PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نقد کتاب نغمه ای از آتش و یخ:*شخصیت اصلی به نظر شما کیه

m_ali
2013/08/31, 20:56
اول از همه باید بگم:
تو رو هرکی دوست دارید spoil ممنوع!!!!!!!
اونایی که کتاب رو زبان اصل تا آخر خوندن تو رو خدا چیزی نگن لو بره میخوام این تا\یک یکم بجنبه! نه اینکه همون اول خفش کنین!
سوال اینجاست که شخصیت اصلی کیه!
من خودم زبان اصل نخوندم ولی همین امروز به یه کشفی رسیدم که همه ی احتمالات دیگه رو از بین برد به جز یه چیز
شما شروع کنید تا بگم چی فهمیدم!

m_ali
2013/08/31, 22:42
آقا یکی بیاد جواب این سوال شاق رو بده!

m_ali
2013/09/01, 00:19
خوب مثل اینکه کسی اخیرا پست های منو کلا نمیبینه یا شایدم خیلی تاپیک ضایع ای زدم
وقتی اسپم ممنوعه خوب عملا تاپیک بحث آزادی هم نیست که بشه یه بحث رو مطرح کرد تاپیک رو هم که کسی نمیبینه یا اگه ببینه از روی اسم تاپیک و ندیده قضاوت میکنه و تاپیک عرض یه روز از تو اولین ها برداشته میشه
توی تایک های دیگه هم که نمیشه متفرقه حرف زد پس من الان باید چیکار کنم؟؟؟؟؟؟
به خاطر همین چیزا میگم اسپم رو آزاد کنین!

sama1
2013/09/01, 10:49
من این کتاب رو نخوندم،درواقع تا وسطای جلد اولش خوندم،بعد به علت اینکه سریال به کتاب وفادار بود ادامه ندادم!

aftab
2013/09/01, 12:04
من فک میکنم تیریون و سنسا و اریا نقشای اصلی داستانن

m_ali
2013/09/01, 15:11
خوب تیریون نه
سنسا که اصلا
آریا جزو آبشنای منم بود
البته آریا فقط به خاطر اساسین ها و ... شخصیت جالبی شد و خدا رو چه دیدی شاید شخصیت اصلی باشه
ولی به طور کلی باید بگم احتمال من خیلی قوی تره

بچه ها من سه تا احتمال میدم بین برن جان و آریا
اول از همه وقتی وقتی همه از شمال دور شدن اینا دارن میرن شمال
بعد میرسیم به دلایل تکی
خوب آدر ها با آبسیدیون نابود میشن و برن آبسیدیون رو داره و به جز اون برن یه روگه که خیلی خاص هست و حتی آدم ها رو هم میتونه کنترل کنه
دیگه اینکه به نظر میاد که زاغ سه چشم میتونه به برن کمک کنه که آأر ها رو متوقف کنه
در نتیجه برن برای پیدا کردن زاغ میره پس اولین کوست یا مشن کتاب رو برن میگیره!
یه احتمال دیگه اینه که همه ی استارک ها یعنی برن ریکان (ند راب کتلین که مردن یعنی داریم به واقعه نزدیک میشیم) سنسا و آریا بمیرن و فقط جان اسنو بمونه دلیلشم اینه که
همون اول کتاب یه دایر ولف و گوزن مرده پیدا کردن که همدیگه رو کشته بودن معنیش اینه که خاندان استارک و برثیون از بین میرن
ولی جان که استارک نیست:دی
ولی وقتی یکم بیشتر فکر کردم فهمیدم این نظریه غلطه و جان اسنو رو حذف و احتمال برن رو قوی تر میکنه!
فهمیدم که گوزن هیچ بچه ای نداشت ولی دایر ولف به ازای هر استارک(و حتی جان) یه توله داشت(دقیقا مثل واقعیت که رابرت هیچ بچه ی برثیونی نداشت!پ
اگه این رو یه جور پیشگویی یعنی به ازای هر حیوان مرده شخص معادلش میمیره ولی تا وقتی حیوان زندست شخص نمیمیره(تا اینجا همچین چیزی نقض نشده)
یعنی اینکه راب تا وقتی گرگش رو نکشتن زنده بود ولی بعد از مرگ گرگ کشتنش!
این یعنی که سنسا به زودی میمیره
پس بین استارک ها سنسا حذف شد
بین استارک ها:
آریا و جان و برن و ریکان موندن
ریکان راوی نیست پس حذف میشه میمونه:
آریا و جان و برن
دیگه بیشتر از این تقریبا هیچی قابل حدس نیست ولی من با این حرفا اثبات کردم ذهن هر نویسنده ای رو میشه خوند هرچقدر هم که ماهر باشه حتی مارتین رو!
حال میکنید استعداد رو؟

m_ali
2013/09/01, 15:12
محمد جان بخون کتابش خیلی به سریالش می ارزه درسته کشش داره ولی بهترینه!

nepton
2013/09/01, 15:22
من جلد یکشو بیشتر نخوندم ولی فکر کم ادارد استارک و جان اسنو و شاید دنریس شخصیت های اصلی داستان باشن

آدینه
2013/09/01, 15:38
من فکر میکنم جان شخصیت اصلی باشه احتمال جان خیلی بیشتره

ShErViN
2013/09/01, 15:44
جان و دنریس تارگرین

m_ali
2013/09/01, 16:37
دلایلتون لطفا
پست بی دلیل اسپم محسوب میشه!
هیچکس اصلا اون پست بلند بالای منو خوند که ثابت کردم برن و یا آریا بیشترین احتمال شخصیت اصلی بودن رو دارن؟

ROBEN
2013/09/01, 20:21
احتمال اینکه آریا و برن جز شخصیت اصلی باشن بالاس و لی جان فکر نمی کنم ....اتفاقا من فکر می کنم جان استارک باشه...بایدم باشه...

m_ali
2013/09/01, 21:00
سلام بهاره خوبی چه خبر؟؟؟؟؟
آخه جان پتانسیلش رو نداره همه ی نویسنده های جهان(هر چقدر هم مارموز یا ماهر باشن) نمیتونن جلوی خودشون رو بگیرن که یه کاری نکنن
همهگی میخوان قهرمانشون برترین باشه
حالا هرچقدر هم ضعیف و ندایی هست که میگه من برن و آریا رو انتخاب کردم چون برن قدرت کنترل ذهن آدما رو داره و اولین کوست کتاب رو شروع کرد
پس تو این با هم هم عقیده ایم
خدایی تا حالا به چیزایی که درباره ی دایر ولف و گوزن و برن و آریا فهمیدم فکر کرده بودی ؟
نه خداوکیلی؟؟؟؟

ROBEN
2013/09/01, 21:04
سلام بهاره خوبی چه خبر؟؟؟؟؟
آخه جان پتانسیلش رو نداره همه ی نویسنده های جهان(هر چقدر هم مارموز یا ماهر باشن) نمیتونن جلوی خودشون رو بگیرن که یه کاری نکنن
همهگی میخوان قهرمانشون برترین باشه
حالا هرچقدر هم ضعیف و ندایی هست که میگه من برن و آریا رو انتخاب کردم چون برن قدرت کنترل ذهن آدما رو داره و اولین کوست کتاب رو شروع کرد
پس تو این با هم هم عقیده ایم
خدایی تا حالا به چیزایی که درباره ی دایر ولف و گوزن و برن و آریا فهمیدم فکر کرده بودی ؟
نه خداوکیلی؟؟؟؟

سلام فرزندم
ممنون خوبم شما چطوری؟؟؟
راستی نظریه ی خیلی خوبی بود خوب دقت کرده بودی معلوم بود رفتی تو بحر داستان....
نظریه ی جالبی بود منو آری هم یه نظریه ی خیلی دراز داریم راجع به جان که خیلی هم منطقیه بهت پ.خش می کنم بخون....نظر بده
کم پیدا شدی قبلا هر وقت میومدم آن بودی الان نه...

m_ali
2013/09/01, 21:05
خوب دوستان به نظر میرسه پدر روحانی عزیز به کشفیاتی رسیده!
ببین بهاره اگه میخوای ملت اشتباهی نبینن و فقط در صورت دلخوا و اصرار ببینن خوب بزارش تو اسپویلر ولی همینجا بزار
اوکی؟

m_ali
2013/09/01, 21:08
الان میرم میخونم
دستت درد نکنه پدر روحانی عزیز
والله پدر روحانی به فعالی شما تو هیچ فرومی ندیدم!!!

m_ali
2013/09/01, 21:15
خوب شما که زبان اصل خوندین بگین که جان هم مثل ند ناکام میمونه؟
یا اینکه میفهمه مادرش کی بوده؟؟؟؟؟

Lady.of.Shades
2013/09/01, 21:16
به نظرم شخصیت های اصلی داستان یکی جانه، یکی دنریس و یکی هم تیریون. برن هم میتونه باشه و احتمالش هم زیاده که نقش خیلی مهمی رو ایفا کنه، ولی با یه سری استدالات منطقی که پایین می نویسم این سه تا شانس بیشتری رو دارن.
اولینش اینه که شما پوستر های تبلیغاتی فیلم رو دیدین؟ این سه تا همیشه به عنوان سه تا نقش اصلی کنار همن ( ((228))خودم می دونم استدلال منطقی نیست، ولی تجربه ثابت کرده اینجور چیزا همینطور پیش میره :دی )
دومینش هم اینه که این سه تا قدرتمند ترین باقی مانده های سه تا از گروه های برتر قلمرو هستن. آریا و برن هستن، ولی از اول کتاب هم نقش جان انکار نشدنی بود. جان قسم خورده و این موضوع قراره جلوشو بگیره ولی نه تا اونجایی که نتونه شخصیت اصلی باشه. دنریس نیاز به توضیح نداره و تیریون هم یه جورایی باهوش ترین نقش کتابه.

راستی در مورد اون گوزنه که بهش اشاره کردی برام جالب بود. خودم اونقدرا بهش دقت نکرده بودم. ولی از اونجایی که مارتین داره سعی می کنه این چنین پیش گویی هایی رو جا بده احتمالا درسته. احتمالا برن به عنوان جانشینش اونا رو نابود می کنه. ولی بازم من از اون عقیده که تیریون نقش اصلیه نمی گذرم ((228))

ROBEN
2013/09/01, 21:18
بله من پدر روحانی فعال فرومم به من نگو فعال نیستم بعدم یه چیزایی هست بگ اسپویل میشه ....
کشفیاتم بهت پ.خ کردم ولی بهتر فاشش نکنی چون شاید ملت گمراه بشن

m_ali
2013/09/01, 21:38
خوب پدر جان گفتی چه سریال هایی رو دیدی؟

ROBEN
2013/09/01, 21:40
خوب پدر جان گفتی چه سریال هایی رو دیدی؟

من سریال نگاه نمی کنم فرزند

m_ali
2013/09/01, 22:01
بهاره پخ هات رو چک کن

sasan2012
2013/09/04, 18:36
شخص های اصلی که زیادن به نظر من استیس جیمی تیریون و چندتا دیگه هم مهم اند و در نغمه هیچی بعید نیست شاید همه مردن((231))((231))((231))

Mr.Amir
2013/12/12, 16:44
داستان قشنگیه
گیرایی فوق العاده ای داره
و جالبه
در مورد شخصیت اصلی هم
من مطمئنم شخصیت اصلی نداره
این بعد از مرگ ادارد معلوم شد
ولی فک کنم مهترین هاش جان و دنریس باشن
اساسشم رو همین دو نفره
دنریس آتش
جان یخ
نغمه ای از یخ و آتش
از اونجایی که شاید خواهر برادر باشن
فکر میکنم شخصیت مهم همین دو نفر باشن
ولی بازم همه چی ممکنه

aaq
2013/12/12, 19:05
سلام
یعنی عشق است توجه
اصل زیبایی داستان بهاینه که شخصیت اصلی نداره اونوقت عنوان زده به نظر شما شخصیت اصلی کیه

Prince-of-Persia
2014/02/15, 22:37
من سریالشو دیدم
تا الان که فصل3 تموم شده
به نظر من
1:جان اسنو
2: دنریس تارگرین
جز نقش اصلی اند

filagond
2014/02/16, 13:16
من فکر می کنم جان اسنو پسر لیانا و تارگرینه و منظور از یخ لیانا ومنظور از آتش ریگار تارگرین و جان اسنو که شخصیت اصلیه همون نغمه هست.

Araa M.C
2014/12/02, 18:51
قبل از هر چیز سلام
نمیشه برای این جور داستانها یه کسی را به عنوان شخصیت اصلی انتخاب کرد به چند دلیل:
1.مارتین همیشه یه چیز غیر منتظره تو آستینش داره و اگه دقت کنی و ببینی چقدر مکث بین کتاب ها افتاده میفهمی که نمیشه از طریق کتاب های قبل قضاوت کرد
2.اگر شما شخصیت های پیشبرد داستان را توی جلد چهارم ببینی میفهمی که اصن شخصیتایی که در فصل های قبلی نقش کلیدی داشتن توی کتاب چهارم عملا ساکتند
3.مجموعه هنوز تموم نشده و در نهایت شاید همه مردنو خود مارتین تاج گذاری کرد و روی تخت آهنین نشست!
به نظر من شخصیت های مهم داستان اینان:
جان اسنو، برن استارک، آریا استارک،
تیریون لنیستر، دنریس تارگرین و...
البته این نظر منه و اون(...)ها شخصیت های اسپویلند.

R★Star
2014/12/02, 21:33
نغمه جز اون معدود کتاب هاس ک اصللللن نمیتونی حتی حدس بزنی ک دو صفحه جلوتر چ اتفاقی میفته
اول کتاب فک میکردم ادارد استارک جز شخصیت های اصلی باشه ک............. :|
و بعدش خو ازونجایی ک ب هرچی فک میکردم اتفاق نمیفتاد واس همینم دیگه کلا فک نکردم در موردش : |
ولی با این حال ب نظرم جان اسنو و برن و دنریس خعلی تو کتاب اثر دارن و جز شخصیت اصلی هان
و بنابر علاقه زیاد مارتین ب تیریون ، احتمالن اونم هس
با ایناحال تو کتابای مارتین گفتن این ک کیا حتی شخصیت اصلی داستان هم هستن یکم سخت ب نظر میاد!
ممنون بابت این تاپیک
منتظر این موضوع بودم!((46))

johnsnow
2014/12/03, 07:48
سلام
خوب خوب مثل ینکه دیر رسیدم بهرحال
اول بر اساس اسم کتاب شخصیت های اصلی باید از شمال و جنوب باشن یعنی استارکها و تارگرین ها که خب از اولشم این دوتا تاثیر گذارترین افراد بودن توی دنیای نغمه
استارکها کسایی هستن که جلوی آدرها رو گرفتن و دیوار و برادرای شب رو ساختن تارگرینها هم اولین کسایی هستن که به هفت پادشاهی حکومت کردن.
اما در مورد نظر محمد که گفته هرکی گرگش بمیره میمیره بگم که با این حساب سنسا باید تا همین حالا هم مرده باشه چون از همون اول کتاب یک گرگش مرد و چیز دیگه
اینکه چون ریکان تا حالا راوی نبوده دلیل نمیشه بعد هم راوی نشه همونطور که توی جلد سوم مشخص شد که کسایی که راوی نبودن راوی میشن پس دلیل حذف ریکان هم از
بین میره. ولی بهتره بگیم شخصیتهای اصلی چه کسانی هستن اول جان اسنو بعد دنریس بعد برن بعد آریا بعد تیریون و نهایتا جیمی مهمترین افراد هستن و البته باریستان سلمی
جیمی و باریستان افراد گارد آریس دوم یا همون شاه دیوانه بودن که زنده موندن و مطمئنا خیلی راز میدونن پس عمرا حالا حالاها بمیرن. اما شخصیت اصلی همیشه تا آخر داستان
زنده نمیمونه بودن داستانهایی که شخصیت اصلیشون مرده ولی خب بعد ازینکه داستان تموم شده یا کارشو توی داستان انجام داده اما خیلی خیلی کم هست داستانی که شخصیت اصلیش
بمیره. بهرحال من نظر خودمو گفتم.

ThundeR
2014/12/03, 08:34
به نظر من جان اسنو به دلیل گذشته مرموزش شخصیت اصلیه! البته از این نویسنده مریض:دی نمی شه اتظار نداشت که نکشتش؛ مخصوصاً اینکه جان رو آخر کتاب ..... :دی
+
پ،ن: بله سجاد جان حرف شما درسته، اما آیا تمومشون نویسنده ای دیوانه داشتن؟؟؟=)) johnsnow

johnsnow
2014/12/03, 12:45
به نظر من جان اسنو به دلیل گذشته مرموزش شخصیت اصلیه! البته از این نویسنده مریض:دی نمی شه اتظار نداشت که نکشتش؛ مخصوصاً اینکه جان رو آخر کتاب ..... :دی
+
پ،ن: بله سجاد جان حرف شما درسته، اما آیا تمومشون نویسنده ای دیوانه داشتن؟؟؟=)) johnsnow

این نویسنده هم دیوانه نیست.اگه بخاطر کشتن شخصیت ها بهش میگید دیوانه که خب قبل از اون باید به شکسپیر یا هومر هم بگیم دیوانه چون شکسپیر توی داستان هملت همه رو کشت و هومر هم توی داستانش آشیل رو میکشه. pluto