PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : گروشام گرینچ

لرد ولدمورت
2013/08/27, 14:25
سلام

اینجا درباره ی رمان خیلی شبیه هری پاتر صحبت می شه. همون هری پاتره ولی یکم وحشتناک تر.

خلاصه رو ندارم.

لینک رو هم دیدم ولی پیدا نکردم.

مرسی

aaq
2013/08/27, 14:30
سلام
البته ناگفته نماند که قبل از هری پاتر نوشته شده

داستان جالبی داره
یک ادامه هم داره به اسم جام نحس یا به قول بچه ها جام نجس

به یک دور خوندنش می ارزه

داستان یک پسریه که ...

smhmma
2013/08/27, 14:57
من دارمش بعد اپش می کنم اگر فرصت بدن خانواده ی گرام
این نتیجه های ارشد اومده دهن ما رو سرویس کردن

Lady.of.Shades
2013/08/28, 14:22
ماجرا آنچنان ترسناک نیست، یه کمم بچه گونه ست. مثلا دست مرده رو می کشن کنده میشه ((200)) یا نمیدونم توی این مایه ها. با این بچه بازیهاش کتابو خراب کرده. ولی خود کتاب خوبه. نثر آنتونی رو داره که من خیلی دوست دارم و یه جاهاییش برخلاف اون کتابایی که خودش اسمشونو گذاشته ترسناک مو به تنم سیخ می شد. وقتی خوندمش خیلی به آنتونی بد و بیراه گفتم، چون نمی دونستم قبل از هری نوشته شده و از همه انتظار داشتم از رولینگ تقلید کنن به جز آنتونی. اونم در ایییییییین حد وحشتناک. ولی بعدش که فهمیدم یه عالمه توبه کردم ((200)) فرقش با هری اینه که هری یه دشمن داره ولی دیوید ماجراهاش فرق داره. مثلا یادمه دیوید یه استاد گرگینه داشت، که اسمش هم خیلی شبیه لوپین بود. الان که بهش فکر می کنم خنده م میگیره. یا شباهت جام آتش به جام نحس هری.
خود کتاب اگه اون مسخره بازی ها و اغراق های همیشگی آنتونی رو نداشت واقعا خیلی خوب بود. ولی متاسفانه داشت.
لینک اگه میخواین من آپلود می کنم الان...

Lady.of.Shades
2013/08/28, 14:33
راستی اگه خلاصه میخوای اینو خودم با کمک ویکی سر هم کردم : ((200))
دیوید، پسر هفتم هفتمین پسر، پس از اخراج شدن از مدرسه های متعدد و مظلوم واقع شدن ( ((200)) ) توسط مادر و پدرش ( مادر و پدرش تجسم واقعی خانواده دروسلی ان.) به مدرسه گروشام گرینچ دعوت می شود. آن نامه مرموز را کلاغی حمل می کند، از اتفاقات درون خانواده با خبر است ( لازمه شباهت ها رو بگم؟ ) و به پدر و مادر ناراضی دیوید نوید تربیت مناسب فرزندشان را می دهد.
جزیره حاوی مدرسه در نقشه وجود ندارد ، و در دعوت ذکر شده که باید در ایستگاه قطار منتظر سرایدار بمانید! در قطار او با دو تن از هفتمین فرزند هفتمین فرزند ها دیدار می کند ... ( یه دختر و یه پسر... چیزی به ذهنتون نمی رسه؟ ((200)) )
دیوید پس از رسیدن به آن مکان مرموز، فورا در می یابد که آن مدرسه به هیچ وجه عادی نیست. آنها به جای امضا از او خون می گیرند و دیوید می فهمد که نمی تواند مدیرش را در آینه ببیند!
چه در گروشام گرینج انتظار دیوید را می کشد؟

متن پشت جلد
شخصیت اصلی این کتاب که دیوید نام دارد به مدرسه*ای به نام گروشام گرینج دعوت می*شود. که این دعوت نیز به نوبه خود عجیب بوده زیرا نامه را به جای پست چی کلاغی آورده*است و نامه از اتفاقات داخل خانه با خبر است. پدر دیوید نیز با خوشحالی این دعوت را قبول می*کند و دیوید را به گروشام گرینج می*فرستد.

گروشام گرینج واقع در جزیره*ای است که بر روی نقشه وجود ندارد و در نامه ذکر شده*است که باید در سکوی قطار منتظر سرایدار مدرسه بماند و از آنجا با کشتی به مدرسه بروند. در قطار دیوید با دو نفر که به همان مدرسه قرار است بروند آشنا می*شوند هر دوی آنها نیز مانند دیوید به آن مدرسه دعوت شده*اند.

در همان شب اول دیوید متوجه می*شود که آن مدرسه با بقیه مدرسه*ها تفاوت دارد زیرا از آن با خون خودشان به جای جوهر امضا گرفتند!∗

لرد ولدمورت
2013/08/28, 14:37
کتاب رو روی کاغذ داری؟

Lady.of.Shades
2013/08/28, 15:07
نه هر دوش تایپه...

ofogh
2013/08/28, 15:19
خیلی داستانش قشنگه اما نسبت به هری پاتر که می گیم شبیهشه خیلی بچه گانس. خ اونم واسش یه نامه میاد که به یه مدرسه مرزوز و عجیب می ره و معلماش هر کدوم یه تریپن داستانای هوریتس جالبن

Marshal-Mathers
2013/08/30, 13:24
چند سال پیش خوندمش خوب بود اما رولینگ بهتر کار کرد و به نظرم بعضی جاهای این کتاب زیاد جالب نبود
ولی خب به خوندنش می ارزه

Niko
2014/07/29, 21:18
من این کتابو خوندم خیلی هم ازش خوشم اومد
دو سه سال پیش خوندم فکر کنم
اما خیلی هم شبیه هری پاتر نیستااااااااااااااااا

tars15
2014/07/29, 22:00
به نظرم هری پاتر خیلی قشنگ تر بود اگه دقت کنین تو این داستان شیطان پرستی رواج بود و مسیحیت شکست خورد اگه باور نمی کنین کتاب رو یه بار دیگه بخونین
البته اگه بدونین آنتونی هوروویتس نویسند ای بهودی بود.
لطفا نظرتون رو در این مورد بگید

MaRs
2014/07/30, 01:33
منم خوندمش شبیه هری پاتر نیست
و پاشم نخواهد رسید
شاهکار رولینگ تکه.
ولی درک ل ارزش خونندنو داره

abramz
2014/08/28, 12:29
من وقتی کتاب رو از نشر کریپتون گرفتم، پشتش نوشته بود :

" بعضی ها فکر میک نند که گویی خانم رولینگ ایده ای جالب را از این کتاب برای خلق هری پاتر به دست آورده است. "

اول فکر کردم خیلی شبیه هری پاتره.

البته نبود. ( زیاد نبود. چون بیش تر جاهاش شبیه هری پاتره. )

برای مثال اونجا که باید اسمشون رو با خون بنویسن.

توی کتاب محفل ققنوس هم اون معلم درس جادوی سیاه به هری گفته بود که با خون خودش اسمش رو بنویسه.

بالاخره بعضی جاها خیلی شبیه بود.

لینک دانلود :

دانلود جلد اول (http://s3.picofile.com/file/7821121719/Full_book1.pdf.html)

دانلود جلد دوم (http://s4.picofile.com/file/7821124080/Groosham_Grange2.pdf.html)