PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : معرفی انیمه one piece

sina
2013/08/30, 18:52
خلاصه انیمه

گولد دی راجر که به عنوان پادشاه دزدان دریایی شناخته می شد,قوی ترین و بدنام ترین دزد دریایی در دریایی گراند لاین است.دستگیر و اعدام او توسط دولت جهانی تغییراتی در دنیا به وجود می آورد.آخرین کلمات او قبل از مرگ مکان بزرگ ترین گنج دنیا به نام وان پیس را نشان میداد.این پیام شروع عصر دزدان دریایی بود,و مردانی که رویای پیدا کردن وان پیس(که وعده مقدار نامحدودی از ثروت و شهرت داده شده),که چیزی که هر کسی آرزوی به دست آوردن آن را داشت,لقب پادشاه دزدان دریایی.
پخش:on going
ژانر:کشن - ماجرایی - کمدی - فانتزی-شونن - ادونچر
34223423342434253426

sasan2012
2013/08/31, 04:58
هرکی این انیمه یا مانگاشو نخونده یا ندیده همی 99% عمرش بر فناس
راستی دوست عزیز لینک دانلود هم قرار بده تا دوستان ببینند((95))((95))((95))

Nicolas Brown
2013/08/31, 12:35
من انیمشو ندیدم ولی مانگاشو خوندم خیلی باحاله انیمش رو از سال1999 تا حالا دارن پخش می کنن خیلیه ولی پیشنهاد می کنم ببینید و مانگا شو هم بخونید خوشتون میاد

sina
2013/08/31, 16:43
دوست عزیز درسته که این انیمه فوق العاده است.
اما همونطور که می دونی این انیمه طولانی است و به نظر من خرید دی وی دی اون به صرفه تره
اما اونایی که on going دنبال می کنن بحثشون جداس برای اونا میشه یه تاپیک قرار داد که قسمت هارو دنبال کنند.
برای skip beat لینک قرار دادم اگه ندیدیش حتما ببین

sina
2013/08/31, 16:45
آره داداش مانگاش هم خیلی باحاله الان تا 719 اومده واقعا کار خوبی روش شده

تاک
2013/09/02, 16:40
فقط همینو بگم:بهترین انیمه دنیا!
راستی این انیمه به هیچ وجه دارای عاشقانه و درام نیست!ژانر های این انیمه عبارت اند از:اکشن،ادونچر،کمدی،فانتز ،شونن و sci-fi.لطفا اینا رو اصلاح کنید.

Nicolas Brown
2013/09/02, 20:14
من مانگا شو می خوام بخوننم انیمه پارک که فعلا خرابه بخش مانگاش انیمه ورد هم عضو جدید نمی پذیره من الان خمار وان پیس هستم هر کی نام کاربری اضافه در انیمه ورد داره یا اگه همون نام کاربری خودشه بده من یه ذره می خونم من دوستتونم نام کاربری رو نمی دزدم می تونین برین ضامنم بگیرین از بچه ها بپرسید از مجید کینگ و بقیه ممنون می شم اگه چیتر دوش رو بهم بدین

Fire Fist
2014/07/26, 16:31
عاقا عاقا ((200)) اینایی که مانگای وان پیس رو می خونن به جای 99 درصد عمرشون، 50 درصدش بر فناست. اصن مانگای وان پیس با انیمه ـش قابل مقایسه نیس حتماً باید انیمه ـشو ببینی چون واقعاً جذابیتی که توی انیمه داره رو نمی تونن توی مانگا بگنجونن. از من به شما نصیحت مانگای انیمه های معروف مثه وان پیس رو که همه چیش با حرکت بدنشون و حالت هاشونه بذارین کنار. برین انیمه ـشو ببینین عشق کنین. یعنی واقعا دارم میگم این انیمه یه شاهکار به تمام معناست و همه جا گفتم ده سال بیس سال دیگه - اگه این انیمه تموم نشده باشه و همچنان پخش بشه - من و عیالم و بچه هام در کنار هم همچنان وانپیس میبینیم.((200)) من دارم با این انیمه زندگی می کنم و تک تک قسمتاشو عاشقانه نگاه می کنم.

ضمنا! آقای مهدی شما یه پیام شخصی بزن. من و چن تا از دوستام یه اکانت مشترک داریم تو انیم ورلد. بنده همه ی وانپیسی هارو همه جوره ساپورت می کنم.:ExcitedTroll: