نوشته شده توسط
نوشته شده در
جمعه, 06 تیر 1393 00:13
بازدید
4678 بار
امتیاز پست
(0 رأی‌ها)

فصل اول جلد پنجم کارآموز رنجر

فصل اول از جلد پنجم کارآموز رنجر در وب سایت زندگی پیشتاز ارائه گردید.این هم خلاصه کوتاهی از فصل:

به سرعت برق و باد رخ داد. لحظه ای هیچ چیز نبود. بعد در چشم برهم زدنی، آن پیکر کاملاً زره پوش آنجا بود. بسیار عظیم و مرعوب کننده، کاملاً سیاه در برابر مه، سایه ای از یک جنگاور غول پیکر باستانی، در زرهی میخ دار، با کلاهخودی بالدار و بسیار عظیم بر روی سرش. ویل همین طور که ایستاده و از ترس سر جایش خشکش زده بود با خودش فکر کرد: باید قدش دوازده متری باشه. کلاهخود کاملاً پوشاننده صورت بود، اما در جایی که برای چشمها سوراخ شده بود هیچ چیزی به جز فضای خالی نبود.


قلب ویل در درون سینه اش به شدت می تپید و دهانش از ترس خشک شده بود. می دانست که این پیکر یک انسان فانی نیست. این چیزی از سمت و سویی دیگر بود، از دنیای تاریک جادو و طلسم. به طور غریزی می دانست که هیچکدام از اسلحه هایش نمی تواند به آن موجود صدمه ای بزند. آن پیکر که مانند برجی سربلند کرده بود، به جز لرزش اندک مه بی حرکت بود. به نظر می رسید فضای خالی چشمانش ویل را سبک و سنگین می کرد. بعد ویل آن صدا را شنید. صدایی بم که به نظر می رسید به دورِ دریاچه ی سیاه منعکس می شود، مثل این بود که ویل آن را از درون یک غار خالی می شنید نه یک فضای باز در درون جنگلی رو باز. صدای ترسناک و بم گفت:
- مراقب باش، موجود فانی! سایه ی جنگاور شب رو بیدار نکن. همین حالا، تا وقتی که می تونی، اینجا رو ترک کن.

نظرات شما عزیزان مایه دلگرمی مترجم و دست اندرکاران مجموعه می باشد.

 لینک دانلود فصل اول از جلد پنجم کارآموز رنجر

آخرین ویرایش در چهارشنبه, 24 شهریور 1395 21:35

دیدگاه‌ها (8)

  1. Guest

سلام. من مدیر وبلاگ کتابخونه ی مجازی هاگوارتز هستم. می خواستم بگم ما به این دلیل فصلای جدید رو ندادیم چون منتظر بودیم شما جلد هفتو تموم کنید. حالا هم فصل دهی رو شروع کردیم. راستی اگر فصل دهی این کتابو متوقف نکنید و بخواید کار ما رو خراب کنید ما...

سلام. من مدیر وبلاگ کتابخونه ی مجازی هاگوارتز هستم. می خواستم بگم ما به این دلیل فصلای جدید رو ندادیم چون منتظر بودیم شما جلد هفتو تموم کنید. حالا هم فصل دهی رو شروع کردیم. راستی اگر فصل دهی این کتابو متوقف نکنید و بخواید کار ما رو خراب کنید ما هم پروژه 39 سرنخ شما رو شروع به ترجمه می کنیم.

ادامه مطلب
  Guest
  1. Guest

  Guest
  1. zibamehr

چطوری وقتی جلد 7 رو نتونستید تموم کنید دارین فصل 5 رو میدین؟؟؟؟؟

  Guest
  1. کیوان

سلام ترجمه ی جادوگر شمال متوقف شده؟

  Guest
  1. THUNDER

سلام ترجمه ی جادوگر شمال متوقف شده؟
<br />نه مگه تو انجمن ندید؟<br />پایونیر گفت که یه مسافرت ناگهانی پیش اومده و موقعی که برگشت چند تا فصل رو با هم می ده!!

  Guest
  1. کیوان

ممنون

  Guest
  1. iman p

ایول ایول سریع سریع چپترارو بزارین پلیز که اگه یکم دیگه بگذره خط داستان کاراموز رنجر از دستم میره

  Guest
  1. shayan

با سلام ترجمه این فصل متوقف شده؟؟؟؟<br />چند هفته ای هست فصل جدید نزاشتید.....

  Guest
There are no comments posted here yet

دیدگاه خود را اضافه کنید.

Posting comment as a guest. Sign up or login to your account.
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location
Pioneer-life با همراه شدن و همکاری دو گروه pioneer-group و life-gate با هدف ارتقا کیفیت و خدمتی عظیم تر و منسجم تر به تمامی دوست داران کتاب‌های فانتزی در سال 1392 تشکیل شده است. پس از یک سال کسب تجربه و فعالیت هر یک از گروه‌ها در این زمینه و اقدامات فراوان آنها؛ اکنون با حضور این گروه امیدواریم بتوانیم با نیرویی جدید و روز افزون در راستای پیش برد و گسترش این هدف گام برداریم. زندگی پیشتاز توسط فناوری اطلاعات ونوس میزبانی و پشتیبانی می‌شود.
طراحی: JuPiTeR
اجرا: Mr.Sohrab