PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فقط دخترها بخوانند ! ( جذب مدیر )

Mr.Sohrab
2012/08/01, 00:49
سلام به همه کاربرای عزیز بالاخص خانوم های محترم .

من چند وقتی هست که دو انجمن با نام دخترای شیطون و پسرای شیطون راه اندازی کردم . پسرای شیطون خدا را شکر با مدیریت مهدی عزیز راه افتاده و داره عضو یابی میکنه . لازم دیدم که بهتون اطلاع بدم برای مدیریت انجمن دخترای شیطون نیازمند یاری یکی از خانوم های سایت هستیم .

این انجمن کاملا خصوصی برای دختران است و می توانند در یک محیط کاملا خصوصی با هم به صحبت و تبادل نظر بپردازند و شاید هم مثل پسرها شلوغ کاری بکنند .

هر کدام از شما عزیزان که تمایل دارید بفرمایید تا اقدام شود .

اطلاعات لازم در این زمینه به صورت خصوصی برای مدیر ارسال می شود .

lionheart
2012/08/01, 02:16
نکته ای قابل زکره که از نوشته های داخل انجمن ها فقط اعضا اطلاع پیدا می کنن حتی مدیران کل و وبمستر دست رسی به نوشته ها ندارند و فقط اعضا از اتفاقات داخل انجمن ها خبر دارن.

Mr.Sohrab
2012/08/20, 22:10
یعنی واقعا دختر خانوم های عزیز سایت هیچ کدوم نمی خوان انجمنشون را راه اندازی کنن ؟؟؟؟؟؟؟!!!!!

انصافا از دست من بر نمیاد اگر نه خودم راه اندازیش میکردم چون همه میدونند که شاید دخترا بخوان چیزایی تو انجمنشون داشته باشن که نخوان کسی بخونه !!!

همون طور که پسرا همین طورن و اگر الان کسی وارد انجمنشون بشه میفهمه منظورم چیه !

Mr.Sohrab
2012/11/09, 01:37
ليدي هاي عزيز سايت كسي علاقه اي به راه اندازي انجمن مخصوص دختران نداره ؟

خيلي حيفه كه رو زمين بمونه .

((227))

آرمیتا37
2012/11/10, 00:30
ليدي هاي عزيز سايت كسي علاقه اي به راه اندازي انجمن مخصوص دختران نداره ؟

خيلي حيفه كه رو زمين بمونه .

((227))

منکه فرقی بین لیدی و کنت نمی بینم همینجوری خیلی قشنگه ها((210))

Hermion
2013/04/11, 16:24
براى مديريت بايد شرايط خاصى داشته باشى؟((77))
اگه شرايط نداره من هستم

Hermion
2013/05/13, 18:47
بابا سهراب جان اگه كسى مدير نمى شه به زور مديرش كن ديگه . بلاخره شما وبمسترى توانايى شو دارى ديگه!
اين آليس هى بهونه مى گيره مى گه من فعاليت ندارم .تو رو خدا تو يه جورى راضيش كن من خيلى اصرار كردم.

Mr.Sohrab
2013/05/15, 12:17
هرمیون جان به محض این که پست هات از یه حدی بگذرن خودم بهت میگم که میتونی مدیر سی یا نه . در ضمن مدیریت این انجمن فوق العاده سخته. چون هر تخطی از قوانینش مساوی با حذف کاربر و مسدود سازی حساب مدیر انجمن هست . تاره بحث احراز هویت هم خیلی سخته . خیلی خیلی سخت.

Hermion
2013/05/15, 14:16
نه بابا من اون موقع بچه بودم نمى فهميدم((229))
اين آليس رو بشون پشت ميز((200))

Mr.Sohrab
2013/06/15, 11:55
خانوم های محترم و عزیز سایت :
کسی حاضر نیست پست خطیر مدیریت این انجمن را به عهده بگیره ؟