PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : رقیب جدید هری پاتر ارتیمیس فاول! ( پایان انتظار 12 ساله طرفداران)

ShErViN
2013/09/06, 22:01
کمپانی والت دیزنی اعلام کرده است که می*خواهد نسخه سینمایی آرتمیس فاول را به تهیه *کنندگی Harvey Weinstein بسازد...ادامه خبر و تصاویر در ادامه مطلب

3602
کمپانی والت دیزنی اعلام کرده است که می*خواهد نسخه سینمایی آرتمیس فاول را به تهیه *کنندگی Harvey Weinstein بسازد . حالا که بنظر می رسد دو کمپانی The Weinstein و کمپانی Disney باری دیگر در کنار هم قرار گرفته اند بطور رسمی تایید شده است که تصمیم دارند تا این فیلم بر اساس کتاب های اول و دوم این مجموعه تحت عنوانArtemis Fowl به نویسندگی Eoin Colfer ساخته شود . سری کتاب های آرتمیس فاول رمان هایی مخصوص نوجوانان هستند که تا*کنون ۲۱ میلیون نسخه از آن به فروش رسیده و به ۴۴ زبان دنیا ترجمه شده است . برای کسانیکه با داستان های Artemis Fowl آشنایی ندارند ، لازم به ذکر می باشد که ، Artemis Fowl یک پسر ماجراجو ، تبهکار ، ثروتمند و دوازده ساله می باشد که با دزدیدن یک پری و تصاحب قدرت جادویی اش ، سعی می کند تا به خانواده اش کمک کند .

Harvey Weinstein از سال ۲۰۰۱ بدنبال ساخت این چنین فیلمی بوده است و حالا بنظر می رسد به موفقیت هایی رسیده است . رابرت د*نیرو و Jane Rosenthal از دیگر از تهیه *کننده های این فیلم خواهند بود و فیلمنامه را Michael Goldenberg خواهد نوشت . او نویسندگی فیلمنامه قسمت پنجم فیلم هری پاتر با عنوان Harry Potter and the Order of the Phoenix را نیز در کارنامه دارد . داستان این کتاب*ها درباره آرتمیس فاول ۱۲ ساله ؛ پسر نابغه و در عین حال تبهکاری است که وارد دنیای خطرناک اجنه می*شود

Lady.of.Shades
2013/09/06, 22:04
خبر فوق العاده ایه. فکر کنم فیلم جالبی بشه. و خوبه که کتاب یک و دو رو سر هم می کنن چون شاید یک آنچنان جذابیتی نداشته باشه و داستانش هم تقریبا پیوسته س.
امیدوارم خوب بگیره و به داستان هم خیانت نکنن.
راستی خبر از کستش نیست؟ دوست دارم ببینم کی جای آرتمیس و باتلر و مخصوصا مالچ بازی می کنه. خیلی ها می گفتن آسا باترفیلد خیلی به آرتمیس میاد.

ShErViN
2013/09/06, 22:23
3612

The actors are:

Halle Berry as Captain Holly Short
3603

Robert de Niro as Commander Julius Root
3604

Timothy Olyphant as Foaly the centaur
3605

Lee Arenberg as Mulch Diggums
3606

Alan Rickman as Artemis Fowl Senior
3607

Jason Statham as Butler
3608

Nicholas Hoult as Artemis Fowl Junior
3609

Christopher Walken as Briar Cudgeon
3610

and Christina Ricci as Opal Koboi
3611

Lady.of.Shades
2013/09/06, 23:32
آره رابرت دنیرو واقعا به جولیوس نمیاد. جولیوس رو اینطوری فرضش نکرده بودم. ولی خوب می تونه بازیش کنه به نظرم.
و اتفاقا این عکس هولت به آرتمیس میاد. خیلی زیاد به اون چیزی که توی کتاب فرض شده بود شبیه. ولی خودش زیاد نه. و من توی برنامه ی هیچ کدوم از بازیگران ندیدم این فیلمو. یعنی فکر کنم حداقل یه سه سال دیگه اکران شه.

sasan2012
2013/09/06, 23:47
بايد تو فيلم ديد ولي خيلي بد هم نيستن(نسبت به فيلم هاي دارن شان و percy‎ jackson‎‏)آدم بايد راضي باشه

Justin
2013/09/07, 02:43
اوه اوه. چقد ستاره داره . دنیرو واستاتهام و هالی بری و ریچی.... متاسفانه باید بگم که به نظر من فیلم بیشتر هدف تجاری داره تا این که هدف هنری داشته باشه. این همه ستاره توی یه فیلم نشونه خوبی نیست..... میشه یکی مث اونجرز مثلا. راستی دنیرو چقد فیلم دوزاری بازی میکنه تازگیا...

favex
2013/09/07, 12:54
چرت ترین رمانی که تا به حال خوندم.حیف وقتم که گذاشتم سر این کتابا.((104))

Adora
2013/09/13, 13:08
آرتیمیس ،اول اگه رو فیلمش به اندازه کافی هزینه بشه میتونه فیلم قشنگی بشه درست مثل ارباب حلقه ها اما اگه مثل خیلی از فیلما روش به اندازه ی کافی کار نشه فیلم جالبی از کار در نمیاد !!!
البته من میگم میتونه فروش خوبی داشته باشه اما خود فیلم چنگی به دل نمیزنه در مورد بازیگرا اصلا به نقشاشون نمیان به نظرم !! آرتیمیس زیادی بزرگه !!!
فقط در مورد Jason Statham
نقش باتلر قابل قبوله((224))