نیز بسیار عالی می باشد.برخی بازی های دیگه حدود سه الی چهار ساعت از این صحنه ها را در بازی قرار می دهند اما می بینید که در آخر زمان کم می آورند.
بنابراین من تا به حال ندیده بودم که چندین جهان و دنیای بزرگ را ساخته باشیم.من این ایده را می بینم که شما در حال بازی کردن در دنیاهای بسیار کوچک و یک Assassins متفاوت هستید.اما من فکر نمی کنم که شما تا به حال در آمریکا با Connor،در ایتالیا با Ezio و در دریاهای کارائیب نیز Edward را دیده باشید.

http://gamefa.com/wp-content/uploads/2013/03/assassins-creed-4-black-flag-screen-1.jpg

با این حساب به نظر می رسد یوبیسافت تصمیم جدی ای برای احیای این نسخه گرفته است و به نظر می رسد که با این نسخه طرفداران قدیمی نیز به این عنوان بازگردند.
Assassin’s Creed 4 Black Flag در تاریخ ۲۹ اکتبر برای Ps3 و Xbox360 و در تاریخ ۲۲ نوامبر نیز برای Pc منتشر خواهد شد.

lors
2013/10/18, 23:18
عالیه منتظرش هستم