PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سریال " Two and a Half Men"

ShErViN
2013/08/26, 23:31
معرفی سریال:

امروز میخوام یک سریال بسیار زیبای کمدی معرفی کنم برای همه بچه هایی که طرفدار های پر و با قرض سریال های کمدی هستند.

کسانی که با بیگ بنگ تئوری و فریندز خندیدند بدون شک با دیدن این سریال یاد خاطراتشون دوباره زنده خواهد شد.
چون شک نکنید این سریال یکی از کمدی ترین سریال های امریکاست.
سریالی که از سال 2003 تا بحال همچنان ادامه داره و باعث شادی بسیاری در بین خانواده ها شده است.

من خودم فصل اول این سریال رو دیدم و باور کنید برام بسیار خنده دار بود...از داستانش گرفته تا تیکه ها و حرکات خنده آور همه و همه میشه گفت رد سطح بالایی قرار گرفته...
میخوام معرفی کوتاهیی رو از این سریال براتون بذارم...خاطر نشان کنم هم اکنون زیر نویس این سریال هم موجود میباشد....پس نگران زیر نویس فارسی این سریال نباشید.
سریال زیبای "Two and a Half Men " یک سریال امریکایی میباشد که در تاریخ 22 سپتامبر 2003 از شبکه CBS برای اولین بار به نمایش در آمده است.

با بازی بسیار زیبا و خیره کننده چارلی شین که در نقش چارلی هپر به ایفای نقش می پردازد.
این سریال محور داستانیش در اصل در باره همین شخصیت میباشد. و همچینن برادر او آلن و پسری که دارد جیک بعد از طلاغ از همسرش در کنار چارلی به زندگی میپردازند.
در این بین اتفاق های فوقالعاده قشنگی به وقوع می افتد و همه این اتفاق ها تحت تاثییر چارلی قرار میگیرد.مردی که با بازی چارلی شین در این نقش هستش در امریکا از محبوبیت بسیاری بر خوردار میباشد.

چارلی در این سریال زندگی پیچیده ای دارد ...تمام لذت و تفریح زندگی او خوردن ایستک و همجنین خوش گذرانی میباشد...در عین حال قلب بسیار مهربانی دارد...در اوایل از برادر زاده اش اصلا خوشش نمی آید ولی کم کم به یکی از محبوب ترین شخص زندگیش مبدل میشود و میخواهد او را مثل خودش بزرگ کند...بر طبق اصول زندگی که دارد...در این بین یک زن همسایه هم وجود دارد که نا خداگاه از در و پنجره وارد خانه چارلی میشود و نقشه مخ زدن چارلی را در سر دارد...برادر چارلی فردی بسیار منظم و همچنین دارای قواعد و اصول زندگی میباشد..طوری که شخصیتی تلخ از نگاه دیگران استنباط میشود....

در سال 2011روزنامه نیویورک تایمز خبری را چاپ میکند مبنی بر اینکه بزرگترین برنامه های کمدی در 10 سال گذشته چه سریال های میباشد و از میان 8 فصل از این سریال تمامیه فصل هایش در مقام تاپ 10 قرار دارد.

برادران وارنر که تهیه کننده این برنامه میباشند میخواهد یک فصل دیگر از این سریال را پخش کنند...یعنی فصل 9...به احتمال زیاد فصل پایانی این سریال خواهد بود.

اما خبر بد این سریال میتواند به روی اوردن چارلی شید در سال 2011 و در پایان فصل 8 که از کار اخراج شد.به دلیل اینکه در زندگی شخصی خود روی به مواد مخدر کشیده شد و از پروژه کنار رفت.مردی که بیش از نیمی از موفقیت این سریال بر دوش او بوده است...و بجای او در فصل 9 قرار است اشلی کاچر به ایفای نقش بپردازد.

عوامل تولید:

کارگردان: Chuck Lorre
Lee Aronsohn

ژانر: کمدی

کشور تولید کننده: امریکا

تهیه کننده: چارلی لور

شرکت تواید کننده:وارنر برادرز

زمان هر اپیزود:20 دقیقه

سال تولید:2003

تعداد فصل ها:9

نمره ارزش یابی:8

شیکه پخش کننده: CBS

بازیگران:

Charlie Sheen

3193

Jon Cryer

3194

Angus T. Jones

3196

Melanie Lynskey

3195

3197

لینک دانلود:http://www.imdb-dl63.in/Forum/forum-f4/topic1606.html
خیلی قشنگه تنبلی نکنین عضوشین دان کنید ببینید

M.Mahdi
2013/08/26, 23:40
خیلی ممنون شروین

ولی چرا همش سریال میذاری ؟ فیلم سینمایی فانتزی سراغ نداری ؟

majidking
2013/08/26, 23:48
سریال بهتره
حجمش کم تره و زود دان میشه

ShErViN
2013/08/27, 00:20
من سریال بشتر میبینم و فیلم بیشتر تو سبک درام و کمدی میبینم ولی اگه بخواین فیلم بیشتر میزارم