PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ترس از مرگ

لرد ولدمورت
2013/09/06, 10:21
سلام

شما از مرگ می ترسین؟ با دلیل بگین.

مگه ترس داره؟((78))

Nemesis
2013/09/06, 11:53
من نمیترسم.
به نظرم کسایی که میترسن خلافکار و تبهکارن((3)) که از چیزی که در انتظارشونه میترسن
و کسایی که خلافکار و تبهکار هم نیستن ولی میترسن به خاطر اینه که کلا هرکسی از چیزای ناشناخته و مرموز میترسه و کیه که مرده باشه و بعد برگشته باشه بگه نه بچه ها نترسین اینقد جای باحالی هست که نگو.
+ من خودمم قبلا میترسیدم کتاب در آغوش نور و دلهای بیدار بتی جین ایدی رو که خوندم دیگه نمیترسم.((3))

Prince-of-Persia
2014/01/15, 18:22
من از مرگ نمیترسم
اونایی که میترسن میدونن توشه ای برای راه اخرت ندارند
اونای هم که توشه زیاد جمع کردن برای راه اخرت ترسی نداشته و با استقبال به سوی مرگ میروند.

Percy Jackson
2014/01/15, 18:59
من از مرگ نمیترسم
اونایی که میترسن میدونن توشه ای برای راه اخرت ندارند
اونای هم که توشه زیاد جمع کردن برای راه اخرت ترسی نداشته و با استقبال به سوی مرگ میروند.
احیانا این جمله رو از توی کتاب دینی هفتم یا دوم راهنمایی نگفتی؟؟؟؟؟؟؟؟

من از مرگ نمیترسم.اتفاقا به نظرم مرگ یه موهبته. بعضی ها ممکنه احساس بکنن بدنشون برای روحشون کوچیکه. مرگ یه جور کلید برای آزادی از قفس بدنه. باور کن تجربه دارم((73)) البته تو قسمت مرگش نه((62))

Prince-of-Persia
2014/01/15, 19:07
احیانا این جمله رو از توی کتاب دینی هفتم یا دوم راهنمایی نگفتی؟؟؟؟؟؟؟؟

من از مرگ نمیترسم.اتفاقا به نظرم مرگ یه موهبته. بعضی ها ممکنه احساس بکنن بدنشون برای روحشون کوچیکه. مرگ یه جور کلید برای آزادی از قفس بدنه. باور کن تجربه دارم((73)) البته تو قسمت مرگش نه((62))

نه بابا از برنامه سمت خدا شنیدم

master
2014/01/15, 20:36
ترس از مرگ یه قسمتیش جزء خلقت ماست. میل به بقا و زندگی چه از بعد معنوی چه بعد مادیش خاصیت هر موجود زنده ایه. (البته معنویش شاید فقط مختص بشر باشه). حتی کسایی هم که می خوان مثلا با خفه کردن خودشونو بکشن، تا لحظه ی آخر برای نفس می جنگن. پس به نظرم گفتن اینکه "من از مرگ نمی ترسم" چندان درست نیست. از طرفی ترس از پدیده ای ناشناخته هم ویژگی ماست.
جدای این هرکس می تونه بر اثر باورش احساسی داشته باشه. مثلا یک مسیحی که معتقده کلا همه میرن بهشت یه جور درباره ی مرگ فکر می کنه. یک کافر هم که اعتقادی به جهنم و بهشت نداره هم ممکنه بترسه یا تا حدی بی تفاوت باشه.
می ترسم بدون اینکه چیزایی که از زندگی می خوام رو بدست بیارم بمیرم.

Hermion
2014/01/15, 20:53
مرگ حقه.
فكر مى كنيم مال همسايس؛ولى نيس.
چون فقط يك بار اتفاق مى افته و ما انسان ها از هر چيز جديدى مى ترسيم،خوب از اونم مى ترسيم.
هر كى تكذيب كنه دروغ گفته.
كم و زياد داره،ولى سوخت و سوز نداره.

Ajam
2014/01/15, 21:25
قبلا از مرگ نمی ترسیدم ولی یه یک سالی هست منم می ترسم!
نمی دونم چرا ولی فک کنم با زیاد شدن سنم آمار شرارتهام داره می ره بالا!

khas
2014/01/16, 01:17
ترس ندااااااااااره که

M.Mahdi
2014/01/16, 01:33
اگه مرگ آنی باشه نه ! ولی مثلا بیماری یا ... چرا !

argotlam
2014/01/16, 01:35
من از خود مرگ نمی ترسم از این که قبل از مرگ زجر بکشم می ترسم!

shiny
2014/01/16, 09:22
منم یکم میترسم
نمیدونم شاید چون نمیدونم بعدش کجام میترسم
از اینکه موقه مرگ عزراییل ببینمم میترسم((72))

.AvA.
2015/01/22, 00:11
راس میگه اگه انی باشه ترس بهتره ولی
ربط به نوع مرگ نداره مهم اینه که تو تو دنیا چیکار کردی؟
حق الناس به گردن داری؟ چیزایی رو که خدا واجب کرده رو انجام دادی؟ کار هایی رو که حروم کرده رو نکردی؟مردم رو ازار می دادی؟ فخر فروشی می کردی؟
اصلا ایا توبه کردی؟؟ به توبه ات پایبند بودی؟ به قولت وفا کردی؟
چی کار کردی؟
اما تا وقت داریم باید توبه کنیم و دیگه کار های بد نکنیم و برا اخرتمون توشه جمع کنیم...