PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : *فانتزی شما چیه؟*

Blue moon
2013/09/06, 11:19
بچه ها توی این تاپیک فانتزی هاتون رو بنویسید((200))
اول خودم چندتا از فانتزی هام رو می گم((3))((3))
یکی از فانتزی های من اینه که وقتی تشنمه مثله spiderman تار بزنم لیوان آب بیاد تو دستم((200))((200))
یکی دیگه هم اینه وقتی یکجا شلوغه....گوشیم زنگ بزنه بعد منم با صدای بلند بگم« حواستون باشه؛ زنده می خوامش.»((102))((102))
یک فانتزیم اینه که جراح بشم و وقتی از اتاق عمل بیرون اومدم؛ به خانواده طرف بگم « متاسفم...من تمام سعی ام رو کردم»((46))((46))

mr.red
2013/09/18, 17:04
اینه که توی یه مهمونی که همه ی فامیل جمع هستند گوشیم زنگ بزنه وبعدش در جواب بگم باشه من خودمو با اولین پرواز میرسونم...

majidking
2013/09/18, 17:07
یکی از فانتزیام اینه که با عمه مایکل جی سالیوان آشنا شم و برم باهاش تو افق محو شم

Alaveh
2013/09/18, 18:04
یکی از فانتزی هام خوندن رمانه

Fateme
2013/09/18, 18:24
یکی از فانتزیام اینه که یک روز برم کتابفروشی یا کتابخونه بعد ببینم 99 درصد کتاباشو قبلا خوندم...بگردم به فروشنده یا کتابدار بگم: این کتاباتون که همه قدیمیه...چیز جدید چرا ندارین؟...خخخخخخخخخخ

Paneer
2013/09/18, 18:49
یکی از فانتزیام اینه که کنکور اول بشم بعد خبرنگارا بیان حمله کنن سمت من. بعدش تو ازدهام جمعیت محو شم برم پی کار خودم
♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦ ♦♦♦♦♦♦♦♦♦
یکی از فانتزیام اینه که تو افق پنهان شم
بعد فانتزیایی که میان. تو افق محوشن رو با دمپایی ابری انقد بزنم که
صدای گرگ دربیارن تو افق.......
یکی از فـانـتزیام اینه کــه
کنترل تلویزیون خونمونو بردارم
بـرم دم این مغازه های صـوتی تصویری،
این تلویزیونایی کـه گـذاشتن پشت ویترینو خاموش کنم !
یکی از فانتزیام اینه که توی یه پارک شلوغ شروع کنم به دویدن و همزمان با موبایلم بگم : لعنتیا تا من نگفتم هیچکس شلیک نکنه ،
کلی آدم بیگناه اینجا هست !
.
.
.
توهم در حد سراب های بیابان های ۱۵۰ درجه آمازون …((200))((200))((200))