PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اس ام اس به مناسبت روز شهادت ائمه

Mr.Sohrab
2013/08/21, 15:38
کاربرای عزیز واسه این که بتونیم یه تاپیک جامع واسه پیامک های تسلیت برای شهادت ائمه اطهارداشته باشیم ما را یاری کنید . فقط به یاد داشته باشید که :

- داخل هر پست حداقل 10 پیامک باشه

- اس ام اس ها تکراری نباشن

- از ارسال اس ام اس هایی که مورد اخلاقی دارن به شدت اجتناب کنید .

- سعی کنید خیلی مرتب ارسال کنید. یعنی همینطور از سایت های دیگه کپی نکنید . برای از بین بردن تمام تگا ها قبل از این که مطلب را داخل انجمن کپی کنید اون را داخل notepad کپی کنید بعد از اونجا کپی کنید داخل انجمن .

هدف ما اینه که بعد از این که تقریبا هر چی اس ام اس برای تسلیت روز شهادت ائمه و محرم و .. بود از سطح نت جمع آوری کردیم اون را به صورت یه کتاب واسه دانلود قرارش بدیم تا همه بتونن خیلی راحت استفاده کنن .

مدیر محترم این انجمن فقط سعی کنه تا جایی که امکانش هست داخل هر تاپیک فقط در مورد همون موضوع اس ام اس ارسال بشه و اگه اس ام اس ها مربوط به مجموعه دیگه بودن شماره پست را مدیر کل اعلام کنن تا پست از تاپیک جدا بشه و با مجموعه مورد نظر ادغام بشه.

AVENJER
2013/11/10, 19:51
1-قیامت بی حسین غوغا ندارد"شفاعت بی حسین معنا ندارد"حسینی باش که در محشر نگویند"چرا پرونده ات امضاء ندارد

2-آبروی حسین به کهکشان می ارزد ، یک موی حسین بر دو جهان می ارزد ، گفتم که بگو بهشت را قیمت چیست ، گفتا که حسین بیش از آن می ارزد

3-ماه خون ماه اشک ماه ماتم شد ، بر دل فاطمه داغ عالم شد . فرا رسیدن ماه محرم را به عزادارن راستینش تسلیت عرض میکنم

4-ای وجودت عشق را معنای حسین عالمی یک قطره تو دریا حسین فرا رسیدن ماه محرم را به تمامی مسلمانان جهان تسلیت می گم

5-پرسیدم:ازحلال ماه، چراقامتت خم است؟ آهی کشیدوگفت:که ماه محرم است.گفتم: که چیست محرم؟باناله گفت:ماه عزای اشرف اولادآدم است

6-محرم آمد و ماه عزا شد

مه جانبازی خون خدا شد

جوانمردان عالم را بگویید

دوباره شور عاشوار به پا شد

7-ای به دل بسته ، قدری آهسته

کن مدارا با ، زینب خسته ...

یا حسین مظلوم ...

8-یه جائیه تو دنیا همه براش می میرن

تموم حاجتا رو همه از می گیرن

بین دو نهر آبه ، یه سرزمین خشکه

شمیم باغ و لاله اش خوشبو ز عط مُشکه

شبای جمعه زهرا زائر این زمینه