PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دفتر ثبت اساطیر

m_ali
2013/08/18, 18:39
خوب اینجا خدایان میان اعلام حضور میکنن تا اسمشون ثبت بشه و وقتی خدایان جدید سمتشون رو انتخاب میکنن از محدوده ی اونا استفاده نکنن یا خدای مشابهی رو برندارن
لازمه بگم طبق قوانینی که شورای موقت تصویب کرد شورا دیگه وجود نخواهد داشت اساطیر دیگه نیاز به تایید ندارن و هیشکی رییس هیشکی نیست فقط اینکه خدایان نمیتونن محدوده های قدرت مشابه بردارن((228))((228))((228))((228))
در اینجا دوست من مهدی به عمل ثبت رسیدگی میکنه
اسپم اکیدا ممنوعه
ثبت شده ها
امیرحسین:ژوپیتر/زئوس
ساسان:آپولو
محمد مهدی: شیطان
محمد علی:مهرونز دیگان
محمد هادی : هیدیز/پلوتو
شروین: اودین
شناسنامه هاتون رو هم بزارید لطفا(شناسنامه ی اساطیری)

M.Mahdi
2013/08/18, 18:45
ضمن تشکر از علی

من در خدمتم

فقط بگم برای ثبت به فتوکپی شناسنامه خدایی نیازه ها !

ثبت شده ها

2937

m_ali
2013/08/18, 18:46
مهدی یه سوال بپرسم ازت؟؟؟؟
تو دکمه ی تشکرت خراب بود دیگه نه؟؟؟؟؟؟
پس چطوری هم از من تشکر کردی هم پسندیدی هم لایک دادی!!!!!

M.Mahdi
2013/08/18, 18:47
چند روزه درست شده !

اگه میدونستم ناراحت میشی بهت لایک نمیدادم ((200))((200))((200))

راستی تو خدای چی بودی ؟ ساسان چی ؟

m_ali
2013/08/18, 18:48
ساسان آپولوه
منم مهرونز دیگانم
ببین محدوده ی قدرت ها هم ثبت کنی ها

sasan2012
2013/08/18, 18:49
من آپولو فرزند زئوس هستم و قدرت هام هم خورشید و حامی موسیقی وچند چیز دیگه است که حوصله نوشتن ندارم

M.Mahdi
2013/08/18, 18:50
منم خدای شیاطین وپلیدی !

فقط بگو آپولو و همین مهرونز چی کار میکنه ؟

درضمن این سه تا محدوده ( من و تو ساسان ) رو هم تو پست اول اضافه کن و بنویس که پر شدن ! .......... برا همه باید تو پست اول اضافه کنی

m_ali
2013/08/18, 18:52
من مهرونز دیگان شاه شمال نفس جهنم و مادر یخ فرمانروای سیزده نیروی شیطانی و هفت جهنم خدای خدایان شیاطین و خدای مطلق آسمان ها و زمین هستم
اینم محدوده ی من

M.Mahdi
2013/08/18, 18:53
تو پست اول ثبتشون کن

m_ali
2013/08/18, 18:54
ثبت کردم
خوب
ببین تو ثبت شده ها رو بیار تو پست دوم تاپیک بنویس که به من احتیاجی نباشه من بعد میام میزارمش تو پست یک

M.Mahdi
2013/08/18, 19:26
خوب همه شناسنامه خدایی یادشون نره ها ! و گرنه از محدوده پاک میشن

اینم شناسنامه من :

2936

m_ali
2013/08/18, 19:33
من باید شناسنامم رو فتو کپی بگیرم بعدا میزارمش

sasan2012
2013/08/18, 19:38
منم چون فردا میرم روستا نمیشه شناسنامه ام رو بزارم ولی موقع مهر ماه با شناسنامه ام هستم

JuPiTeR
2013/08/18, 20:25
کسی مال منو نگیره ها
من ژوپیتر یا همون زئوس خدای خدایان رومی و یونانی
خدای آسمان ها و آدرخش ها و کنترل کننده هوا هستم
با نماد عقاب

+خودمو ثبت کردم:دی

m_hadi
2013/08/18, 20:34
من هیدیز لرد مردگان خداوندگار مرگ و فرمانروای دنیای زیرین ............بده اون استامپتو .......

هر کس به قدرت ها و مناطق تحت نفوذم چپ نگاه کنه فاتحش خوندس

ممنون از حاج محمد علی اقا ریس دفتر اسناد رسمی اسطوره ای ((200))((200))((200))

m_ali
2013/08/18, 20:37
ثبت شد!!!!

m_hadi
2013/08/18, 20:38
اینم اضافه کنم تا بعدا شر نشه من بعد رومیه خودمم دارم ها یعنی همان پلوتو خدای دنیای زیرین و جواهرات در روم باستان

M.Mahdi
2013/08/18, 20:39
ممنون از حاج محمد علی اقا ریس دفتر اسناد رسمی اسطوره ای ((200))((200))

راست میگه اگه دو تا از اساطیر بخوان ازدواج کنن باید بیان پیش محمد علی ؟؟؟((72))((72))

m_ali
2013/08/18, 20:39
بعد رومی ثبت شد محمد هادی جان
نه باید بیان پیش خودت مهدی
لطفا از اسپم پرهیز کنید

m_ali
2013/08/18, 20:41
مهدی وقتی شناسنامه ها رو گرفتی بزار رو پست دوم

M.Mahdi
2013/08/18, 20:45
لطفا از اسپم پرهیز کنید

((42))((42))((42))((42))((42))

دیگ به دیگ ...........

m_ali
2013/08/18, 20:49
مهدی من با خدایان توی صف ثبت بودم
تو تاپیکی که خودم گفتم اسپ ندید که میتونم اسپم بدم!
در ضمن کبوتر به کبوتر میگه باز با باز((99))

m_ali
2013/08/18, 20:49
((42))((42))((42))((42))((42))((93))((93))((93))(( 93))

ShErViN
2013/08/18, 21:04
من اودین خدای خدایان در اساطیر نوردیک پدر همه خدایان خدای جنگ و مرگ هم خدای چامه و خرد در اسکاندیاویو شمال اروپا

m_ali
2013/08/18, 21:06
ثبت شد
یه لحظه صبر کن......

M.Mahdi
2013/08/18, 21:07
من اودین خدای خدایان در اساطیر نوردیک پدر همه خدایان خدای جنگ و مرگ هم خدای چامه و خرد در اسکاندیاویو شمال اروپا

شروین میگم چیز دیگه ای نموند که خداش بشی ؟؟؟((200))((200))

اینجوری که نمیشه باید خدای یه چیز بشی یا خدای چند تا چیز به هم مرتبط !

M.Mahdi
2013/08/18, 21:09
ثبت شد
یه لحظه صبر کن......

یعنی چی ثبت شد ؟؟؟؟؟؟

اصن مگه من مسئول ثبت نبودم ؟

m_ali
2013/08/18, 21:11
اودین خدای همه ی اینها هست سخت نگیر مهدی
آها راستی باید بگم که طبق قانون جدید هیشکی خدای خدایان نیست
چرا تو مسئول ثبت بودی ولی تو داشتی برای خودت چرخه میزدی من به جات اومدم
خوب من دیگه ثبت نمیکنم(خیلی کار اعصاب خورد کنیه!) من میرم تو تاپیک اسپم

ShErViN
2013/08/18, 21:11
خوب من چیکار کنم خدای همه هستم

khdragon
2013/08/18, 21:45
من ایزیریس خدای افرینش و زنده کننده مردگان مصری

نگهبان دروازههای جهنم دارنده باد های شمالی(البته با دیگان)

دوست شیاطین و دست راست دیگان

تولد من خودم همه رو به وجود اوردم بعد از هیچ

Paneer
2013/08/19, 16:26
من هوراس خدایه شاهین و سمبل پادشاهی و اقتدار مصرم یعنی بودم کسی که قدرتهای منو بر نداشته؟((9))((9))((9))((9))((9))((9))((9))( (9))((9))

M.Mahdi
2013/08/19, 16:34
نــــــع تصویب شدی

لرد ولدمورت
2013/08/19, 16:36
منم آرس، خدای جنگ. کسی منو بر نداشته؟

M.Mahdi
2013/08/19, 16:38
منم آرس، خدای جنگ. کسی منو بر نداشته؟

چرا .... خدای جنگ اعظمه !

azam
2013/08/19, 16:38
خوب اینجا خدایان میان اعلام حضور میکنن تا اسمشون ثبت بشه و وقتی خدایان جدید سمتشون رو انتخاب میکنن از محدوده ی اونا استفاده نکنن یا خدای مشابهی رو برندارن
لازمه بگم طبق قوانینی که شورای موقت تصویب کرد شورا دیگه وجود نخواهد داشت اساطیر دیگه نیاز به تایید ندارن و هیشکی رییس هیشکی نیست فقط اینکه خدایان نمیتونن محدوده های قدرت مشابه بردارن((228))((228))((228))((228))
در اینجا دوست من مهدی به عمل ثبت رسیدگی میکنه
اسپم اکیدا ممنوعه
ثبت شده ها
امیرحسین:ژوپیتر/زئوس
محمد هادی : هیدیز/پلوتو
شروین: اودین
شناسنامه هاتون رو هم بزارید لطفا(شناسنامه ی اساطیری)

عاقا من نبودم قبول نیست بهتون بگم من همون پست های قبلیمو برمیدارم هرکی ام پست منو برداشته باشه من میدونم و اون...
من خدای جنگ ام و همچنین صاحب فعلی دنیای زیرین و مردگان توی آخرین ملاقاتی که با هیدیز داشتم من شدم مسئول دنیای زیرین و دیگه هیدیز مسئول اونجا نیست
به نفع منافع خودم کار میکنم و کاری ام به بقیه ندارم
شناسه ام که لازم نیست چون قبل از همه تون بودم و بیشتر یه رهگذر بودم و زیاد کاری به کار بقیه نداشتم بنابراین خیلیاتون منو نمیشناسید

لرد ولدمورت
2013/08/19, 16:43
من لوگم. خدای قدرت و خنده و حرکات موزون در سلت.

asddsa
2013/08/19, 19:10
من اورانوسم ((99)) پدر همه تایتان ها و خدایان و غیره . کسی بهم چپ نگاه کنه ((6))

aftab
2013/08/19, 19:43
منم که پریسا خدای پزشکی هستم و به انواع دردومرضارسیدگی میکنم.کسی تداخل نداره؟

m_hadi
2013/08/19, 21:09
عاقا من نبودم قبول نیست بهتون بگم من همون پست های قبلیمو برمیدارم هرکی ام پست منو برداشته باشه من میدونم و اون...
من خدای جنگ ام و همچنین صاحب فعلی دنیای زیرین و مردگان توی آخرین ملاقاتی که با هیدیز داشتم من شدم مسئول دنیای زیرین و دیگه هیدیز مسئول اونجا نیست
به نفع منافع خودم کار میکنم و کاری ام به بقیه ندارم
شناسه ام که لازم نیست چون قبل از همه تون بودم و بیشتر یه رهگذر بودم و زیاد کاری به کار بقیه نداشتم بنابراین خیلیاتون منو نمیشناسید

من که ارادت دارم خدمت شما ..........حالا چرا میزنی((227))((61)) دیپلماسی رو گذاشتن برا همین موقع ها دیگه ((55))..الحق که خدای جنگی .. راستی موتورت کو ((3))
دوما منم مثل خودت مدت مدیدی رو تو پایونییر گروپ کمتر سر زدم ..........ولی این ملاقات رو یادم نمیاد ((3))
ولی بزار برم تو حالت خدایی پاسخت رو بدم البته بگم ها این میز های خدایی به کسی وفا نکرده ((102))

زمانی که شما نبودی من یعنی هیدیز و برادر زاده ی عزیزتر از جانم آپولو بر علیه سایر خدایان یونانی شورش کردیم و در این راه موفق هم شدیم و من تمامی قدرت ها و اختیاراتم رو دوباره بدست اوردم ....بعد از اون به درخواست ژوپیتر و مهرونز دیگان برای برقراری صلح المپ رو به خدایان پس دادیم و در حال حاضر من هیدیز لرد مردگان خداوندگار مرگ و فرمانروای دنیای زیرین هستم .....و همونطور که اعلام کردم هر گونه تجاوز به قلمروی من با عکس العمل من مواجه خواهد شد .پس از ارس عزیز میخوام با صلح قضیه رو تموم کنه و از ادعا ی بی اساسش نسبت به دنیای زیرین دست برداره . تمام اختیارات من توسط مجمع و شورای اساطیر و همچنین توسط دفتر ثبت اساطیر به رسمیت شناخته شده .....

khdragon
2013/08/19, 21:30
من تصویب شدم یا نه

smhmma
2013/08/19, 21:40
سلام
اقا کدوم شورا؟؟
ببینم کدوم شورا تشکیل شد؟؟شورای قدیمی؟؟یا یه شورای جدید برای خودتون ساختید؟؟
در هرصورت من هنوزم مام زمین(در نقش گایا)خدای افرینش و خدای نیکی و در اخر خدای قانون قضاوت(این دوتا باهمن)هستم
اقا وجود اصلی من خدا نیست ولی برای با رفقا همراه باشم شکل خدایی برای خودم ساختم و البته گایا زمانی که این کارو کردم قدرتش رو پیش کش من کرد و بعد دست بوسی رفت همین دیگه
شناسنامه و تاییدم نیاز نیست دیگه همه می شناسنم

azam
2013/08/19, 22:21
من که ارادت دارم خدمت شما ..........حالا چرا میزنی((227))((61)) دیپلماسی رو گذاشتن برا همین موقع ها دیگه ((55))..الحق که خدای جنگی .. راستی موتورت کو ((3))
دوما منم مثل خودت مدت مدیدی رو تو پایونییر گروپ کمتر سر زدم ..........ولی این ملاقات رو یادم نمیاد ((3))
ولی بزار برم تو حالت خدایی پاسخت رو بدم البته بگم ها این میز های خدایی به کسی وفا نکرده ((102))

زمانی که شما نبودی من یعنی هیدیز و برادر زاده ی عزیزتر از جانم آپولو بر علیه سایر خدایان یونانی شورش کردیم و در این راه موفق هم شدیم و من تمامی قدرت ها و اختیاراتم رو دوباره بدست اوردم ....بعد از اون به درخواست ژوپیتر و مهرونز دیگان برای برقراری صلح المپ رو به خدایان پس دادیم و در حال حاضر من هیدیز لرد مردگان خداوندگار مرگ و فرمانروای دنیای زیرین هستم .....و همونطور که اعلام کردم هر گونه تجاوز به قلمروی من با عکس العمل من مواجه خواهد شد .پس از ارس عزیز میخوام با صلح قضیه رو تموم کنه و از ادعا ی بی اساسش نسبت به دنیای زیرین دست برداره . تمام اختیارات من توسط مجمع و شورای اساطیر و همچنین توسط دفتر ثبت اساطیر به رسمیت شناخته شده .....

من هم ارادتمند (حیف که من با این شکلکا مشکل دارم نمی تونم ازشون استفاده کنم تو به جای من دوسه تا از این شکلکارو بزن) بله یادمه که پایونییر گروپ بودی
هوممممم من که تو این مدت جنگ و شورش اینا نبودم ولی فکر کنم بتونیم باهم به توافق برسیم
ببینم اهل معامله هستی؟
من حاضرم تمام مسئولیت هات و قلمروت و اختیارات و بهت برگردونم فقط این وسط تو این مدتی که نبودی با محمدمهدی یه کارخونه هیولا سازی تو دنیای زیرین زده بودیم از اونجایی که هم کارخونه اونجاست و هم منابع اولیه ی محصولاتمون از اونجاست من می خوام که کارخونه رو تو یه بعد دست ساخته ی خودم منتقل کنم و اگه باهم به توافق برسیم یه امتیاز تجارتی پنج هزارساله بهم بدی که حق استفاده از منابع اولیه ی موجود اونجارو داشته باشم
و البته بهت بگم که از اونجایی که یه مدت طولانی این قلمرو دست من بوده و اینجاهم خیلی تغییر کرده و منم همه ی سوراخ سمبه های دنیای زیرین و بلدم و همچنین همه ی ساکنای اونجا مدت ها زیردست من بودند و بیشترشون هم هنوز به من وفادارند امیدوارم که به مشکلی برنخوریم البته این یه تهدید نیستا!!! ( آره جون خودم...)
آهان داشت یادم می رفت یه چیز دیگه از اونجایی که من از خیلی چیزها گذشتم پس می خوام که فعلا یه مسئولیت دیگه هم به عهده بگیرم اسم منو به عنوان خدای خرد و دانش هم بنویسید (البته اگه شخص قبلی که تو پایونییر گروپ عهده دار این مسئولیت بود برگرده حتما پست و بهش برمیگردونم)

majidking
2013/08/19, 22:33
حوصلم سررفت به خودتون بیایید((94))((94))

azam
2013/08/19, 22:35
حوصلم سررفت به خودتون بیایید((94))((94))

مجید؟؟؟؟؟؟؟؟ مگه چی شده؟؟؟؟؟

m_hadi
2013/08/19, 23:02

من هم ارادتمند (حیف که من با این شکلکا مشکل دارم نمی تونم ازشون استفاده کنم تو به جای من دوسه تا از این شکلکارو بزن) بله یادمه که پایونییر گروپ بودی
هوممممم من که تو این مدت جنگ و شورش اینا نبودم ولی فکر کنم بتونیم باهم به توافق برسیم
ببینم اهل معامله هستی؟
من حاضرم تمام مسئولیت هات و قلمروت و اختیارات و بهت برگردونم فقط این وسط تو این مدتی که نبودی با محمدمهدی یه کارخونه هیولا سازی تو دنیای زیرین زده بودیم از اونجایی که هم کارخونه اونجاست و هم منابع اولیه ی محصولاتمون از اونجاست من می خوام که کارخونه رو تو یه بعد دست ساخته ی خودم منتقل کنم و اگه باهم به توافق برسیم یه امتیاز تجارتی پنج هزارساله بهم بدی که حق استفاده از منابع اولیه ی موجود اونجارو داشته باشم
و البته بهت بگم که از اونجایی که یه مدت طولانی این قلمرو دست من بوده و اینجاهم خیلی تغییر کرده و منم همه ی سوراخ سمبه های دنیای زیرین و بلدم و همچنین همه ی ساکنای اونجا مدت ها زیردست من بودند و بیشترشون هم هنوز به من وفادارند امیدوارم که به مشکلی برنخوریم البته این یه تهدید نیستا!!! ( آره جون خودم...)
آهان داشت یادم می رفت یه چیز دیگه از اونجایی که من از خیلی چیزها گذشتم پس می خوام که فعلا یه مسئولیت دیگه هم به عهده بگیرم اسم منو به عنوان خدای خرد و دانش هم بنویسید (البته اگه شخص قبلی که تو پایونییر گروپ عهده دار این مسئولیت بود برگرده حتما پست و بهش برمیگردونم)

یه ضرب المثل قدیمی میگه هیدیز به تجارت علاقه منده .....(اصلا هم من در اوردی نبود ((200))..) باشه کار خونت رو در ازای داشتن برندش برا پنج هزار سال منتقل میکنم به بعدی که میخوای .......ساکنینم غلط کردن وقتی بفهمن اگه جیک بزنن میفرستمشون آسفودل اون وقت همشون برا دست بوس صف میکشن ((204))((204))((204))..........برادر زاده ی عزیز معامله انجام شد کلا من با برادر زاده هام راه میام ((111))

اینم چند تا شکلک که گفتی از طرفت بزرام ((113))((209))((112))((2))((111))((203))((131))((2 04))((132))((228))((98))((64))((97))((50))((96))

ولی خودمونیم ها از ته تار تاروس اومدم بیرون المپ رو گرفتم دوباره مقامامو گرفتم دو باره صلح کردم عجب زندگی پر هیجانی دارم من ((204))((204)) باید بدم زندگی ناممو بنویسن تو پایونییر لیف منتشر کنن ((200))((200))

azam
2013/08/19, 23:12
یه ضرب المثل قدیمی میگه هیدیز به تجارت علاقه منده .....(اصلا هم من در اوردی نبود ((200))..) باشه کار خونت رو در ازای داشتن برندش برا پنج هزار سال منتقل میکنم به بعدی که میخوای .......ساکنینم غلط کردن وقتی بفهمن اگه جیک بزنن میفرستمشون آسفودل اون وقت همشون برا دست بوس صف میکشن ((204))((204))((204))..........برادر زاده ی عزیز معامله انجام شد کلا من با برادر زاده هام راه میام ((111))

اینم چند تا شکلک که گفتی از طرفت بزرام ((113))((209))((112))((2))((111))((203))((131))((2 04))((132))((228))((98))((64))((97))((50))((96))

ولی خودمونیم ها از ته تار تاروس اومدم بیرون المپ رو گرفتم دوباره مقامامو گرفتم دو باره صلح کردم عجب زندگی پر هیجانی دارم من ((204))((204)) باید بدم زندگی ناممو بنویسن تو پایونییر لیف منتشر کنن ((200))((200))

خوب پس به توافق رسیدیم و البته یه نکته ای من اصلا و ابدا آرس نیستم هرکی ام بهم گفت آرس من میدونم و اون من این پست و بعداز این که به حساب آرس رسیدم و روانه ی ماشین بازیافت خدایان خواهرگلم کردم به دست آوردم .
خوب هیدیز جان شانس آوردی که فعلا حوصله ی جنگ و ندارم وگرنه اون موقع دوباره یه اقامت چند صد ساله تو تارتاروس درانتظارت بود.
خوب پس من بعدا میام که باهم قراردادنامه مونو ببندیم من الان کار دارم حالا فعلا تو چندتا از شرطاتو بگو تا منم ببینمش

m_hadi
2013/08/19, 23:18
مننننننن که اینقدر با نقشه های جدید سرم گرمه که ترجیح میدم بی قید و شرط معامله رو تموم کنم فقط اگه هر اقدامی بر علیه من یا آپولو انجام بدی منابعت قطع خواهد شد و به سختی مجازات میشی همین ...........در وصف قدرتم همین بس که با اپولو یه تنه المپ رو گرفتیم ولی حال و حوصله ی جنگ ندارم فعلا تا بعد

azam
2013/08/19, 23:58
معامله ی بی قید و شرط؟باشه پس من میگم برا پنج هزار سال معامله کنیم که من از منابعت میتونم استفاده کنم که این شامل یه مقداری از آب رود استیکس (از اونجایی که آب این رود تمامی نداره پس مشکلی نداره) و استفاده از اجساد مرده های اوراق شده و چند تا چیز دیگه و من هم کاری با تو و قلمروت ندارم (از اونجایی که من خدای جنگم پس خیلی رو این یکی شرط حساب نکن بهرحال من همیشه یه دستی تو همه قلمروها میکنم و جنگ راه میندازم البته چون تو صلحیم فعلا جنگای کوچیک راه میندازم مثل زد و خوردای معمولی یا معاملات قاچاق ولی زیاده روی نمیکنم)

majidking
2013/08/20, 00:02
من اسطوره پایتون هستم ( اژدهایی که در نگهبانی گنج معبد دلفی بود)

m_hadi
2013/08/20, 00:09
معامله ی بی قید و شرط؟باشه پس من میگم برا پنج هزار سال معامله کنیم که من از منابعت میتونم استفاده کنم که این شامل یه مقداری از آب رود استیکس (از اونجایی که آب این رود تمامی نداره پس مشکلی نداره) و استفاده از اجساد مرده های اوراق شده و چند تا چیز دیگه و من هم کاری با تو و قلمروت ندارم (از اونجایی که من خدای جنگم پس خیلی رو این یکی شرط حساب نکن بهرحال من همیشه یه دستی تو همه قلمروها میکنم و جنگ راه میندازم البته چون تو صلحیم فعلا جنگای کوچیک راه میندازم مثل زد و خوردای معمولی یا معاملات قاچاق ولی زیاده روی نمیکنم)
از اون جایی که منابعی که خواستی برام بی اهمیت هست اوکی ولی بهت شدیدا اخطار میکنم که هیچ عملی با قلمرو نداشته باشی که قضیه بیخ پیدا میکنه

m_hadi
2013/08/20, 00:10
من اسطوره پایتون هستم ( اژدهایی که در نگهبانی گنج معبد دلفی بود)

درود هیدیز بر تو

majidking
2013/08/20, 00:11
درود هیدیز بر تو

درود بر شرفت انرژی بیاد طرفت

m_hadi
2013/08/20, 00:16
((211))((211))

AVENJER
2013/10/19, 22:18
من نیز پدر بزرگ زئوس و پوسایدون و هیدیز هستم اورانوس

AVENJER
2013/10/19, 22:43
کسی نی منو ثبت کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mohammad.zav
2013/10/20, 00:11
اطلس هم منم بقیه چیز ها هم می دونید دیگه ........................ ای پسر غلغلک نده الان از دستم میفته ها

Adora
2013/10/20, 14:58
آغا منم بازی
اگه کسی آرتیمیس رو نگرفته قبلا بنده ارتیمیس
خدای ماه و شکار . دیگه همین دیگه

smhmma
2013/10/20, 15:50
فرزندانم این تاپیک تقریبا به فنا رفته
دیگه بهتره ببندیمش
اگرم می خوایم ادامه بدیم باید بریم یکی دیگه بزنیم و درست و حسابی

mohammad.zav
2013/10/20, 17:23