PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ملاقات با نویسندگان

Fateme
2013/09/17, 21:23
اینجا نه زمان معنی داره، نه مکان و نه زبان....

بگید دوست دارید با کدوم نویسنده ملاقات کنید، و چرا؟؟؟؟

یک تیکه ی کوچیک هم بنویسید که اگه باهم ملاقات میکردید چه حرفایی رد و بدل میشد!!!

lors
2013/09/17, 21:33
با ریک ریوردن نویسنده پرسی جکسون،قهرمانان المپ، احتمالا هم بهش جوری که دوست دارم قهرمانان المپ تموم شه میگفتم

majidking
2013/09/17, 21:47
با عمه ی مایکل . جی . سالیوان ( نویسنده رایریا) حرفای خوبی میزدیم خخخخخخخخ( مزاح کردیم)
من دوس دارم با سیدنی شلدون یه ملاقات داشته باشم . بپرسم چیکار می کنی که داستانت خیلی باحال درمی آد

Paneer
2013/09/17, 22:11
من دوست دارم با رابرت لارن استاین ملاقاتی داشته باشم و به او بگویم.............................. چرا داستانات انقدر خواننده داره؟ ((200))

Alaveh
2013/09/18, 17:55
دود
من دوست دارم کاتلین جوآنا رولینگ رو ببینم...
به خاطر شخصیتش
و ازش بپرسم:پس از کجا شروع کردی؟!

Fateme
2013/09/18, 18:22
من دوس دارم چهار نفر رو ببینم:
ژیلا.و: میخوام بهش بگم جون من اینهمه اطلاعاتو از کجا میاری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ و میگم خوش به حال خانواده ات با یک همچین کسی....
پگاه: میگم دست مادر پدرتو واسه همچین تربیتی ببوس....و همینطور میپرسم که ایا شخصیت های قصه هاش واقعین؟

امیلی رودا: ازش میپرسم چطوری با اون سن و سالش میتونه همقد بچه ها بشه و براشون داستان بنویسه؟

ایزاک اسیموف: خدایش ازش میپسرم خودش موقع نوشتن داستاناش گیج نمیشه؟؟؟؟؟؟؟؟ چطوری میفهمه چی چی شد؟

master
2013/09/18, 20:51
یکی با حضرت تالکین، لازم نیست چیز خاصی بهم بگیم، همین که دود پیپش به ما بخوره و مارو مورد عنایت خودش قرار بده کافیه.
یکی با آقا هنریش بل. خدایی آلمانی بلد نیستم، ولی دوست داشتم شخصیت خودش رو بیشتر بشناسم.