PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تست آی کیو

ThundeR
2013/10/16, 16:49
1. بعضی از ماهها 30 روز دارند بعضی 31 روز چند ماه 29 روز دارد؟

2. اگر دكتر به شما 3 قرص بدهد و بگوید هر نیم ساعت 1 قرص بخور چقدر طول میكشد تا تمام قرصها خورده شود؟

3. من ساعت 8 شب به رختخواب رفتم و ساعتم را كوك كردم كه 9 صبح زنگ بزند وقتی با صدای زنگ ساعت از خواب بیدار شدم چند ساعت خوابیده بودم؟

4. عدد 30 را به نیم تقسیم كنید و عدد 10 را به حاصل آن اضافه كنید چه عددی به دست می آید؟

5. مزرعه داری 17 گوسفند زنده داشت تمام گوسفند هایش به جز 9 تا مردند چند گوسفند زنده برایش باقی مانده است؟

6. اگر تنها یك كبریت داشته باشید و وارد یك اتاق سرد و تاریك شوید كه در آن یك بخاری نفتی یك چراغ نفتی و یك شمع باشد اول كدامیك را روشن میكنید؟

7. فردی خانه ای ساخته كه هر چهار دیوار آن به سمت جنوب پنجره دارد خرسی بزرگ به این خانه نزدیك میشود این خرس چه رنگی است؟

8. اگر 2 سیب از 3 سیب بردارین چند سیب دارید؟

9. حضرت موسی از هر حیوان چند تا با خود به كشتی برد؟

10. اگر اتوبوسی را با 43 مسافر از مشهد به سمت تهران برانید و در نیشابور 5 مسافر را پیاده كنید و 7 مسافر جدید را سوار كنید و در دامغان 8 مسافر پیاده و 4 نفر را سوار كنید و سرانجام بعد از 14 ساعت به تهران برسید حالا نام راننده اتوبوس چیست؟

ROBEN
2013/10/16, 17:48
1-هیچ ماهی 29 روز نداره
2-نمی دونم والا....
3-یه ساعت ؟؟؟؟
4-هفتاد؟؟؟؟آقا اصلا ما آی کی یو مون صفره...
5-نه تا گوسفنداش زنده هستن
6-اول کبریت رو روشن می کنم!
7-مگه خرسه رو میبینه که رنگشو ببینه
8-دوتا؟؟؟؟
9-حضرت نوح بود نه موسی حضرت موسی هیچی حیوان به داخل کشتی نبرد
10-اسم راننده اسم منه...
فزند من خودم می دونم همه رو اشتباه جواب دادم ...((95))((95))((95))((95))

JuPiTeR
2013/10/16, 17:52
همه ی ماه ها 29 روز رو دارن

2. اگر دكتر به شما 3 قرص بدهد و بگوید هر نیم ساعت 1 قرص بخور چقدر طول میكشد تا تمام قرصها خورده شود؟
یک ساعت

3. من ساعت 8 شب به رختخواب رفتم و ساعتم را كوك كردم كه 9 صبح زنگ بزند وقتی با صدای زنگ ساعت از خواب بیدار شدم چند ساعت خوابیده بودم؟
1ساعت ساعت های کوکی فرق شب و روز رو نمیدونن

4. عدد 30 را به نیم تقسیم كنید و عدد 10 را به حاصل آن اضافه كنید چه عددی به دست می آید؟
70

5. مزرعه داری 17 گوسفند زنده داشت تمام گوسفند هایش به جز 9 تا مردند چند گوسفند زنده برایش باقی مانده است؟
9تا

6. اگر تنها یك كبریت داشته باشید و وارد یك اتاق سرد و تاریك شوید كه در آن یك بخاری نفتی یك چراغ نفتی و یك شمع باشد اول كدامیك را روشن میكنید؟
خوده کبیریت رو

7. فردی خانه ای ساخته كه هر چهار دیوار آن به سمت جنوب پنجره دارد خرسی بزرگ به این خانه نزدیك میشود این خرس چه رنگی است؟
یعنی تو قطب جنوبه؟؟پس سفیده!

2

9. حضرت موسی از هر حیوان چند تا با خود به كشتی برد؟
هیچی! حضرت نوح بود

10. اگر اتوبوسی را با 43 مسافر از مشهد به سمت تهران برانید و در نیشابور 5 مسافر را پیاده كنید و 7 مسافر جدید را سوار كنید و در دامغان 8 مسافر پیاده و 4 نفر را سوار كنید و سرانجام بعد از 14 ساعت به تهران برسید حالا نام راننده اتوبوس چیست؟
امیرحسین

feel
2013/10/16, 18:05

9. حضرت موسی از هر حیوان چند تا با خود به كشتی بردر

1.

همه ی ماه ها 29 را دارند.

2.
یک ساعت

3.
یک ساعت.

4.
25

5.
نه تا

6.
چراغ نفتی

7.
سفید

8.
دو تا

9.
حضرت موسی هیچی...حضرت نوح بود

10.
این رو دیگه نمی دونم :)

ThundeR
2013/10/19, 08:55
اونایی که ژوپی گفته درسته

azam
2013/11/08, 22:10
1-
دوازده تا ماه
2-
یک ساعت
3-
یک ساعت
4-
نمی دونم یا پنجاه و پنج یا هفتاد یا صد
5-
هیچی همه ی گوسفنداش مردند
6-
اول کبریت
7-
نمیدونم والا((225))
8-
سه تا؟؟؟؟؟
9-
هیچی. اون حضرت نوح بود
10-
اسم شریف خودم ((3))

smajids
2013/11/09, 00:29
من یه سوال از ژوپی دارم از کجا فهمیدی اسم راننده اتوبوس چی هست؟:hmmm::hmmm:((49))((49))