PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مرگ

Alaveh
2013/09/12, 14:53
اگر به مرگتون نزدیک شده باشین...
چه وصیتی می کنین؟!

Warrior
2013/09/12, 17:35
اگر سن رفت بالا نوه دار شدم وگفتن چه وصیتی داری،نصف اموالم رو به زنم می دم و نصف دیگه اش رو به کویته ی امداد یا هر جای دیگه ای برای کمک به کودکان یتیم و ناتوان و سرطانی یا با مشکلات خطرناک می دم بعدش هم وصیت می کنم زنم هم همین کار رو بعد مرگش بکنه((78))البته اگر فکر کردین من به این زودی ها می میرم کول خوندین تا همه رو نکشم از این سایت بیرون بیا نیستم((102))((46))

m_hadi
2013/09/12, 17:48
دوست دارم تنهایی برم یه جای خیلی خوش اب و هوا و سرسبز و همون جا بمیرم تو تنهایی ..........یه وصیت هم دارم اونکه هیشکی حق نداره تو مراسم تشییع جنازم گریه کن ............

همیشه فکر اینکه وقت مردنم کلی ادم بشینن بالاسرم گریه کنن ازارم میده چون اینا همه مقطعیه بعد چند وقت همه همه چی رو یادشون میره

Warrior
2013/09/12, 19:56
دوست دارم تنهایی برم یه جای خیلی خوش اب و هوا و سرسبز و همون جا بمیرم تو تنهایی ..........یه وصیت هم دارم اونکه هیشکی حق نداره تو مراسم تشییع جنازم گریه کن ............

همیشه فکر اینکه وقت مردنم کلی ادم بشینن بالاسرم گریه کنن ازارم میده چون اینا همه مقطعیه بعد چند وقت همه همه چی رو یادشون میره

موافقم،یادم باشه اینم بزارم توی وصیت نامه ام.((102))

Galexy
2013/09/13, 01:54
عاقا سلام!;-)
من وصیت میکنم داداش دومیم رو هم کنارم زنده به گور کنن تا حالش گرفته بشه:-):-)

ولی بی شوخی،دلم میخواد یه جای. خوب دفنم کنن
البته به سن مرگم بستگی داره.
فعلا که به نظر قرار نیس به دیدار حق برم!;-)

sasan2012
2013/09/13, 02:18
وصیت میکنم فردی سر مزارم نیاد و همچنین شاید مقبره ام را گمنام یا جایی مخفی دور از دسترس اعضای خانواده ام قرار دهند و همچنین هر مالی که در دنیا دارم را دوسوم ورثه و یک سوم صرف کمک به مردم های قطحی زده جهان بشه (حالا هر چقدر باشه)

master
2013/09/13, 02:58
اگر به مرگتون نزدیک شده باشن...
چه وصیتی می کنین؟!

خب اگر به مرگم نزدیک شده "باشن"، من چرا باید وصیتی بکنم؟
نکته انحرافیش همین بود.

Alaveh
2013/09/13, 16:39
خب اگر به مرگم نزدیک شده "باشن"، من چرا باید وصیتی بکنم؟
نکته انحرافیش همین بود.
ببخشید
غلط املایی بود
درستش کردم
ممنون

master
2013/09/13, 16:44
آها، اگر مرگم به من نزدیک شده باشه، وصیت می کنم هر چی نوشتم یا کشیدم رو یه جا جمع کنن و نگه دارن.
بقیه چیزها مثل دفن کردن و تقسیم اموال (اگه چیزی داشته باشم) به نظرم اونقدر مهم نیست. منظورم اینه که حساسیت خاصی روشون ندارم.

freak
2013/09/13, 22:00
برای سر مرگم من با اون شاعره که میگه وقتی مردم برایم گریه نکنید روضه خوان نیارید به جاش ساز و دغل بیارید برقصید به نظرم دلیلی نداره چون یکی بمیره حتما باید گریه کرد.

Paneer
2013/09/14, 00:21
من وقتی مردم وصیت می کنم منو خاک نکنن بلکه جسدمو بندازن تو دره و کتابامم اتیش بزنن ((91))