PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مردم آزاری

He$tiA
2013/09/14, 22:15
هیییییییییییی
تو این پست همه ی مردم آزاری هایی که کردی و قراره بکنی رو در اشتراک بزار
من خودم کادای نرمالم همون مردم آزاری حساب میشن((42))((42))(5)(5)

khdragon
2013/09/15, 12:59
من نمی دونم چرا همه به من میگن مردم آزار ولی من زیاد کار خاصی نکرددم چند صد بار دختر ها رو اذیت کردم چند صد بار مزاحم تلفنی شدم و ....((225))((225))

nepton
2013/09/15, 13:23
اصولا من توی کار خ.اهر آزاری هستم اینقدر می رم روی اصابش و جواب سربالا بهش می دم که مجبور می شم نصف شهر رو از دستش فرار کنم

zizigooloo
2013/09/15, 14:44
یه کاری که من میکنم اینه. وقتی میخوام داداش سه نقطه امو اذیت کنم اگه اون لحظه چیزی بخواد با خوشرویی میگم چشم و مثلا میرم که براش بیارم. بعد با خیال راحت میرم نت و واسه خودم چرخ میخورم ((107)) تا برادر عزیزتر از جانم یه خورده به محیط زیست کمک کنه و یه خورده گل سبز کنه ((51)) بعد خودش بره کارشو انجام بده. هرچند بعد مدتی دیگه به کار نمیاد چون تکراری میشه واسش. البته همه ی روش های مردم آزاری هم بعد مدتی تکراری میشه و باید از متدهای جدید استفاده کرد((102))

Alaveh
2013/09/15, 15:23
درود
یک بار تو آب معلم داروی خواب آور ریختیم

He$tiA
2013/09/15, 16:50
يكي از راه هاي برادر ازاري
داداشم از سوسك ميترسه ميخوام ازارش بدم چه ميكنم؟؟؟
يه زردالو ميل ميكنم
تميزش ميكنم
رنگ قهوه اي مي زنم
چند تا پا با استفاده از هر چي كه خلاقيتت بهت گفت ميزارم
شاخك ها هم همين طور
سپس ان را در اتاق تا دست شويي يا هر جايي كه او ميره ميزارم
صبر ميكنم تا سوسك رو ببينه....جيغ را به نشانه ي موفقيت ميپذيرم((102))((46))

Sarafatemi
2013/09/17, 08:43
هیچ چیز به نظرم مردم آزار تر از پسره توی جلد اول نبرد با شیاطین نمی شه که موش مرده ی خون آلود را توی حوله ی خواهرش پیچونده بود و خواهرش حواسش نبود با آن حوله موهاشو خشک کرده بود.
ولی خود من بشخصه در بچگی تمام مدت به خواهر آزار می رساندم الان به اصطلاح بزرگ تر شدم به ندرت پیش می آید مثلا بچه که بودم مامان به خواهر که شش سال از من بزرگتره وقتی می رفت بیرون می گفت مواظب من باشه من هم اصلا حرف خواهر م را گوش نمی کردم می رفتم تو کوچه هی اون باید می آمد دنبالم ((104))((200))((207))

smhmma
2013/10/22, 20:45
شاید بهتر باشه بگم معلم ازاری
اقا ما کلی ماژیک روی میز معلم داریم که زیبا و جادرا سر جاشون نشستن
می ریم در همه ی ماژیکا رو برمی داریم و با هم عوضشون می کنیم
با مازیکم کلی روی تخته پاکن می کشیم تا پر رنگ بشه درست پاک نکنه(اینو هنو امتحان نکردم)
معلم میاد
در ماژیک ابی رو برمی داره
و شروع می کنه به قرمز نوشتن
شاخ در میاره
می ره ماژیک قرمز رو بر می داره شروع می کنه به نوشتن و سیاه می نویسه
و همین طوری 5 دقه فقط وقت تلف می کنه تا در ماژیکا رو درست کنه
تازه
ما ته مازیکا رو محکم می کوبیم روی میز تا فرو بره داخل
بعد مازیکا رو توی هم بزور و با فشار فرو می کنیم تا یه ماژیک یک متری از توش در بیاد
خخخخخخخخخخخخخخخخ
خیلی حال می ده معلم رو تصور کنید که با قیافه ی منگ به یه ماژیک یک متری داره نگا می کنه خخخخخخخخخخ

He$tiA
2013/10/22, 20:52
شاید بهتر باشه بگم معلم ازاری
اقا ما کلی ماژیک روی میز معلم داریم که زیبا و جادرا سر جاشون نشستن
می ریم در همه ی ماژیکا رو برمی داریم و با هم عوضشون می کنیم
با مازیکم کلی روی تخته پاکن می کشیم تا پر رنگ بشه درست پاک نکنه(اینو هنو امتحان نکردم)
معلم میاد
در ماژیک ابی رو برمی داره
و شروع می کنه به قرمز نوشتن
شاخ در میاره
می ره ماژیک قرمز رو بر می داره شروع می کنه به نوشتن و سیاه می نویسه
و همین طوری 5 دقه فقط وقت تلف می کنه تا در ماژیکا رو درست کنه
تازه
ما ته مازیکا رو محکم می کوبیم روی میز تا فرو بره داخل
بعد مازیکا رو توی هم بزور و با فشار فرو می کنیم تا یه ماژیک یک متری از توش در بیاد
خخخخخخخخخخخخخخخخ
خیلی حال می ده معلم رو تصور کنید که با قیافه ی منگ به یه ماژیک یک متری داره نگا می کنه خخخخخخخخخخ

اينكه چيزي نيست ما ماژيك غير وايت برد برديم معلمه تخته رو پر كرد بعد فهميد كه وايت برد نبوده فقط دو ساعت داشت پاكش ميكرد.....!!!!!!

smhmma
2013/10/22, 20:58
اره اره این کارم می کردیم
چن تا کار دیگم می کنن که در سطح سایت فرهنگی نیست
و خوب همین کاری که من گفتم رو با ماژیک غیر وایت برد بکنید دیگه چه عالی می شه
معلمه دیگه سر کلاس نمی یاد

He$tiA
2013/10/22, 21:02
اره اره این کارم می کردیم
چن تا کار دیگم می کنن که در سطح سایت فرهنگی نیست
و خوب همین کاری که من گفتم رو با ماژیک غیر وایت برد بکنید دیگه چه عالی می شه
معلمه دیگه سر کلاس نمی یاد
معلم هنر ما هالو تو كلاس سوت ميزنيم ميگه از تو كوچه اومد ولي متاسفانه امروز نبود تا سركارش بزاريم....!!!!!

mohammad.zav
2013/10/22, 21:06
ما میز را میزاریم رو لبه پلی نزدیک تخته معلم میز را میده عقب بلند شه ترق میفته پایین البتهدیگه نمی کونیم چون لب تاب معلم ریاضی (شرقی) رو میز بود افتاد صفحش شکشست (گور باباش یکی دیگه بخره)

He$tiA
2013/10/23, 21:48
ما میز را میزاریم رو لبه پلی نزدیک تخته معلم میز را میده عقب بلند شه ترق میفته پایین البتهدیگه نمی کونیم چون لب تاب معلم ریاضی (شرقی) رو میز بود افتاد صفحش شکشست (گور باباش یکی دیگه بخره)
شما مثلا پسرين ما دخترا صدتا معلم ازاري ميكنيم كه مال شما به پاشون هم نميرسه...!!!

mohammad.zav
2013/10/23, 21:55
شما مثلا پسرين ما دخترا صدتا معلم ازاري ميكنيم كه مال شما به پاشون هم نميرسه...!!!

نام ببرید بدتر از ترکوندن 2 تا چرخ ماشینه معلم ریاضیه

hamed
2014/07/09, 13:01
ما اصن با این فرهنگ غنی نمی دونیم مردم آزاری چیه! خوردنیست عایا؟ فقط در حد پشت پا گرفتن، آبروی معلمو بردن، تیکه اندازی و ... اینا که تفریحاته سالم و بی هزینه سن.((209))((51))((51))((51))((107))

MaRs
2014/07/30, 01:49
برید لنگ بتدازید بد تر از من نیست به معلمم گل پا انداختم با کله رفت تو دیوار
معلم شیمی بود یه جوری فیلم بازی کردم مجاب شد که فیلم نبوده((102))

Ginny
2014/07/30, 09:14
سلام
قشنگه این ببینینش!
خخخخخخخخخخخ

http://www.reza-amper.ir/image/Madar-Pedar.jpg (http://www.google.com/url?q=http%3A%2F%2Fwww.reza-amper.ir%2Fimage%2FMadar-Pedar.jpg&sa=D&sntz=1&usg=AFQjCNEdwZXAUohQGfQoUvIEweMUGUpQ8Q)

کروم یه امکانی داره برای همین مواقع:دی قشنگ از دومی به بعد میتونی بهش بگی دیگه بهت نشون نده:دی اما تا سر اعدادش همینجوری کلیک کردم بعدش دیگه حسش نبود!