PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اسمان دیشب،اسمان امشب(98ia)

smsa2
2013/08/25, 13:28
من این کتابو چن روز پیش خونهدم و با وجود اینکه اشکالایی داشت ولی واقعا کتاب قشنگی بود!!!!با همه ی کتاباهم فرق داشت!!!!بعضی وقتا نویسنده خ زیاده روی کرده(همون اول داستان میبینید)ولی بازم جزو بهترین رمانایی بود که خوندم!!!

11147

خلاصه: سارا مجد . باید داستان رو بخونید تا بفهمید این دختر چقدر متفاوت تر از چیزی که فکر می کنید .
یک تصادف ساده چقدر می تونه زندگی شما رو عوض کنه ؟ یک آشنایی چطور ؟ سارا مجد ! سوال اصلی اینه که یه تصادف، یه آشنایی می تونه چیزی رو توی زندگی سارا عوض کنه ؟ گزینه درست کدومه ؟
گزینه های زیادی برای انتخاب کردن دارید پس صبورانه و با دقت انتخاب کنید . زمان پاسخ گویی تا آخرین پست .
۱) ابدا ۲) غیرممکنه ۳) به هیچ عنوان ۴) عمرا ۵) نه ۶) شاید ۷) هیچ کدام ۸) تمام گزینه ها صحیح می باشد .
می خوام شما رو با دنیای سارا مجد آشنا کنم . با علاقه ها و احساسات و جزء جزء وجود و هستی اش .
باهاش همراهتون کنم . در موردش قضاوت نکنید . فقط از دور نگاهش کنید .
اون کمی متفاوتِ به این تفاوت احترام بزارید . . .

نوشته ی مهسا نجف زاده

دانلود کتاب (http://dl2.98ia.com/DVD%203/Roman/1330%20-%20Aseman%20Dishab%20Aseman%20Emshab(wWw.98iA.Com) .zip)

Fateme
2013/08/25, 13:45
کتاب خیلی قشنگیه....یه ادم کاملا متفاوت...یه قصه ی کاملا متفاوت...یه عشق کاملا متفاوت!!!!

به نظرم مهسا خیلی خوب تونسته بود ما رو با گوشه کنار شخصیت سارا اشنا کنه تا حدی که وقتی به اخر داستان میرسیم با وجود متفاوت بودن سارا از هر ادمی که تو زندگیمون دیدیم کاملا درکش میکنیم و احساساتش رو می فهمیم...
قلم نویسنده هم یه طرز خاصی بود...درکل داستان خیلی قشنگی بود...فقط یه مقدار صحنه و اینا داشت که کتابش مناسب سن 16 و ترجیحا 17 ساله....

sama1
2014/03/02, 12:32
کتاب فوق العاده قشنگیه ولی طولانیه!
شخصیت ها خیلی قشنگ توصیف شدن، طرز فکراشون و رفتاراشون ملموسه!
توصیه می کنم حتما بخونید