PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خون آشام مرموز

filagond
2012/07/14, 13:17
این کتاب جلد اول از مجموعه دهگانه دنیای شب نوشته ال جی اسمیت است و در مورد دختری به نام پاپی نورث است که می فهمد سرطان لوزالمعده دارد و به زودی می میرد اما بهترین دوستش جیمز راسموسن راهی برای زنده ماندن او می یابد.
مقدمه و دو فصل اول این کتاب حداکثر تا هفتم مرداد در سایت قرار می گیرند.

Mr.Sohrab
2012/07/14, 13:26
سلام فیلاگوند عزیز . احسنت . من عاشق نوشته ای اسمیتم .

فقط چند تا سوال :

خودت داری ترجمه میکنی ؟؟
نیاز به ویرایشگر و تایپیست نداری؟
عضو تیم ترجمه شدی ؟
عضو گروه شدی ؟

filagond
2012/07/15, 10:36
سلام فیلاگوند عزیز .
و علیکم السلام آقای وبمستر.

احسنت .
متشکرم.

من عاشق نوشته ای اسمیتم .
بنده هم همینطور

خودت داری ترجمه میکنی ؟؟
بله.

نیاز به ویرایشگر و تایپیست نداری؟
خیر.

عضو تیم ترجمه شدی ؟
طبق فرموده Majid شما ترجمه من را پسندیده اید. فکر می کنم این بتواند تست برای عضویت در تیم ترجمه تلقی شود.

عضو گروه شدی ؟
می شود بفرمایید کدام گروه مد نظرتان است؟

Mr.Sohrab
2012/07/28, 12:00
سلام فیلاگوند عزیز . چی شد ترجمه فصولی که گفته بودی ؟؟

آلیس عزیز هم قبول کردن که کار ویرایش را انجام بده .
اگه بتونی کاور و ترجمه فصول را بهم برسونی من به الیس میدم تا بعد از ترجمه صفحه آرایی و نشانه گذاری بشه و تو سایت قرار بگیره .

آليس كالن
2012/07/29, 15:34
ميگم سهراب تو هم حالت خوب نيستا مترجم گفته ويرايشگر و تايپيست نميخواد اونوقت تو ميگي آليس قبول كرده . علاوه بر اين من ديگه فرصت تايپ ندارم مگه اينكه متن تايپ شده رو فقط براي ويرايش و صفحه آرايي برام بفرستي . راستش بيشتر دوست داشتم ويرايشگر طلسم تقدير بشم چون يكي از فن هاي مورد علاقمه .

Mr.Sohrab
2012/07/29, 23:56
من قربون مدیرای این سایت بشم ( چون خیلی باحالان یکیشون تو تاپیک بسته شده پست میزنه و یکی دیگشون هم تشکر میکنه ((207)) ) اخه الیس جان این تاپیک اگه دقت کنی بسته شده و به بایگانی منتقل شده و نباید چیزی توش ارسال بشه . ((200))

در مورد تایپ هم که من چیزی نگفتم . ((222)) فقط گفتم ویرایش . درسته مترجم اینجا گفته نیاز نداره ولی بعدا که باهاش حرف زدم گفت می خواسته . حالا هم که تموم شده . ((211))

در ضمن ویرایشگر این کتاب با اجازت خودتی این فصل را سحر عزیز چون تو مشغول بودی انجام دادن ( البته جسارتا ) . ویرایش طلسم دیگه با خودته .

Majid
2012/07/31, 22:26
برای اینکه همچین مشکلی پیش نیاد باید اطلاع بدی.

تاپیک قفل و بایگانی.