PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نوای کوکو

لرد ولدمورت
2013/08/31, 22:29
سلام توی این تاپیک درباره ی کتاب جدید رولینگ صحبت می شه.

شنیدم که جناییه.

ShErViN
2013/08/31, 22:31
یه توضیح در موردش میدی

لرد ولدمورت
2013/08/31, 22:34
والا منم تا حالا جای ندیدم. نمی دونم که چیه؟ هرکی چیزی می دونه بگه.

Nicolas Brown
2013/08/31, 23:04
درباره یه سرباز که در افغانستان می جنگیده بعد فکر کنم پاشو از دست می ده و بر میگرده کشورش و .........

M.Mahdi
2013/08/31, 23:07
حسین این که ترجمه نشده هنوز !
وقتی ترجمه نشده چطوری دربارش بحث کنیم ؟ ((223))

الان داره توسط ویدا اسلامیه از نشر تندیس ترجمه میشه و میگن 20 شهریور میاد((72))((72))

Lady.of.Shades
2013/09/01, 00:13
من یه خورده شو خوندم. البته یه خورده از داستان آقای رابرت گیربریث رو خوندم نه با دید اینکه رولینگ نوشته باشه. یکی از دوستان توی یه سایت معروف کتابخونی داشت کتابای جدید که زیاد استقبال نشده بودن رو زیر و رو می کرد و اینو هم داد ما بخونیم ( واقعا هم تا وقتی اسم رولینگ در کار نبود استقبال نشد. همین الانشم با اینکه خیلی فروش شده و خیلی ها هم راضین خیلیا دارن غر می زنن و میگن رولینگ تصور بچگیای ما از خودشو داره نابود می کنه ) و منم دو سه فصلی با همون دید خوندم. با اون دید کتاب خوب بود. نه اونقدر که بین یه عالمه کتاب دلم بخواد تمومش کنم و الانم نکردم ولی اونقدر خوب بود که به اون دوست عزیز بگم اگه این اولین کار یه نویسنده س واقعا فوق العاده ست و اینا :دی و این کتابه هم عالی نیست ولی نویسنده واقعا نثر پخته ای داره. خب اونم با هام موافق بود دیگه :دی
به نظر میاد رولینگ داره سعی می کنه هر ژانری رو یه سرک توش بکشه و واکنش خواننده ها شو ببینه. بعد از کازوال وکنسی که خیلی ها بهش گفتن که تو برو فانتزی بنویس و بهتره و اینا و خیلی ها هم با هری مقایسه ش کردن، اون بیچاره هم دلش میخواست جدا بررسی بشه برای همین رفت با یه اسم دیگه نوشت. به نظرم به یه دلایلی کارش درست نبوده و خب جریمه هم شد.
خلاصه ی داستان اینکه که یه آقایی به نام استرایک ( اگه درست خاطرم باشه کورمان استرایک یا کور موران یا ... :دی ) که توی جنگ افغانستان یه پاشو از دست داده و از دوست دخترش جدا شده الان توی دفترش زندگی می کنه. یه روز یه آقایی میاد دیدنش و میگه که چند ماه قبل خواهرش که یه سوپر مدله مرده و پلیس گفته که خود کشی بوده ولی اون باور نمی کنه. کاملا اتفاقی اسم مستعار دختره فاخته ( به شکل انگلیسی کوکو ) بوده. و در ادامه یه سری اتفاقاتی که منم نمی دونم چی هستن میوفته :دی

M.Mahdi
2013/09/01, 09:19
خیلی ممنون از خلاصه نگار ((221))((221))

آره بعد از اینکه معلوم شد رولینگ اینو نوشته توی آمازون 1500 پله کتابه اومد بالاتر !!!!!!!((54))

البته رولینگ جریمه کردن به جرم اینکه هدفش از نوشتن کتاب با اسم مستعار و سپس اعلام اینکه خودش نوشتتش ، یه حقه بوده برای فروش بیشتر ( چه حرفا((104))((104)))

نگار اون امضات رو جون هرکی دوست داری عوض کن ..... دو خط اولش بینهایت رو اعصابمه ((77))

Lady.of.Shades
2013/09/01, 10:34
خیلی ممنون از خلاصه نگار ((221))((221))

آره بعد از اینکه معلوم شد رولینگ اینو نوشته توی آمازون 1500 پله کتابه اومد بالاتر !!!!!!!((54))

البته رولینگ جریمه کردن به جرم اینکه هدفش از نوشتن کتاب با اسم مستعار و سپس اعلام اینکه خودش نوشتتش ، یه حقه بوده برای فروش بیشتر ( چه حرفا((104))((104)))

نگار اون امضات رو جون هرکی دوست داری عوض کن ..... دو خط اولش بینهایت رو اعصابمه ((77))
خواهش میشه ((99))
ببین مهدی منم ازین موضوع خبر ندارم و فقط شنیدم. ولی این نویسنده هایی که وقتی توی ژانر متفاوت می نویسن اسماشونو عوض می کنن یکی دو تا نیستن که. اسنیکت، رودا و .... فقط چرا رولینگ رو جریمه کردن؟ مطمئنا یه دلیلی داشته دیگه. نمی دونم شاید یه چیزی این وسط درست نبوده.
چرا رو اعصابه؟ ولی خب خودمم می خواستم عوضش کنم ((54))