PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دستگیری یک بچه مدرسه ای به جرم مشارکت در بزرگترین حمله سایبری تاریخ

ShErViN
2013/09/29, 16:05
http://negahbaan.ir/sites/default/files/images/pw/29260/2013/09/HackerComposite-negahbaan-20130928.jpg?1380380635

پلیس بریتانیا پسری ۱۶ ساله را در ارتباط با یک حمله سایبری به یک گروه ضد اسپم هلندی دستگیر کرد. به گفته متخصصان وب، این «بزرگترین حمله سایبری تاریخ» بوده. بنا به گزارش های واصله، این حمله موجب کندی اینترنت در بخش های مشخصی از قاره اروپا شده.

ظاهراً دستگیری این نوجوان مربوط به فروردین ماه می شود اما پلیس، جزئیات دستگیری را چهارشنبه گذشته رسانه ای کرده و از قرار معلوم او هم جزئی از مظنونان اصلی این حمله بوده.

در رسانه های نوشتاری بریتانا آمده که این هکر نوجوان را در حالی موقع کار با رایانه دستگیر کرده اند که به چندین سیستم مجازی و فروم وارد شده بوده. اسناد به دست آمده نشان می دهند وی مقدار قابل توجهی پول در حساب بانکی اش داشته که البته تحقیقات درباره منشأ آنها هنوز در حال انجام است.

مشخص نیست نقش او در این وسط دقیقاً چه بوده اما به جز فردی به نام Kamphuis، او تنها کسی ست خارج از آن گروه به جرم مشارکت در این حمله بزرگ دستگیر شده. Sven Olaf Kamphuis نماینده یک شرکت میزبانی وب بوده و در انتشار محتوای مربوط به بزرگسالان هم مشارکت داشته؛ هرچند او بعداً اتهام دست داشتن در این حمله را رد کرد.

پلیس بریتانیا اطلاعات بیشتری در اختیار اصحاب رسانه قرار نداده و فقط به این اشاره کرده که پسر ۱۶ ساله را تا آخر سال [میلادی] آزاد خواهد کرد.

اما مسئله حائز اهمیت، نه نقش این نوجوان بلکه ماهیت اتفاقی ست که رخ داده. دنیای سایبر برای نسل جوان گاهی شناخته شده تر از جهان واقع است و از درهای پشتی آن به خوبی اطلاع دارد؛ طبیعتاً اگر آموزش های مناسب در اختیارش قرار نگیرد به بزهکاری البته به شکل نوین آن روی خواهد آورد.

فلفل نبین ...

mohammad.zav
2013/09/29, 16:18
عملا برنامه نویسی به زبان 0 و 1 کاری نداره منم c++ بلدم ولی باید به خلاقیت این جوان افرین گفت در برنامه نویسی خلاقیت حرف اول میزنه

Alaveh
2013/09/29, 20:07
درود
من فکر نمی کردم یک بچه مثل آرتمیس فاول وجود داشته باشه...

Hermion
2013/09/30, 20:07
چه باحال!!!آفرين!!!

Paneer
2013/09/30, 20:36
جدا تعجب کردم ممنون((54))((54))

m_ali
2013/09/30, 21:29
چرا دستگیرش کردن؟
یعنی انقدر احمق اند؟
من بودم بهش پیشنهاد کار با درامد میلیاردی میدادم!

argotlam
2013/10/01, 16:22
ایول، دمش گرم!!!

azam
2013/10/01, 21:32
چه بااااحاااااال

AVENJER
2013/10/01, 22:00
دمش جیزززززززززززززز کلاس نداره ما بریم پیشش؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mohammad.zav
2013/10/01, 23:58
چرا دستگیرش کردن؟
یعنی انقدر احمق اند؟

دادن کار در سازمان هکرها (بخش کنترل گوگل) اینقدر حال میکنن 14 ماهواره خصوصی دارن که اینترنت 50 مگ را به صورت free و در صورت انجام ماموریت بدون شناسایی شدن مگ های بالاتر میدن سایتش هست می توانید برید امتحان بدید ولی حداقل هر 8 سال (در اصل هر 2 سال برگذار میشه اگه چند تا نرید اشکال نداره ولی هر 8 سال حتما) باید یه کنفرانسشون در جایی نا معلوم برید من امتحان دادم سوال دوم این بود : یک برنامه بنویسید که بتواند 344 جیمیل و 744 ایمیل را هک کرده و به شرطی که نصف انها حذف و نصف دیگر به شما بپیوندند(یعنی تو لیست تون باشه) زمان 38 دقیقه و 52 سانیه ولی سوال اول همیشه اسون است

ashkan
2013/10/07, 21:46
چرا دستگیرش کردن؟
یعنی انقدر احمق اند؟

شاید تو پول اظافی داری واگه دوست داری ***بشو توسط خودت