PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آیا اساطیر واقعی اند؟

لرد ولدمورت
2013/09/06, 18:23
سلام

به نظرتون اسطوره ها واقعین؟ قبلا وجود داشتن؟ اونا چین؟

اسپم بزنین فاز ببرین((19)) راحت باشین دوستان.

Ranger
2013/09/07, 11:59
تا که نباشد چیزکی مردم نگویند چیز ها
احتمالا یه چیزهایی بوده
((3))

sasan2012
2013/09/09, 05:45
نه به نظر من دروغي بيش نيستند

sasan2012
2013/09/09, 05:48
مردم ميخواستند حواسشون ازمشكلاب شون دوربشه شروع به خيالبافي داستان سراي واسطوره سازي كردند (بعضي اوقات از واقعيت الهام ميبردند)

Percy Jackson
2013/11/28, 22:44
شاید بعضیا بگن من خرافاتیم.
ممکنه بعضی ها به دلیل نزدیکی به زمان آفرینش از دیگران متمایز بوده باشند. ما تو تمام داستان های حماسی عیر تخیلی جهان نام هایی از جادوگران داشتیم.اونا قدرت متمایز کننده داشتند.
اگه الان اینطور بود می گفتیم جهش ژن.اما اون موقع کسی اسم اعضا داخلی و نمی دوستن چه برسه به ژن و اینجور چیزها.
اونا که تو جهل بودن خیال کردن چون اینا برتری دارن، خدان.
پس نمیشه گفت واقعی بودند.اما تقریبا بودن.از نظر من در هر اسطوره ای یک واقعیت پنهانه. آخه انسان نمی تونه چیزی از خودش در بیاره که.

البته یک نظریه دیگم دارم اون به کنار.

shiny
2013/11/29, 10:27
کی گفته انسان نمیتونه از خودش چیزی در بیاره ؟ خوبشم مبتونه .... به نطر من که تخیلین

argotlam
2013/11/29, 10:36
به نظر من همه ی انسان ها توی هر بازه ی زمانی که بوده باشن گاهی برای توجیه برخی پدیده ها یا اتفاقات گاهی هم به خاطر تمایلی که به خلق و ستایش موجوداتی کامل و فراتر از خودشون دارن شروع به خلق اسطوره هایی می کردن که یا منشایی داشتن یا به طور کامل زائیده ی تخیلاتن.
ولی حتی اگه منشایی واقعی داشته باشن دلیل بر واقعی بودن خودشون نمی شه.

BOOKBL
2014/04/30, 22:44
من میگم موجودات فرا زمینین.

Prince-of-Persia
2014/05/01, 00:40
من میگم موجودات فرا زمینین.
زیاد مستند نگاه میکنی
خخخخخخخخخخ

aghi20
2014/05/01, 01:14
شاید بعضیا بگن من خرافاتیم.
ممکنه بعضی ها به دلیل نزدیکی به زمان آفرینش از دیگران متمایز بوده باشند. ما تو تمام داستان های حماسی عیر تخیلی جهان نام هایی از جادوگران داشتیم.اونا قدرت متمایز کننده داشتند.
اگه الان اینطور بود می گفتیم جهش ژن.اما اون موقع کسی اسم اعضا داخلی و نمی دوستن چه برسه به ژن و اینجور چیزها.
اونا که تو جهل بودن خیال کردن چون اینا برتری دارن، خدان.
پس نمیشه گفت واقعی بودند.اما تقریبا بودن.از نظر من در هر اسطوره ای یک واقعیت پنهانه. آخه انسان نمی تونه چیزی از خودش در بیاره که.

البته یک نظریه دیگم دارم اون به کنار.

عزيز حالا چرا داستان اون هم حماسي؟
مگه ما نميگيم ما مسلمونيم و كتابمون قرآن هست؟ تو خود قرآن به وجود جادوگر اشاره شده.
البته اين تاپيك از اسطوره سوال كرده تا موجودات فانتزي.
اسطوره ها بودن البته نه به اين شكل كه تو داستان ها ميشنويم و بيشترش اغراقه!