ثبت نام رایگان در پرتال زندگی پیشتاز
  • فرستادن دیدگاه بدون نیاز به وارد کردن اطلاعات
  • دسترسی به تمام فایل های کتابخانه بدون محدودیت
  • نمایش بلافاصله لینک دانلود
  • دانلود با لینک مستقیم(سرعت بیشتر)
  • ثبت نام پرتال و تالارگفتگو مجزا هستند!
  • به راهنمایی نیاز دارید؟

ایجاد حساب کاربری

درود به همگی اعضای خانواده‌ی زندگی پیشتاز و همراهان همیشگی‌مان ضمن تبريك عيد سعيد فطر به اطلاع می‌رساند بالاخره بعد از ماه‌های متمادی بررسی و مطالعه و طراحی اتودهای مختلف بالاخره نسخه پایدار وب سایت زندگی پیشتاز رونمایی شد.
حتماً در مدت اخیر به دفعات شاهد بسته شدن و بازگشایی مکرر سایت بودید و تغییرات چندانی هم متوجه نشدید و این سؤال برایتان پیش آمده که چه تغییراتی رخ داده است. توجهتان را به تعدادی از تغییرات این نسخه جلب می‌کنیم:

١. افزوده شدن کامل کیوسک به پرتال
٢. طراحی گرافیکی کاملاً اختصاصی برای وب سایت
٣. سازگاری با اکثر مرورگرهای شناخته شده
٤. منطبق بودن سایت با اکثر دیوایس‌ها در سایزهای مختلف
٥. پاکسازی دیتای اضافی و اکانت کاربرانی که حساب خود را فعال نکرده بودند.
٦. افزایش قابل توجه سرعت وب سایت
٧. رفع مشکلات کتابخانه
٨. همگام سازی دسترسی‌ها
٩. فشرده سازی وب سایت در قالب‌های کم حجم جهت تناسب با انواع مختلف سرعت اینترنت
١٠. افزوده شدن سیستم نظردهی پیشرفته(با قابلیت‌هایی چون؛ پاسخ دادن، ریپورت کردن و...) همراه با حفظ نظرات گذشته
١١.اضافه کردن نسخه دو سیستم امن کپچا گوگل برای وب سایت
١٢.اضافه شدن سیستم سیف بروزینگ به وب سایت برای بررسی سیستم وایت لیست گوگل
١٣. ایجاد سیستم جستجوی پیشرفته همراه کلمات پیشنهادی(مشابه سیستم گوگل)
و...

بارها شما کاربران عزیز از طریق روش‌های ارتباطی مختلف از بستن بودن طولانی مدت وب سایت اظهار نارضایتی کرده بودید. کاری که در دست اجرا بود به دلیل اختصاصی بودن کامل و ویژه بودن طراحی بسیار زمان بر بود. از سوی دیگر تمام تلاش ما بر این بود که نسخه یک نسخه‌ای پایدار و همیشگی باشد و دیگر لازم نباشد که متناوباً شما عزیزان با پیام «پرتال در دست به روز رسانی است» مواجه نشوید.
از همکاری فاطمه، امیرحسین، شهرزاد ، امیرکسرا و کیا در این پروژه سپاس گزاریم.
از تمام کاربران خواستاریم با گزارش مشکلاتی که از قالب یا پرتال مشاهده می‌کنند در نظرات همین بخش ما را در به روز رسانی بهتر وب سایت یاری نمایند.
به امید نهایت استفاده و راحتی شما عزیزان از نسخه جدید سایت

تیم مدیریت وب سایت زندگی پیشتاز

بازدید 2522 بار
پنج شنبه, 21 -2664 11:02
نوشته شده توسط

با توجه به رشد روزافزون مطالعه رمان ها و کتب ترجمه شده در بین نوجوانان و جوانان یادداشتی جالب از خانم ناهید معتمدی استاد دانشگاه و عضو شورای کودک را در رابطه با چرایی علاقه مندی بیشتر کودکان و نوجوانان به کتب ترجمه تقدیمتان میکنیم.

متن یادداشت:

بشر در طول تاریخ با سه استنباط و نظام فکری روبه‌رو بوده است. «جهان‌بینی اساطیری یا زنده‌بینی‌»، «جهان‌بینی آئینی یا مذهبی» و «جهان‌بینی علمی». از میان این سه جهان‌بینی، زنده‌بینی یعنی جهان اسطوره‌ای، شاید از همه منطقی‌تر و کامل‌تر است. استنباطی است که هر جهان را تفسیر می‌کند و هیچ‌‌چیز را تفسیر نکرده باقی نمی‌گذارد.

ادبیات، آفریننده دنیای ذهنی و تخیلی هنرمند است. او ابزار و عناصر کار خود را از دنیای واقعی می‌گیرد و جهانی خلق می‌کند که گاه چنان ذهنی و ژرف و عمیق است که این تعریف را تداعی می‌کند که داستان یا شعر؛ ممکن کردن ناممکن در کلام است. با این حساب هر اثر خلق‌شده معمولی دارای نقش‌های ویژه‌ای است که عبارت‌اند:

1ـ لذت و ذوق زیباشناختی مخاطب را برانگیزد. اثر که از درون هنرمند می‌جوشد،‌ اگر سرشار از زیبایی‌شناختی باشد باید این حس را در او بیدار کند و انگیزه لذتی در او به‌وجود آورد که در ذهن مخاطب نقش بندد و دیرپا باشد.

2ـ قوه تخیل ذهنی مخاطب را تقویت کند. داستان یا شعر با تخیل و تصویرهای ذهنی و تفکر هنری ضمن برانگیختن مخاطب، در خدمت هرچه پربار کردن اندیشه ذهنی مخاطب قرار می‌گیرد و ذهن او را درگیر

معیاری که کمتر در نویسندگان ما وجود دارد؛ نگاه تیزبین و ذهن فعال و قوی هنرمند در دیدن و گزینش موضوع و محتوای آثار است.
 

می‌کند، تا جایی که می‌گویند: نقطه پایان اثر،‌ نقطه آغاز تفکر خواننده است.

3ـ یک اثر هنری به مخاطب شناخت و آگاهی می‌دهد. ادبیات (داستان‌ـ شعر) آموزش نمی‌دهد، ادبیات در نفس خود آموزش ندارد اما شناخت می‌دهد و ذهن مخاطب را گسترش داده و آماده می‌کند تا آسان‌تر آموزش بگیرد و توان درک بیشتری پیدا کند.

4ـ اثر هنری باعث سرگرمی و مشغولیت ذهنی مخاطب می‌شود.

در کشور ما از آنجایی که مترجمان، آثار برتر کشورها را از زبان‌های مختلف ترجمه می‌کنند. درصد بالایی از ادبیات ترجمه‌شده (داستان ترجمه)، موارد فوق را در خود دارند.

نگاه تیزبین و  ذهن فعال و قوی هنرمند در دیدن و گزینش موضوع و محتوای آثار، از عوامل مهم خلق و آفرینش یک اثر با کیفیت است. ادبیات بیان داستان است نه شرح واقعیت صرف؛ حتی آثاری که برشی از واقعیت را مطرح می‌کنند و بر اساس مشاهدات و تجربیات هنرمند خلق می‌شوند؛ از صافی ذهن و تخیل هنرمند (نویسنده، شاعر) گذشته‌اند. زمان و فضا در این آثار زمان و فضای دنیای واقعی نیست. ادبیات عینیت یافتن نگرش هنرمند در زبان، به‌وسیله اصول و قواعد هنری است. مفاهیم کلی زندگی در کلام تخیل‌آمیز و تفکربرانگیز است که به‌صورت داستان،‌ شعر،‌ نمایش و قصه‌، ظاهر می‌شود.

کمبودهایی در آثار کودکان و نوجوانان (داستان،‌ شعر) در کشور ما وجود دارد که مهمترین آنها عبارت‌اند از: «نبود ذهن خلاق همراه با غریزه ذوق هنری»، «عدم جوشش درونی و الهام لحظه‌ای برای خلق اثر»،‌ «فقدان اندیشه و تفکر خلاق در پس هر مضمون»،‌ «تکراری بودن موضوع و مضمون»،‌ «پایین آوردن سطح هنر (ادبیات داستانی،‌ شعر، تصویر)».

کودکان در ادبیات ما دست کم گرفته می‌شوند و مولفان تصور می‌کنند دامنه آموخته‌ها و دانسته‌های آنها محدود است. این درحالی است که کودکان و نوجوانان این روزگار از نویسندگان خود جلوتر هستند. آنها دارای اطلاعات فراوان و روزآمد هستند. نویسندگان باید با خلق آثارشان اطلاعات ذهنی مخاطبان خود را به آگاهی تبدیل کنند و به شناخت برسانند، کتاب

اثر هنری، به ویژگی‌های زیبایی‌شناسی، شناخت‌شناسی، ارتباط شناختی و ساختار متکی است و عدم هماهنگی یا ضعف در هر یک از آنها اثر را از حوزه ادبیات دور می‌کند.
 

باید ابزاری باشد که اندیشیدن بیشتر را در کودکان و نوجوانان تقویت کند. کتاب محرک ذهن و تقویت‌کننده حافظه است نه تخدیرکننده.

متاسفانه، اکثر نویسندگان و شاعران ما به‌روز نیستند و با نظریات ادبی هنر روز کم‌تر آشنا هستند. نویسندگان بیشتر از آنچه بخوانند،‌ می‌نویسند و آثاری تولید می‌کنند که به کودک و نوجوان آگاهی نمی‌دهند و ذهن و روان آنها را برنمی‌انگیزد. داستان‌ها بیشتر در حد گزارش هستند و شعرها در حد وصفی‌ـ روایی با تصویرهای ناملموس که تلخی حال و هوای مضمون داستان و شعر را صدچندان می‌کنند.

البته در این راستا هنرمندان مستثنی و موفق جایگاه خاص خود را دارند. هر اثر هنری (داستان، شعر) به ویژگی‌های زیبایی‌شناسی، شناخت‌شناسی، ارتباط شناختی و ساختار متکی است و عدم هماهنگی یا ضعف در هر یک از آنها، اثر را از حوزه ادبیات دور می‌کند.

اثر هنری، پلی است بین مخاطب و هنرمند. آثار موفق می‌تواند با مخاطب (کودک و نوجوان) ارتباط برقرار کند. هنرمند در آثارش واقعیتی را منعکس می‌کند که خود در آن زندگی می‌کند. او دریافت‌های جهان بیرون را درونی می‌کند. در هر زمان این دریافت‌ها با عاملی درونی یا بیرونی برانگیخته می‌شوند و بار دیگر به شکل اثر هنری نمود خارجی پیدا می‌کنند. آثاری که حتی از کیفیت تخیلی برخوردارند، اما چون ارتباط معنی‌داری با جهان ندارند ادبیات به‌حساب نمی‌آیند. این آثار مواد خامی برای مطالعه هستند و کاربردی در حد سرگرمی صرف دارند.

وجود نگرش فلسفی‌ و چندبعدی نگاه کردن به هنر (داستان شعر و تصویر) باعث برانگیخته شدن و ارتباط ذهنی‌ـ روانی با مخاطب می‌شود. متاسفانه در این آشفته بازار، نبود ایده، هنرمندان ما را به سوی کتاب‌های تصویری خارجی سوق داده است. آنها سعی می‌کنند شعری روی تصویرها بگذارند که درواقع شعر نیست. مجموعه‌سازی‌ها و بازاری‌شدن آثار،‌ اهداف اقتصادی صرف را به دنبال دارد. هرچند مخاطبان از تصویرهای زیبای آنها لذت می‌برند، اما ناهمگونی برداشت کودک از تصویر با دید و بیان مؤلف، به صورت محسوس قابل مشاهده است. ضمن اینکه متن این آثار واقعاً ویژگی‌های شعر را ندارد. دایره تنگ واژگان، تشبهات کلیشه‌ای و مفاهیم سطحی و زبان و نگاه بزرگسال در این سری آثار ارزش ادبی آنها را به شدت کاهش داده است.

بازدید 986 بار
جمعه, 28 خرداد 1395 18:17
نوشته شده توسط

فصل نامه افسانه‌ها شماره هفتم تابستان1394

مطالب این شماره:

گفتگو با آرمان آرین، نویسنده

یک جرعه داستان؛ معرفی کافه سیمرغ

داستان‌های گمانه‌زن: درستی حقیقت، درستی احساس؛ جریان زیر سطح

مقاله ادبیات علمی‌تخیلی، عبداله زارعی

مقاله ژرژر ملی‌یس، نیما کهندانی

نقدی برکمیک جنگ داخلی، حسین قاضی

داستان‌های برتر مسابقه داستان‌نویسی: کاش دوباره ببینمت لیلی جان؛ یگانه

 

شناسنامه اثر:

سردبیر فصل‌نامه: سمانه افشارحاتم

گروه تحریریه: منا تابش، آیدا کشوری، سید بهداد احمدی، عبداله زارعی، محمد فائزی‌فرد، نیما کهندانی

همکاران این شماره: آذر اصغریان، سارا رجایی‌فرد، آرمان آرین، نیما حسی‌بیگی، امین داسنورد، احسان رضایی، علی رضائیان، حسین قاضی

لوگو: حسین قلی‌زاده

گرافیست و صفحه‌آرا: محمد مهدی مصطفایی

طراح کاور: سینا فتحی

 

دانلود از افسانه‌ها

تاپیک نفد و بررسی سری دوم فصل‌نامه در انجمن افسانه‌ها

بازدید 1979 بار
جمعه, 30 مرداد 1394 15:01
نوشته شده توسط

با سلام و درود خدمت کاربران زندگی پیشتاز

سومین شماره از گاهنامه میزبان را به شما معرفی میکنیم

گاهنامه میزبان اطلاعاتی را از مدیران و مسئولان سایت‌ها به شما می‌دهد که تاکنون هیچ‌جا نخوانده‌اید.

یکی از افرادی که در این شماره با او مصاحبه شده است سردبیر نشریه زندگی پیشتاز است.

اگر دوست دارید با آن‌ها آشنا شوید، خواندن این گاهنامه را به شما پیشنهاد می‌کنیم

و اکنون می‌خوانیم سر آغاز را:

 

آدم ها مثل کتاب ها میمانند ..هر کدام با یک نوع تفکر و شخصیت جدا نوشته شدند .
کتاب هایی با جلد های مختلف و رنگی ..
کتاب هایی با دست خط های گوناگون موضوعات مختلف .اندیشه و تفکرات متفاوت .
آدم های اطراف ما مثل یک کتاب خانه عظیم عمل میکنند ...
گاهی یک دسته از آدم ها نسبت به بقیه درک بهتری از اطراف خودشان دارند .
و بیشتر از هرکسی میتوانند همدیگر را درک کنند .

بسیاری از شما دوستان روزانه وقت بسیار زیادی برای دنیای مجازی و انجمن خودتان صرف میکنید.
بسیاری از شما روزانه با چندین فرد در ارتباط هستید با چندین نوع افکار و اندیشه های مختلف .....

و مثل همیشه گاهنامه ی میزبان در میان شما دوستان قدم میزند . ..
گاهی طی یک نامه، دوستان جدید و یا قدیمی را به شما معرفی میکند .


***
همکاران این شماره :
 
مدیر مسول :امیر کسرا آرمان
معاون نشریه : شهرزاد خرم ارایی
گرافیست و صفحه ارا : محمد مهدی . م
ویراستار : سمانه حاتم
طراح پوستر: شهرزاد خرم ارایی


با تشکر از دیگر دوستانی که در این پروژه مارو همراهی کردن .


منتظر نظرات و نقد های ارزشمند شما دوستان هستیم .
 
بازدید 2732 بار
دوشنبه, 25 خرداد 1394 07:48
نوشته شده توسط

 سلام بر همه پیشتازی های عزیز

به دلیل ثبت نام های متوالی و بدون قاعده برخی از متورهای اسپم برای جلوگیری از ثبت نام روبات در سایت کد کپچا را به سایت اضافه کردیم.

خدا را شکر فناوریش خیلی جدیده و راحت تره و نیازی نیست دو ساعت حروف را از تو کادر بخونید.

در ضمن توجه داشته باشید که تمامی کاربرانی که در سایت ثبت نام کرده بودند ولی حساب کاربری خود را فعال نکرده بودند :اکانتشان از سایت حذف کردید.

انصافا رقم بسیار بالایی بود. هفت هزار کاربر داشتیم که حساب خودشون را فعال نکرده بودند.

از این به بعد اگر حسابی ایجاد شود ولی تا ۴۸ ساعت فعال نشود به صورت اتوماتیک از سایت حذف می شود.

 

پیشتاز باشید

تیم مدیریت زندگی پیشتاز

بازدید 2495 بار
سه شنبه, 19 خرداد 1394 22:45
نوشته شده توسط

سلام بر پیشتازی های عزیز

بالاخره امروز فرصتی شد تا یکی از امکانات خیلی خوب را برای سایت راه اندازی کنیم . به واسطه این امکان جدید تمامی مطالبی که در سایت منتشر می شوند به صورت آنی و د رهمان لحظه به صورت اتوماتیک در فیس ب و ک  توییتر و لینکداین منتشر خواهد شد و شما می توانید با مراجعه به پیج پرتال مطالب را در فیس ب و ک مشاهده نمایند. لایک پیج زندگی پیشتاز فراموشتان نشه.

 

امکان بعدی که ایجاد شده امکان به اشتراک گذاری مطالب هست . دوستان می توانند مطالب را در اکثر شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذراند.

لازم به ذکر است به دلیل ف ی ل ت.ر بودن اکثر شبکه های مجازی قبل از استفاده از این امکان پ.ر.ا.ک.س.ی های خود را فعال نمایید.

اگر در شبکه های اجتماعی لاگین کرده باشید سیستم به صورت اتوماتیکک کار ارسال را انجام خواهد داد.

 

منتظر نظرات شما دوستان هستیم

 منتظر امکانات جدید باشید.

پیشتاز باشید.

 

 

بازدید 1724 بار
شنبه, 16 خرداد 1394 17:25
نوشته شده توسط

سلام بر پیشتازی های عزیز و گرامی

روز همگی بخیر باشه ان شالله

متاسفانه به دلیل برخی مشکلات فنی سایت برای چند روزی از دسترس خارج شده بود.بالاخره امروز تونستیم مشکلات را برطرف کنیم و سایت را برای شما عزیزان باز کنیم.

بابت این مشکل و تاخیر از همه کاربران عزیز و دوستانی که با ایمیل های دلگرم کنندشون پیگیر بازگشایی پرتال بودند عذرخواهی میکنیم و امیدواریم که دیگر از این دست مشکلات نداشته باشیم.

منتظر فعالیت و حضور گرم شما عزیزان هستیم

تیم مدیریت زندگی پیشتاز

بازدید 2144 بار
شنبه, 09 خرداد 1394 11:20
نوشته شده توسط

سلام

از تمامی کاربران عزیز زندگی پیشتاز دعوت می شود که اگر وبلاگو یا سایتی در یکی از زمینه های زیر دارند با چند خط توضیح در پایین همین مطلب به صورت نظر ارسال کنند تا بعد از بررسی و اعتبار سنجی در خود سایت به صورت مجزا معرفی شوند و لینک شوند.

معرفی و ترجمه کتاب

نویسندگی

مسائل فرهنگی

آموزشی

کامپیوتر و اینترنت

سبک زندگی

زندگینامه

معرفی و نقد بازی

 

 

منتظر شما عزیزان هستیم.

 

دوستان استقبال به اون صورتی که باید و شاید نیست.

بازدید 2601 بار
شنبه, 08 فروردين 1394 02:48
نوشته شده توسط

سلام بر همه پیشتازی های عزیز و خوب
عید همگی مبارک . امیدوارم سال خوبی را آغاز کرده باشید و سال پر برکت و پیشتازی در انتظارتون باشه.
اول از همه یه عذر خواهی بسیار عمیق ازتون بکنم که به عنوان وبمستر سایت خیلی کم سایت بودم و نتونستم چنان که باید و شاید در خدمتتون باشم.
دومین عذرخواهی بابت مشکلیه که در پرتال ایجاد شد و منجر به تعطیلیه دو ماه پرتال شد.واقعا ازتون عذرخواهی مکنم بابن این مورد هم.
سومین عذرخواهی هم به دلیل اینه که خیلی طول کشید سایت را درستش کنم.

اول یک گزارشی بدم خدمت پیشتازی های عزیز:
همانطور که مستحضر بودید نسخه قبلای سایت آزمایشی بود و بتا! پس مشکلات و نواقص زیادی داشت.
در نسخه جدید که با آن خدمت شما هستیم سعی کردیم تمامی مشکلات ورژن قبل را برطرف کنیم.
نسخه جدید سایت که من آن را 2.1 نام گذاری کردم نسخه ای بهبود یافته و تکمیل شده است.
تمامی مطالب گذشته موجود هستند. (البته آرشیو شده اند)
تمامی کتاب ها به همراه تعداد دانلود ، امتیازات و... موجود است و چیزی از آن حذف نشده است.
تمامی نظرات و امتیازات مربوط به نظرات به نسخه جدید منتقل شده اند .
در حالت کلی تقریبا 99/99 درصد مطالب و کتاب ها منتقل شده اند.
تمامی کاربرهای قبلی نیز منتقل شده اند.(در صورتی که برای ورود مشکل داشتید در پایین همین مطلب ارسال کنید. توجه کنید فقط کاربران قبلی. کاربرانی که تازه اقدام به ساخت اکانت میکنند اگر مشکلی داشتند در قسمت گزارش مشکلات بگند تا رسیدگی بشه.

امکانات جدید:
اول از همه که قالب جدیدی کاملا منطبق بر تالار گفتگو طراحی کردم.
در نسخه جدید وب سایت سعی کردیم امکانات بیشتری را برای کاربران عزیز مهیا کنیم . نمونه ای از امکانات:
در پایین صفحه چهار باکس ایجاد شده است :
آخرین نظرات که ارسال کننده نظر ، زمان ،خلاصه ای از نظر و لینک مطلبی که در آن نظر ارسال شده را نشان میدهد.
پر بحث ترین موضوعات : موضوعاتی که بیشترین ارسال نظر را داشته اند در این باکس نمایش داده می شود. (لازم به ذکر است که این نظرات فقط مربوط به خبر ها و مطالب می باشد. در آینده و به زودی آخرین نظراتی که در کتابخانه ارسال شده اند به این بخش افزوده خواهد شد.)
آخرین فایل ها و کتاب هایی که به سایت افزوده شده اند به همراه تاریخ ارسال فایل.
برترین کتاب ها بر اساس تعدا دانلودی که داشته اند. تعداد دانلود ها از زمان آپلود فایل یا کتاب تاکنون قابل مشاهده است.
باکسی با عنوان پروژه های زندگی پیشتاز که می توانید آخرین خبر ها و آپدیت ها در مورد پروژه های متنوع زندگی پیشتاز را در آن دنبال کنید.
اخبار مهم که بیشتر اخبار مربوط به خود سایت و بیشتر فنی در آن قرار می گیرد.
فعال ترین کاربران که بر اساس تعداد نظراتی که در پرتال ارسال میکنند توسط خود سایت اتوماتیک انتخاب میشوند.(پس فعال باشید:) ) در این باکس آواتار کاربر به همراه نام کاربری و تعداد نظراتی که در پرتال ارسال کرده است نمایش داده می شود. . در جلوی تعداد نظرات دو نوشته به رنگ سبز و قرمز وجود دارد.رنگ سبز تعداد لایک هایی که تاکنون این کاربر در نظراتی که داده از سوی دیگر اعضا دریافت کرده و قرمز نمره منفی.(این هم کاربرد اون علامت مثبت و منفی بالای نظرات)
اعضای آنلاین که نشانگر تعداد اعضایی است که در آن لحظه در سایت آنلاین هستند.

این هم از عیدی من به شما پیشتازی های عزیز و گرانقدر بود.
عیدی های دیگه را از امیر بگیرید.من وسعم همین قدر بود

هر گونه نظری داشتید یا مشکلی و یا ایده ای همین جا مطرح کنید .
به شدت منتظر نظر شما هستم.

نظرات در مورد قالب و امکانات جدید را همین جا بفرمایید.

ممنون از همه پیشتازی های عزیز

پیشتاز باشید


Mr.Sohrab

بازدید 2946 بار
جمعه, 07 فروردين 1394 03:36
نوشته شده توسط
بازدید 3025 بار
جمعه, 07 فروردين 1394 02:44
نوشته شده توسط
Pioneer-life با همراه شدن و همکاری دو گروه pioneer-group و life-gate با هدف ارتقا کیفیت و خدمتی عظیم تر و منسجم تر به تمامی دوست داران کتاب‌های فانتزی در سال 1392 تشکیل شده است. پس از یک سال کسب تجربه و فعالیت هر یک از گروه‌ها در این زمینه و اقدامات فراوان آنها؛ اکنون با حضور این گروه امیدواریم بتوانیم با نیرویی جدید و روز افزون در راستای پیش برد و گسترش این هدف گام برداریم. زندگی پیشتاز توسط فناوری اطلاعات ونوس میزبانی و پشتیبانی می‌شود.
طراحی: JuPiTeR
اجرا: Mr.Sohrab