PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آن نیمه دیگر...

Fateme
2013/08/16, 01:10
نام کتاب:آن نیمه دیگر...
نام نویسنده:anital (این اسم نام کاربری ایشون در نودهشتیا می باشد،اسم واقعی:آنیتا)

خلاصه کتاب:ترلان دختر یکی از قاضی های معروف تهرانه. برخلاف اون چیزی که توی خانواده ش رسمه اهل درس و مشق نیست و عشق رانندگی داره. در نتیجه ی پاپوشی که براش درست می کنن وارد یه باند می شه. اونجا ازش انتظار دارن کارهایی رو انجام بده که وجدانش قبول نمی کنه. بین دو راهی گیر می کنه… بین زندگی خودش و زندگی دیگران… زمانی که تصمیم قطعیش و می گیره رویارویی با آن نیمه دیگرش مسیر نقشه هاش و عوض می کنه…..

2764

http://dl2.98ia.com/DVD%203/Roman/1200%20-%20An%20Nimeye%20Digar(wWw.98iA.Com).zip

به نظرم حتما بخونیدش...اصلا به چشم یه داستان عاشقانه نیگاش نکنین بیشتر میشه گفت جنایی و پلیسی هستش تا عاشقانه....داستان فوق العاده قشنگیه،از دستش ندین.

امیدوارم ازش لذت ببرین....

JuPiTeR
2013/08/16, 01:18
به نظرم حتما بخونیدش...اصلا به چشم یه داستان عاشقانه نیگاش نکنین بیشتر میشه گفت جنایی و پلیسی هستش تا عاشقانه....داستان فوق العاده قشنگیه،از دستش ندین
منم خوندم قشنگه
داستانش مخلوتی از عاشقانه و پلیسی و خلافکاریه

sama1
2014/03/02, 12:38
منم خوندم قشنگه
داستانش مخلوتی از عاشقانه و پلیسی و خلافکاریه

خیلی قشنگ بووووووووووود!
من با اینکه 8 صبح کلاس داشتم ولی وقتی شروع کردم به خوندم دیگه نتونستم زمین بذارمش، تا 5 صبح همشو خوندم!

sigyn
2015/06/30, 18:14
نویسنده ش:anital از نودهشتیا بهترین نویسنده ی اونجاست.بهترین کتابش هم معشوقه شیطان
توصیه می کنم بخونین. قشنگه.