PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اطلاعیه مهم برای مترجم ها

roronoa zoro
2013/09/08, 11:35
با سلام و درود خدمت شما مترجمان عزیز

من میخوام هر مترجمی که میتونه برای ترجمه کمیک بوک اعلام امادگی کنه.لازم نیست خیلی انگلیسی تون خوب باشه و در حد متوسط هم قابل قبوله.

ما میخوایم با سایت بسیار معروف فرام انیم شروع به همکاری کنیم و به مترجم نیاز داریم که هم اونا یه کم بهشون کمک بشه و هم ما بخش مانگامون رو یه سر و سامون بدیم.

پس هر مترجم علاقه مندی که وقت ازاد داشت میتونه به ایمیل بنده پیام بده،اینم ایمیلم : rahimimahdi55@yahoo.com

با ارزوی موفقیت برای همه شما

Nicolas Brown
2013/09/08, 11:52
با سلام من خودم عاشق مانگام می شه یه 10 تا عکس حدا اقل 10 مانگا به انگلیسیی به من بدید من ترجمه کنم ببینم ترجمم در چه حدیه

roronoa zoro
2013/09/08, 12:14
چشم من الان به شما جلد 1 کمیک تور رو میفرستم.

میتونید ترجمه کنید و بعد از ادیت کردن عکس و قرار دادن ترجمه فراسی برای من بفرستید

sasan2012
2013/09/09, 05:33
من ترجمه ام بعد نيست ولي تا حالا اديت نكردم و تو كميك هم يك دستي دارم كمك لازم داشتيد من هستم

JuPiTeR
2013/09/09, 05:40
با سلام و درود خدمت شما مترجمان عزیز

من میخوام هر مترجمی که میتونه برای ترجمه کمیک بوک اعلام امادگی کنه.لازم نیست خیلی انگلیسی تون خوب باشه و در حد متوسط هم قابل قبوله.

ما میخوایم با سایت بسیار معروف فرام انیم شروع به همکاری کنیم و به مترجم نیاز داریم که هم اونا یه کم بهشون کمک بشه و هم ما بخش مانگامون رو یه سر و سامون بدیم.

پس هر مترجم علاقه مندی که وقت ازاد داشت میتونه به ایمیل بنده پیام بده،اینم ایمیلم : rahimimahdi55@yahoo.com

با ارزوی موفقیت برای همه شما
شما برای اینکار با مدیر ترجمه هماهنگ کردید؟؟؟
مدیر ترجمه:morteza (http://forum.life-gate.ir/member.php?908-morteza)

تاپیک تا اطلاع ثانوی بسته میشود.
فقط مدیر ترجمه اینجا را باز کند
ممنون

morteza
2013/09/09, 13:25
شما برای اینکار با مدیر ترجمه هماهنگ کردید؟؟؟
مدیر ترجمه:morteza

تاپیک تا اطلاع ثانوی بسته میشود.
فقط مدیر ترجمه اینجا را باز کند
ممنون

مشکل حل شد.

دفعه بعد هر کس خواست چیزی رو ترجمه کنی،اول به من و یا ژوپیتر اطلاع بده و هماهنگ کنه.

موفق باشی.....((221))

roronoa zoro
2013/09/09, 17:44
ایول

حالا مترجمانی که وقت ازاد دارند میتونن به من پیام بدن

roronoa zoro
2013/09/10, 08:48
پس هیچ مترجمی نبود؟

smhmma
2013/09/10, 11:57
مهدی جان باید صبر کنی میان مترجما
اقا مترجمانی که می تونن ترجمه کنن در سطح متوسط