PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مجموعه کتاب های خاطرات یک خون آشام (vampire diaries)

ShErViN
2013/08/22, 15:09
http://s8.iranxm.com/up/e64da0bae6a7.jpg
مدتی است که این کتاب به دلیل ساخته شدن و پخش سریال vampire diaries از روی همین رمان محبوبیت خاصی بین نوجوانان پیدا کرده است.
البته با سریالش تفاوت زیادی داره پیشنهاد می کنم حتما بخوانید

داستان دختری به نام النا گیلبرت که عاشق پسری به نام استفان شده است . این پسر که در گذشته های خیلی دور عاشق دختری به نام کاترین بوده که هنوز هم خاطره ی این دختر در ذهنش هست . این دختر به خاطر مریضی اش مجبور شده خون آشام بشه تا نمیره و استفان هم به خاطر کاترین خون آشام میشه .
استفان یک برادر به اسم دیمن داره و ... النا که با جاذبه ی بسیاری به سمت استفن کشیده می شود به مرور پی به راز هولناک او می برد که نه تنها زندگی خودش بلکه زندگی اطرافیانش را نیز به شدت تحت شعاع قرار می دهد.
داستان پیرامون مشکلاتی است که در اثر نزدیک شدن النا و استفن بهم بوجود می آید و به مرور کلا از کنترل آن ها خارج شده و نیروهای پلید بسیاری را به زندگیشان می کشاند.

http://www.pioneer-life.ir/library/category/46.html
10829

arwen
2013/08/24, 14:48
خب شخصا داستان سریال رو ترجیح میدم
به نظرم کتابهاش یه جورایی شورش رو در اوردن
تخیل زیاد هم خوب نیست
ضمن اینکه فکر میکنم سبک نویسنده خیلی ضعیفه

اما سریالش فارغ از تمام ایرادهایی که داره دست کم حدودی رو نگه داشته و فیلمنامشم بد نیست

majidking
2013/08/24, 15:59
به نظرم تقلیدی از گرگ و میشه

filagond
2013/08/24, 18:52
به نظرم تقلیدی از گرگ و میشه
دقیقا برعکسه.

ShErViN
2013/08/24, 22:18
منم با arwen موافقم سریالش بهتره ولی می دونم 4 جلد اولش قشنگه ارزش یه بار خوندنو داره

آرمیتا37
2013/08/26, 01:48
3178

خاطرات یک خون آشام

داستان دختری به نام النا گیلبرت که عاشق پسری به نام استفان شده است . این پسر که در گذشته های خیلی دور عاشق دختری به نام کاترین بوده که هنوز هم خاطره ی این دختر در ذهنش هست . این دختر به خاطر مریضی اش مجبور شده خون آشام بشه تا نمیره و استفان هم به خاطر کاترین خون آشام میشه .
استفان یک برادر به اسم دیمن داره و ... النا که با جاذبه ی بسیاری به سمت استفن کشیده می شود به مرور پی به راز هولناک او می برد که نه تنها زندگی خودش بلکه زندگی اطرافیانش را نیز به شدت تحت شعاع قرار می دهد.
داستان پیرامون مشکلاتی است که در اثر نزدیک شدن النا و استفن بهم بوجود می آید و به مرور کلا از کنترل آن ها خارج شده و نیروهای پلید بسیاری را به زندگیشان می کشاند.

جلد پنجم :شب هنگام (http://www.life-gate.ir/downloads.php?do=file&id=396)

reyhane99
2016/07/05, 03:11
سلام.
منم تا همین جلد پنج که ترجمه شده بود خوندم.جلد ششم رو یه سایتی داشت ترجمه میکرد که دیگه بیخیال شد.
مثل اینکه تا جلد 7 بیرون چاپ شده.
نمیشه این جلد شش رو یکی استارت بزنه برای ترجمه؟ اگه درست یادم باشه تا فصل 36 ترجمه شده

Percy-Jackson
2016/07/05, 15:53
سلام.
منم تا همین جلد پنج که ترجمه شده بود خوندم.جلد ششم رو یه سایتی داشت ترجمه میکرد که دیگه بیخیال شد.
مثل اینکه تا جلد 7 بیرون چاپ شده.
نمیشه این جلد شش رو یکی استارت بزنه برای ترجمه؟ اگه درست یادم باشه تا فصل 36 ترجمه شده

اره اصن فک کنم پنج شش فصل مونده بود((63))

ملکه عشق
2016/07/05, 16:17
من چاپ شده فصل شیشو به فازسی دارم بخواید تایپش می کنم

reyhane99
2016/07/05, 19:10
اره اصن فک کنم پنج شش فصل مونده بود((63))

الان چک کردم.کلا 44 فصله.
یعنی 8 فصل مونده فقط.با اینکه مثل خیلی از کتابا جذاب نیست ولی انصاف نیست یه کتابو نصفه ترجمه کنن

- - - - - - - - - به دلیل ارسال پشت سر هم پست ها ادغام شدند - - - - - - - - -

من چاپ شده فصل شیشو به فازسی دارم بخواید تایپش می کنم

منم توی این فکر بودم ولی شنیدم که کتاب چاپی نزدیک ده بیست صفحه رو حذف کرده. حالا نمیدونم دیگه

reyhane99
2017/04/07, 09:20
سلام
فصل 6 رو دوباره شروع کردن به ترجمه.اگه میشه اینجا هم قرار بدین آپدیت شه

The Holy Nobody
2017/04/07, 12:28
با احترام به خوانندگان و طرفداران عزیز این مجموعه، باید بگم من دو سه سال پیش بود فک کنم خوندم و اون موقع خیلی کول بنظر می‌اومد. الان که دوباره نگاهش می‌کنم خیلی ایده کلیشه‌ای و تینیجری‌ای داره. و همچنین جهان آنچنان تازه‌ای رو معرفی نکرده. در کل زیاد دوستش ندارم الان ولی فک کنم برای بیشتر برای دخترا یا پسرای 13-14 ساله باید خوب باشه.

smhmma
2017/04/07, 14:15
من هفت جلد این کتاب مزخرف رو خوندم. هرجلد به امید اینکه جلد بعد بهتر بشه. بدتر و بدتر شد. افتضاحه
اصن بعد خوندن خزعبلات جلدای اخرش دیکه هیچوقت اون ادم سابق نشدم.

ملکه عشق
2017/04/08, 14:56
منم به مدت خیلی درگیرش بودم کتاب و فیلم ولی الان اصلا کششی نداره

Nina-kh
2017/04/08, 22:49
به جرئت میتونم بگم بدترین کتابی بود که خوندم!
کتاب اولش بد نبود ادم میتونست بگه قابل خوندنه ولی از کتاب سوم به بعد نمیدونم مشکل از نویسنده بود یا مترجم که به هیج وجه نه تونست منظورشو بفهمونه و نه تونست احساساتو منتقل کنه و بسی خوشحالم کتاب هفت رو نخوندم شماهم نخونید!
(تو پرانتز هم اعلام کنم ممکنه سلیقه شما با من فرق داشته باشه بابت این متن ناراحت نشید دی: )

Percy Jackson
2017/04/15, 15:23
به شدت به شدت به شدتتتت و باز هم به شدت پیشنهاد میکنم اگه نخوندینش دوباره نخونینش!!!!

kianick
2017/08/16, 16:02
خب. من جلد یک این کتابو که خوندم، داشتم عق میزدم!
ینی واقعا حالم بهم خورد.
البتهههههههههههه
سلیقه‌ی منه. ولی اگه طرفدار داره من میتونم جلد شیش رو پیدا کنم. خواستید بگید.

hani s
2017/08/22, 21:09
کسی جلد شش به بعد رو انگلیسشوی داره برای من بفرسته؟یا اگه کسی خوندش اخرش رو برام تعریف کنه خیلی لطف میکنه :-)

kianick
2017/08/23, 15:21
کسی جلد شش به بعد رو انگلیسشوی داره برای من بفرسته؟یا اگه کسی خوندش اخرش رو برام تعریف کنه خیلی لطف میکنه :-)

سلام.
من اگه پیدا کنم براتون میذارمش.

zkmk
2017/09/21, 01:05
سلام میشه اصن یکی اسم جلدل رو به ترتیب بگه؟
من خوندم ولی به اسم بلدم
ببینم چقدشو خوندم