PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : معرفی مانگا نارتو

sasan2012
2013/08/19, 03:05
2994
نام: Naruto

نام فارسی: ناروتو

وضعیت: در حال پخش - بطور هفتگی

سال انتشار: 1999

نام نویسنده: Masashi Kishimoto

نام طراح: Masashi Kishimoto

ژانر: اکشن - ماجراجویی - کمدی - درام - تراژدی - نتزی - هنرهای رزمی - شونن

نوع: مانگا

جهت خواندن: راست به چپ

خلاصه ای از داستان:دوازده سال پیش ، قبل از آغاز داستان ، روباه نه دُم شیطانی (کیوبی) خروشان به دهکده ی مخفی برگ (کونوها) حمله می کند ، این موجود شیطانی می تواند با حرکت دم خود همه چیز را نابود کند و همین سبب هرج و مرج و کشتار مردم می شود ؛ تا اینکه رهبر دهکده ی برگ "هوکاگه ی چهارم" با فدا کردن جان خود روباه نه دُم را شکست می دهد و درون نوزاد تازه بدنیا آمده ای مُهر می کند. آن نوزاد ناروتو است. داستان در مورد زندگی ناروتو و ماجراجویی های اوست...
مانگا نارتو را به جد میتوان یکی از بهترین مانگا های دنیا نام گداری کرد این مانگا دارای داستانی وسیع جداب و کمدی است که تمام مخاطبان را جذب خویشتن میکند
خواندن این مانگا را به همه شما خواندنگان (کتاب ،مانگاو...)پیشنهاد میکنم(برای مثال ده قسمت اول این مانگا را بخوانید و تعجب کنید)

تاک
2013/08/19, 15:07
متاسفانه مانگای ناروتو و همچنین انیمه ناروتو افت زیادی کرده و داستانش ضعیف شده.البته هنوز هم فروش خوبی داره ولی به نسبت قبل گند زده.قبلا از لحاظ تعداد فروش مانگا فاصله کمی با وان پیس داشت اما الان چند برابر کمتر از وان پیس که رقیب اصلیشه میفروشه.البته هنوز هم از لحاظ فروش در رده دوم قرار داره .در کل خوندن مانگا رو تا مبارزه با پین پیشنهاد میکنم ولی بعد از اون دیگه چنگی به دل نمیزنه.

majidking
2013/08/19, 16:16
من اینو اونموقع دان کردم خوشم نیومد زیاد((231))((231))

sasan2012
2013/08/19, 22:01
شايد اين اثر نسبت به قبل افت كرده ولي هنوز طرفداران زيادي داره و افت براي يك اثر طولاني عاديه (به جز موارد استثناي مثل ‎(one piece من كه با خوندن اين اثر خيلي حال كردم