PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مناجاتی کوتاه با خدا

Fateme
2013/09/28, 19:12
خدایا تو که قدرت داری دیشب رو اینقدر متفاوت از امشب بسازی،که دیشب یک لب باشیم و هزار خنده و امشب دوچشم باشیم و یک دریا گریه.........و میدونم که صدای هممون رو میشنوی......پس بدون منتظر قدرت مجعزه ات هستم.....

خدایا درست که همه مردم به اینجا میگن دنیای مجازی...و از آدم هاش جز یک اسمو حرفاهایی که خودشون میزنن چیزی نمیدونیم...اما اگه عزیزتر از آدمهای واقعی زندگیمون نباشن کمتر هم عزیز نیستن....محبتمون جنسش واقعیه....

خدایا.........گاهی اوقات یک اتفاقایی میفته که ناتوانمون میکنی از سخن گفتن...انگار پل بین زبان و مغز را قطع میکنی....اخر میدانی که بعضی از دردها در کلمات نمیگنجد....بعضی از دردها آنچنان در گوش قلبت خونه میکند که خون هم گریه کنی کافی نیست...

خدایا واقفی به همه مان بدون شک....میدانی که هرچقدر هم سعی کنیم منتقل نمیشود این احساس...که احساس اگر منتقل شدنی بود اسمش را میگذاشتند زبان...

یا مقلب القلوب و الابصار،یا مدبر الیل و نهار،حول حالنا الی احسن الحال
ای دگرگون کننده ی قلب ها و چشم ها
ای گرداننده و تنظیم کننده ی روزها و شبها
ای تغییر دهنده ی حال انسان و طبیعت
حال ما را به بهترین حال دگرگون فرما
این دعا فقط واسه سال تحویل نیست....خدایا حال ما را به بهترین حال دگرگون فرما...

فاطمه.خ

پ.ن: اینو دیشب نوشته بودم ولی حوصله نکردم بزارمش تو سایت...اما امروز خبر خوشی که حال یکی از اعضای خانواده مجازیمون بهتره بهم رسید از خوشی بال در آوردم....فکرشم نمیکردم که خدا اینقدر زود به دعاهامون جواب بده......خدایا خیلی عاشقتم...خیلی!!!دمت گرم هزارتا!!!!!!

majidking
2013/09/28, 19:21
((123))((123))((123))((123))((123))((123)) عالی واقعا خیلی خوب و راست بود

argotlam
2013/09/28, 19:36
قشنگ بود.ممنون((122))

ShErViN
2013/09/28, 21:15
خیلی قشنگ بود
حرف دل من که بود حالا بقیه رو نمی دونم

smhmma
2013/09/28, 23:45