جزئیات دانلود
 • ایجاد شده توسط: sina
 • ایجاد شده در: 771-07-06
 • ویرایش شده توسط: امیرحسین
 • ویرایش شده در: 771-12-23
 • امتیاز:
  (0 امتیازات)
خشم فرشتگان داغ

خشم فرشتگان، داستان دختری به نام جنفیر پارکر می‌باشد. دختری که جزء ممتازترین شاگردان در دانشگاه حقوق بود. او سال‌های طولانی و ملال‌آور را در دانشکده‌ی حقوق به پایان رساند تا بالاخره به آرزوی دیرینه خودش، یعنی وکیل شدن رسید. اما در اولین روز حضورش در دادگاه اتفاقی برای جنیفر افتاد، اتفاقی غیرقابل پیش‌بینی، اتفاقی که سرنوشت او را عوض کرد. جنیفر در دام مافیا افتاد...

لینک کوتاه فایل: http://www.pioneer-life.ir/library/download/224
اطلاعات دانلود
 • نویسنده: سیدنی شلدون
 • زبان کتاب اصلی: انگلیسی
 • زبان فایل: پارسی
 • لینک این کتاب در انجمن: برو به تاپیک
 • وب ارائه دهنده:
باکس دانلود

دیدگاه‌ها (9)

 1. j.s.m

من خلاصه میخوام ؟؟؟ چرا نداره؟

  Guest
 1. j.s.m

هیچ چیش معلوممم نیست؟؟؟

  Guest
 1. نرجس.ب

سلام.اسمش که خیلی جلب توجه میکنه اما به قول دوستان عزیز نه عکسی نه خلاصه ای چیزی نداره.<br />لطفا اگه میشه یه نگاهی کنید.

  Guest
 1. امیرحسین

من خلاصه میخوام ؟؟؟ چرا نداره؟
<br />
هیچ چیش معلوممم نیست؟؟؟
<br />
سلام.اسمش که خیلی جلب توجه میکنه اما به قول دوستان عزیز نه عکسی نه خلاصه ای چیزی نداره.<br />لطفا اگه میشه یه نگاهی کنید.
<br />اطلاعات وارد شدند

  Guest
 1. mmh

من نظری ندارم ولی هر کس سیدنی شلدون رو بشماسه می دونه کتاباش نیازی به تبلیغ ندارن

  Guest
 1. ali

داستان قشنگی بود.ممنون

  Guest
 1. iman

سلام دوستان<br />این کتاب تایپ شده یا اسکن است؟<br /><br />سپاس بابت زحمات جبران نشدنی شما پیشتازان

  Guest
 1. draft

واقعا خیلی کتاب جالبیه و نویسندگی فوق العاده ای داره من به شما کتاب اگر فردا بیاید رو هم که از آثار آقای سیدنی شلدون هست تشویق میکنم حتما بخونیدش ماجرای یک زن که با توطئه ای به زندان و بعد از بیرون اومدن از زندان طی ماجرایی به کلاه برداری روی...

واقعا خیلی کتاب جالبیه و نویسندگی فوق العاده ای داره من به شما کتاب اگر فردا بیاید رو هم که از آثار آقای سیدنی شلدون هست تشویق میکنم حتما بخونیدش ماجرای یک زن که با توطئه ای به زندان و بعد از بیرون اومدن از زندان طی ماجرایی به کلاه برداری روی میانه و از کار های جالبی که میکنه دعوت دو استاد شطرنج به مسابقه در حالی که خودش هیچ از شطرنج نمدیوانه دو استآد رو بغل هم مینشونه و پرده ای در بینشان قرار میدهند و در یکی از شطرنج ها خودش سفید و در دیگری سیاه انتخاب میکنه و هر حمله و ضد حمله ی هر استاد شطرنج رو به دیگری پیاده میکنه و اونها رو به چالش میشوند و از آنجایی که هیچکس رو اون شرط نبسته بوده... این یکی از کلاه برداری های جالب این زنه ;-)

ادامه مطلب
  Guest
 1. فاطمه

داستانش قشنگه...من قبلا خوندم آثار سیدنی شلدون سبک خاصین و طرفدارای خاص خودشونو دارن

  Guest
There are no comments posted here yet

دیدگاه خود را اضافه کنید.

Posting comment as a guest. Sign up or login to your account.
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location
Pioneer-life با همراه شدن و همکاری دو گروه pioneer-group و life-gate با هدف ارتقا کیفیت و خدمتی عظیم تر و منسجم تر به تمامی دوست داران کتاب‌های فانتزی در سال 1392 تشکیل شده است. پس از یک سال کسب تجربه و فعالیت هر یک از گروه‌ها در این زمینه و اقدامات فراوان آنها؛ اکنون با حضور این گروه امیدواریم بتوانیم با نیرویی جدید و روز افزون در راستای پیش برد و گسترش این هدف گام برداریم. زندگی پیشتاز توسط فناوری اطلاعات ونوس میزبانی و پشتیبانی می‌شود.
طراحی: JuPiTeR
اجرا: Mr.Sohrab